Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
18. okt 2009

ahojte tak som vas docitala a aj sa mi mala zobudila spinkala az pol hodinu opica jedna ja ze potiahne dlhsie mm je zle vcera viac popil tak mam uplne super nedelu ale bola som v Tescu tak som kupila overali take teplejsie na spanie 3 stali 10 eur a som ukecala mm a kupila som malej toho psika hovoriaceho bol v akcii v draciku za 33 eur ale len kto ma kartu dracik a ja mam tak idem sa ja hrat 😀

iinuska
18. okt 2009

kosska, ja sa chystam v utorok do dracika.Kartu mam. 😉

ladywitch26
18. okt 2009

inus,no prave sa neodporuca hned, ze sa ma pockat,kym sa poriadne nauci jeden jazyk.ze az od dvoch rokov by sa malo zacat. alebo ked su rodicia,ze jeden jednym jazykom,druhy druhym, ale nikdy to nemiesat,lebo ma potom dieta z toho chaos. a take deti sa vraj aj neskor naucia rozpravat

iinuska
18. okt 2009

lady, ano to som aj ja pocula, ze az tak neskor.

kosska3003
18. okt 2009

iinuska no tak idkaj lebo ze sa rychlo predavaju terazlebo inac stoji skoro 4o eur

iinuska
18. okt 2009

no tak maly spinkal hodinku a pol, to sa tak casto nestva

kosska,v Pezinku je Dracik, tam nechodi tolko ludi, dufam, ze ho budu mat.A vainocny osial este nezacal 😉

ludmilabb
18. okt 2009

borocka ja mam teraz prvu znackovu vec od Nextu overalik z netu 🙂
ostatne veci su bud secondhand, pozicane, nemam problem Sofii navliect nieco chlapcenske (kolegyna ma 2rocneho chlapca a doniesla mi kopec veciciek), jasne ze aj ja jej nieco kupim ale znacky neriesim. Prve mesiace ak som nejake oblecenie potrebovala dala som sestre prasule a ona nakupila....vacsinou vzdy nieco pekne ani nie drahe len sama ruzovaaaa 😝 A ked sa mi nieco strasne paci a stoji to 10 euro.... jednu, dve drahsie veci moze mat aj ona a moze to byt aj made in Slovakia, Puchov barsčo.
heh ja som tiez nosila kadeco zo sekáča a dokonca ma napadla jedna prihoda raz na namesti som stretla bezdaka taky co prespaval na ubytovniach ale v pohode sme sa debatili a on od stastia (zrejme s ludmi casto dialogy neviedol) mi ponukol ci nechcem nieco na oblecenie ze on ma kadeco, paradoxne!!! Mal v batohu rozne oblecko...no a tak som si jeden svetrik zobrala ked na to nastojil. mama mi ho oprala ked ho dala susit mi vravi,to kde si mala ten sveter, vsak bol riadne spinavy 😀 😀 😀 -jasne ze som jej nepovedala odkial ho mam.... bol to moj oblubeny aj ked sa nedal zapnut. len som ho raz zabudla u spoluziacky na intraku a uz sa nenasiel, skoda.

ludmilabb
18. okt 2009

iinuska no neviem ci Vianocny osial uz nezacal ale v telke uz ficia vianocne spoty 🙄

ludmilabb
18. okt 2009

lady ten psik je az od dvoch rokov???? 😅
tak to jej kupim radsej nieco ine, co by mohla teraz pouzivat som nevedela...vsak to sa jej oplati kupit dalsie Vianoce nie 😕

ladywitch26
18. okt 2009

ludka nieeee, my sme sa bavili s inuskou o jazykoch, ze kedy sa ma zacat s vyucbou cudzieho jazyka.ze az od dvoch rokov... 😀

iinuska
18. okt 2009

ludka, ten psik je od 6 mesiacov. No tak to za chvilku budu uz aj vianocne vyzdoby.Podla mna je to strasne sloro. Tka v polke novembra by aj stacilo

ladywitch26
18. okt 2009

inak co som vcera spominala,ze mame na povale mysi, tak jedna sa vecer zrypala medzi sadrokarton a stenu. ceeelu noc tam skrabotala,lebo nevedela vyliezt.a dnes ju uz nepocut,tak asi je uz po nej. len dufam,ze tam nezacne smrdiet,lebo budeme musiet cely len sadrokarton dat dolu a potom nanovo omalovat izbu...ma porazi....

ludmilabb
18. okt 2009

aha chapenzi 😀

kosska3003
18. okt 2009

baby ja som bola dneska v tescu a tam v jednom regali sviecky na cintorin to chapem ale oproti predavali vianocne stromceky z ozdobami sme sa s mm kukali ci im uz fakt nesibe

luba142
18. okt 2009

ahojte
VSETKYM 5-MESACNYM DNES GRATULKOOOOOOOOOOOOOOOOO

lady aj my mame tu sedacku od 9-36 kg a vlastne pouziva Kika uz len ten podsedak z toho ale mali sme aj tu 9-18 a aspon ju teraz vyuzijeme a to sme ju chceli predat este nez sa Bára narodila. A s tou zeleninou mas asi pravdu ono sa s tym neoplati takto navelko prplat lebo ak mas tu zelenionu bkupovat to uz rovno mozes kupit hotove, ale ja som dala korenovu zeleninku zmrazit a aj cuketu tak jej budem robit z toho a potom aj pridavat k tomu nejaku inu napr. brokolicu a tak a maso. Sem tam jej kupim hotove ale nie moc casto predsaa len to ma troska inu chut a mam skusenost ze ked som to Kike davala potom sa mi na domace vyprdla 🙂

luba142
18. okt 2009

koska toho psa dufam ze este u nas budu mat to jer super cena lebo normalne u nas stoji 1200korun a aj ja mam kartu tak sa to oplati

inak ho drazia aj na MMA a vyvolavacia cena bola 700 nieco korun to by som nedrazila

ludmilabb
18. okt 2009

aj ja sa pripajam ku gratulantom

Vsetko najlepsie k piatim mesiačikom 🙂 🙂 🙂

zuzkaprofant
18. okt 2009

cafte som konecne dojedla dnes som mala aj troska casu navarit maly sa mi napraskal na obedik a 3 hdoky spal tak som aj smotanovu tortu stihla urobit akuraci perkelt a uz je hore a mrci a mrci ja uz ho nevnimam 😀
ludmila ja som malemu dala kupovane papanie od hipp este nevarim lebo sa mi popravde ani nechce taku mini porciu a taky karfiol , alebo brokolicu co mmu chcem davat nekupim za 2 eura ako pohariky 2

ja mojho ucim po nemecky uz rozumie kedze ked pride navsteva vsetci na neho nemcinou a on sa smeje a po sk tiez rozpravame doma a moja svokra ho chce po madarsky naucit a kedze ma kamosa v uk tak na prazdniny tam bude poslany tak tiz po anglicky sa nauci sa tesim lebo ja som anitalent na jazyky 😀 😀 ja skazdeho viem minimin 😀

ladywitch26
18. okt 2009

zuzi,tak ja mozem snivat,aby mi spala cez den tolko. mne tak pol hodinku doobeda a polhodinku poobede. a staci jej to. esteze je muz doma,lebo pri nej sa ani varit neda. ona musi byt nonstop na rukach, lebo chce len sediet.hrazdicka ju zaujme len na par minut, este keby tak sama vedela pri nej sediet,tak sa prebavi, ale ju treba este pridrziavat.
to tvoj maly bude tiez multilingualne dieta. 😀 moja bude musiet okrem slovenciny aj anglictinu,este kym pojde do skoly. od tretej triedy sa zacinaju ucit irsky jazyk a od piatej triedy francuzstinu.no a kedze kopec poliakov dookola,tak aj po polsky pochyti.

zuzkaprofant
18. okt 2009

ta tvoja bude jaka sikula

moj tiez na ruckach by bol ale popravde ja potom ani na zachod nemam sancu ist , moj dobre ze spinka doobedu hodku aj poobede asi tak 2 hodky niekedy aj viacej ale v noci je kazde 3 hodky hore takze spanok u mna je minimalny ☹ ale maly sa vyspinka najnovise v noci zacne zjapat od hladu pred tym najskor sa tocil ale teraz spusti hned vreskot ze ja neivem co sa deje a stale sa polejem hhorucou vodou ked mu mliecko robim 😀

ladywitch26
18. okt 2009

no idem ja do roboty....sa mi moc nechce,ale co uz.volali mi,ze ci mozem o hodku vcassie,lebo je tam natresk, tak sa mooooc tesim 😝 ale aspon si dam tych super hranoliek. sa mi niekedy zda,ze uz tam chodim len kvoli tomu... 😀

zuzkaprofant
18. okt 2009

lady 😀 😀 😀 ja som sa zase pomylila repst sa mi ocka vytahli s ihlice a neviem do dopasovat lahka vzorka ale ked raz mi ujde ocko tak 2 dni parem a stikujem kym sa trafim
no idem aj ja dobru nocku vam prajem a zajtra tu budem papa a vsetko naj babatkam co dnes maju 5 mesiacikov
ja idem dat maelmu na veceru krupicu nech mi prepsi aspon 6 hdoky 😀

iinuska
18. okt 2009

Ahojte, tak my sme uz okupkani, s tatinkom vo velkej vani, napapni, ale spinkat sa nam este nechce

lady, tak to ti nezavidim.Mala by si zapracovat na druhom babenku 😀

monkap
autor
18. okt 2009

iinuska: ved lady na nom uz tusim pracuje, ak sa nemylim .... 😵

iinuska
18. okt 2009

monka, ano spominala, ze vysadila antikonc. 🙂

sssimi
18. okt 2009

Ahojte.
ďakujeme za gratulácie.

My sme sa teraz dokupkali vo veľkej vani. Malá je ešte holá na podložke. Sa mi zdá už 3 deň že je vyhádzaná... Hlavne pod krkom má strašne draplavú pokožku... Neviem či jej paprika nezaškodila...

monkap
autor
18. okt 2009

lenka prave zaspinkala....

sssimi: tiez sa pripajame a prajeme vsetko naj k 5 mesiacikom 🙂

jamaat
18. okt 2009

sssimi, congratulations 🙂

končí o chvíľu, pekné: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1409295

kosska3003
18. okt 2009

no moja zaspava je od 4 hore ale este si vykeca v postielke ucim ju zaspavat bezo mna a zatial to fungovalo posledne 3 dni tak uvidim ci aj dneska 🙂
siiimi vsetko dobre

iinuska
18. okt 2009

simi, mozno to ma z oblecenia. Nemala nieco viac pri krku?