Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
19. okt 2009

pozeram ten katalog dracika a maju tam kopu krasnych hraciek tusim tam nabehneme a kupime na vianoce!

dm1
19. okt 2009

inak aj ten hudobny slonik od lamaze je pekny a je lacnejsi ako pes od FP... a hlavne tam mm nevidel cenu 😀

iinuska
19. okt 2009

dm, dik 😉
kartu mi dali, ked som tam raz nieco kupovala.Vypisala som formular a dali mi karticku

dm1
19. okt 2009

ale ten slonik tusim len hra tak nic...

dm1
19. okt 2009

inuska mna sa len minule opytali ci ju mam a ja ze nie a to bolo cele... musim to tam vypisat!

luba142
19. okt 2009

inuska aj ja som hlasovala pre Adm- ano najlepsie ked to vypises tam

luba142
19. okt 2009

jejda aky preklep 😀 😀

inus hlasovali sme pre Adamka

dm- vypis to radsej priamo tam

dm1
19. okt 2009

vypisem tam a ak budem chciet aj nieco na karticku tak to otocim na dva krat - najskor co nie je v zlave na kartu, vypisem si pritom karticku a potom mozem nakupovat. Ak teda plati ta karta hned....

iinuska
19. okt 2009

dakujeme za hlasy 🙂

dm, neviem ci tu karticku nedavaju od urcitej sumy, ked nieco kupis.Ale to som si neni ista

jamaat
19. okt 2009

Ja keď som tu kartičku získala ešte pred 12 rokmi, tak bolo treba istú sumu, asi to bolo vtedy 500Sk.

A na stránke budú určite info.

jamaat
19. okt 2009
dm1
19. okt 2009

jamaat diky je tam tych 500 sk ale myslim ze to nebude problem 😀

dm1
19. okt 2009

inak na stranke dracika je uz pri tom psikovi oznacene farbou je takmer vypredane tak sa poponahlajte tie co ho chcete

dm1
19. okt 2009

som sa rozhodla kupim bud slimacika alebo korytnacku od FP. tiez to spieva, uci farby a cisla tak kupim to

jamaat
19. okt 2009

dm, ja kúpim psíka. Odporučila mi ho jedna, čo má tiež dcérku a vyzdvihla na ňom to, že je nielen náučný, ale že je to aj dobrý mojkáčik, tak aj preto je veľmi obľúbený.

mimi21
19. okt 2009

baby aj ja som za vas vsetky 3 zahlasovala 😉

inak poobede som s malou spala 2 hodiny 😅 😅 😅 , od 3 do 5, bolela ma brutalne hlava
dnes je posledny den akcia na tie kalendare, tak vecer idem porobit, som teraz este malu do mikulasskeho navliekla a sme ju pofotili na december

a zajtra zase plavame, sa tesime 😵 😵 😵

jamaat
19. okt 2009

mimi, aj my ideme plávať. 🙂 ....a ďakujeme za hlas

mystery7
19. okt 2009

ahojky, ked hlasujete, tak nezabudnite ani na nas 😀
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

dm1
19. okt 2009

mys - vykonane 😀

ludmilabb
19. okt 2009

zahlasovane pre vsetkych, joj aké máme pekné detičky!!!

mystery7
19. okt 2009

vdaka, aj ja som hlasovala za vase, dobre ze ste dali linky 🙂

mystery7
19. okt 2009

my mame za sebou opat tazku noc. maly sa asi 20x zobudil, musela som ho vzdy vybrat z postielky, pomojkat a znova dat do postielky. a cez den to bolo tiez o nicom.
Tak by som chcela aby mi lepsie spinkal. Od buduceho tyzdna chcem davat zemiacik, tak snad sa to este polepsi. Kupila som mu aj novu kasu na noc, jablcnu, od HIPP-u. tak snad to zaberie.
vy co prikrmujete, varite kazdy den cerstvy zemiacik? alebo uvarite na 2 dni a potom ohrievat??

dm1
19. okt 2009

dnes som si konecne kupila zimnu bundu lebo ta stara mi je uzka cez prsa 😕

otvorili tu novy sekac detsky z UK a maju tam celkom pekne veci a za ceny ako na MMB takze budem chodit kukat. Jamaat mali tam aj ten tekvickovy overal co mas ty za 3,- evrace.

dm1
19. okt 2009

mys ja varim na 2 dni. ved to sa ani neda navarit na jeden den ved zo zaciatku papaju drobci malo. ja uvarim na 2 dni zemiak a aj tak ho potom este vyhadzujem lebo nedavam samotny zemiak lebo mu moc nechuti ale s mrkvickou

cimika222
19. okt 2009

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

Komu sa páči môj synček nech mu dá hlas....Dakujemeee

jamaat
19. okt 2009

dm, no dokelu, ja som zaň dala 4,60 eura!! 🙂 ..........u nás v sekáči sú dosť vysoké ceny.

ludmilabb
19. okt 2009

mys ty kojis? pozeram ze nasi krpci su rovnako stari a by som povedala, ze rovnake "potvorky". Ja s malou spavam, neviem si predstavit ako by som ju vybrala z postielky a znovu ukladala...ona ked zaspi na prsniku tak s nou netreba velmi hybat...takze s praktickeho hladiska je to zatial takto lepsie

jamaat
19. okt 2009

Ja som minule skúsila nechať Emku spať v našej posteli, keď zaspala pri kojení. Ale figu, po minútke sa zobudila a musela som ju preložiť do svojej postieľky. Ale to sa nesťažujem. 🙂
A teraz zaspala o 18,15 a už sa zjavne uložila na noc. 😒

nikanika28
19. okt 2009

Cafte, tak Klarka konecne zaspala...samozrejme si najprv porevala pri cecku.. 😒 😒 Akosi mi uz ubuda sil na kojenie... 😨 Zajtra asi skusim mrkvu, alebo zemiak alebo mrkvu so zemiakom....ako to rozpucit, aby tam neboli hrudky, Klarke to strasne vadilo..tie hrudky a nechcela potom papat.. 😖

luba142
19. okt 2009

mys- hlasovala som 😉 😉