Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
18. okt 2009

kosska - mne bola hore od pol stvrtej .... ale uz spi

monkap
autor
18. okt 2009

baby vy ste na tie aukcie riadne namotane .... ja to vobec nesledujem ... mam zatial dostatok veci, nic nekupujem ....

kosska3003
18. okt 2009

aaa uz spime dlho jej to netrvalo 😀 😀

iinuska
18. okt 2009

jamaat, ta cervena supravicka je mila

no maly zaspinkal, klasika na rukach

dm1
18. okt 2009

no hlasim sa po prichode z Moravy. maly bol dobrucky len za cely den od 7 rano spal len hodinku dokopy mozno ani to nie a zaspal az teraz. teda este zaspava. tak uz bol na ceste domov v aute aj nervozny.

borocka ja mam kopu znackovych veci ale vsetko z MMB alebo MMA za nohavice by som 15-20 EUR urcite nedala. To by sa mi museli straaaasne pacit a musel by to byt komplet nejaky nie len gate.

od segri som si zobrala vsetky vyhrate aukcie v cechach a ten santovy komplet s ciapockou je perfisny!!!!! maleho zajtra odfotim a hodim to sem. mala som tam aj balik veci za 80,- Kč a boli tam super veci. aj kopu veci z nextu - tricka, mikina, aj bohovske maskacove gatuse next tak som rada.

dm1
18. okt 2009

jamaat tie supravicky su super ale uz ma toho fakt vela to by ma muselo nieco straaaasne ocarit aby som cosi kupila. strasne sa mi paci tato kosela ale pani to predava len spolu.... skoda http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6832030

kosska3003
18. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1410427 prave som vyhrala trosku vycsi ale to nevadi aj mala je velka 😀 😀

monkap
autor
18. okt 2009

kosska to je zlate, nevadi, budete mat na rok 😵

kosska3003
18. okt 2009

no Marika je dost velka ona ma problem s tym ze rukav jej je dlhy ale trup je jej dobry tak uvidime ale sa mi to strasne pacilo a ako monka vravis ved ma to kedy vynosit

mimi21
18. okt 2009

no cawte, uz som doma, hlasim 😉
mala prisla s komplet novou garderobou - od segry dostala zimnu Nike budnu:
http://www.next.co.uk/shopping/branded/fashionf... - su na nej aj smrtky 😀 😀 😀 ale take srandovne samozrejme, nie take vazne
a este teplakovu supravicku
a ja som kupila capicu, rifle v Nexte (za 9,50), tricko a teplaciky a este bodycko z H&M so strasidlom 😀 to kupil mm
malu sme boli ukazat vo firme u mm a tam sa na nu vrhli 3 baby, a ona sa len rehotala, bola uplne uzasna - cely vikend
no a otocila som Ikeu, dokonca 2krat 😀 😀 😀 ale kupila som tam len take drobnosti, za 150euro 😀 😀 😀

dm1
18. okt 2009

mimi tak si sa riadne vyblaznila v obchodoch 😀 ja by som hned isla ale uz budem kupovat veci len na jar. inak k tym maskacovym nohavicam z nextu co som spominala asi kupim tuto koselu.... uz som na 99,9% presvecena http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6566803.

baby neviete ake topanocky velkost budu nosit asi na jar?

dm1
18. okt 2009

baby tieto papucky su krasne ale skor pre dievcatko http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4259875

mimi21
18. okt 2009

juuuj, do topanociek som ja debil 😅

sssimi, vsetko naj k 5 mesiacikaom 😵 😵 😵 😵 😵 - aj my dnes mame !!! zajtra nastupuje mrkvicka a zemiacik !!!

jamaat
18. okt 2009

mimi, tak aj vám congratulácie posielam. 🙂

mimi21
18. okt 2009

dm, frajerska je ta kosela 😉

no ale v H&M celkom dobre ceny, capice zimne po 5 euro, aj ma mrzi te som jednu nezobrala, take dlhe usi mala
a tricko co som tam kupila 4eura a teplaciky 5 euro

kosska3003
18. okt 2009

ja uz nemozem nic kupovat lebo ako moj mm vravy uz sa prehybaju policky v skrini samozrejme zvelicuje ale uz ma toho fakt dost musim pribrzdit
😀 😀 😢

monkap
autor
18. okt 2009

dm - vsetko naj 😵
aj ty uz ides dokrmovat??

dm1
18. okt 2009

monka myslela si mimi ze? 😉

kosska3003
18. okt 2009

mimi a co tak uz ides prikrmovat uz mliecko nestaci

mimi21
18. okt 2009

monka dokina povedala, ze podla najnosieho nekojene deti dokrmovat od 4 mesiaca a kojene od 5
pokial sa vraj velmi dlho iba koji tak je vysoka sanca na celiakiu, ci co to...
a ze do konca 6 mesiaca ma dietatko prist do kontaktu s mukou, tak ona mi kazala piskotku, ale ta ma vajce, tak potom skusim radsej nejake detke keksy, tie su aj bez vajca

no ale co hodina to novina, z kazdej strany ide nejaky iny nazor a ty si potom vyber...
ale pojdem na to pekne pomalicky

jamaat uz ste sa skladali? kym vas docitam, tak to potrva...

kosska3003
18. okt 2009

mimi no ja neviem uvidim co mi povie zajtra dr ideme na ockovanie ale neviem stale ma to ramienko akesi zapalene ma tam taky kopcek cerveny tak uvidime a este aj ku starkej musim ist chudatko uz sa nemoze postavit na nohy tak jej idem dr vybavit a musim ju ist rano asi s postele postavit lebo ani to uz sa jej neda ja som zvedava ako sa to bude riesit lebo ja nemozem byt stale pri nej ked mam malu

jamaat
18. okt 2009

mimi, ešte nie. Dám vedieť na FB.

emode
18. okt 2009

ahoj ... no nehrozi sorry ale nedocitam vas lebo potom uz nestihnem nic napisat 😅
sme mali perny vikend ... mm oslavoval narodky, dnes som tu mala maminu varila som o dusu a tak ... na nete som nebola viac ako 24 hod. 😎

mimi ja uz sa chystam zacat s mrkvickou ... asi zajtra 😕 mimi no super nakupy ... mas postarane
😅
dnes sme sa kupali vo velkej vani 😀
prerezany druhy zubok 😀

emode
18. okt 2009

jamaat som nasla obchod v BB kde predavaju kittynovske veci ... neviem ci vies 😕

mimi21
18. okt 2009

emode, tak ty uz mas aku selmisko zubatu doma 😵 😵 😵 gratulujeme, u nas absolutne zoiadny naznak, dasienka uplne kludne

kosska3003
18. okt 2009

my este nemame zubky ani nevyzera ze idu
emode a tebe tiez kazali prikrmovat ci nie

dm1
18. okt 2009

emode prvy zub sme mali hned po vas tak mozno aj nasmu vykukne. ale nemusel by uz teraz ma kuse pri kojeni tak si to neviem predstavit dvoma...

luba142
18. okt 2009

ahojky no my sme papali mrkvicku aj vcera a dnes mala Babula taky sulok v plenke tak asi nam to pomoze lebo mavala riedku kakanicu a stale spivave veci na chrbate alebo na nozkach

mimi21
18. okt 2009

emode, prezrad aj mne 😕 😕 😕