Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
21. okt 2009

nika kde 😕 čo 😕 😀

iinuska
21. okt 2009

no dievcata, s tymi nakupmi brrr.A to este pridu Vianoce........A ze materska 😀 😀 😀

dm1
21. okt 2009

nika tak to si krasne minula 😉 ja som vyhrala par aukcii co boli baliky a teraz som to akurat dozehlila a maly ma triciek a mikin straaasne moc. neviem kedy to bude nosit. asi cosi predam na jar nech mi to netrci v skrini.

nikanika28
21. okt 2009

Ludka, v tescu... 😕 😀 .. Ale kupovala som aj plienky 😀 ...no a ostatne...ehhhh..no comment

mimi21
21. okt 2009

ja som dnes malej znova dala mrkvicku so zemiacikom a celkom to vyzera ze sa rozpapala
po akej dobe potom deticky nakojite??? lebo j tak po pol hodke a dost mi mala grckala, tak ci to nie je skoro alebo co 😕 😕 😕

nikanika28
21. okt 2009

baby, ahate, co som vyhrala 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1413498

dm1
21. okt 2009

emode - moj ma mrkvu asi najradsej aj spenat lubi

mimi - ja dokojim asi tak polhodku max.do hodky po papani. ale niekedy uz moc nechce asi mu tych 100gr staci a uz len trosku cucne.

nika ked to bola suma aj s plienkami tak to nie je zase take hrozne 😉

mimi21
21. okt 2009

nika krasne 😉 😉 😉 taketo ja mozem

a o co si sa to chcela pobit??? nedala si link... a ktora janka, ja ci jamaat???

emode
21. okt 2009

ludka ... nausnicky su urcite krajsie, bola to kittynovska vesticka cervena 😀

takze zajtra skusim radsej zemiak ... inak aj sofia otvarala ustocka ked som isla lyzickou len ju normalne napinalo z toho 😖
ja som tam teraz na aukciach nic pekne nevidela ...

jamaat
21. okt 2009

nika, a o čo? .....a tie súpravky boli už odvtedy 2x v aukcii. ......A pribalila nám k tomu aj pančuchy pekné. 🙂

jamaat
21. okt 2009

nika, 63eur - hmm....slušnééé! Ja idem zajtra do Takka, asi kúpim tú bordovú bundičku, čo máš aj ty.

nikanika28
21. okt 2009

jaaj truuba, nedala som link.. 😅 😀 😀 😀 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1434364

ludmilabb
21. okt 2009

Janka, Erika vam este babule odvtedy spali? Lebo Sofia by si aj pospala ale v tom zhone nebolo kedy tak sa mi ulozila o siedmej na nocne spanie 😔

ludmilabb
21. okt 2009

nika však na to som sa pytala ze kde a o čo sa to bijeees 😀 😀 😀

ludmilabb
21. okt 2009

nika 63 eur som dala akurat dnes segre aby nam zaplatila za byt, mame rovnake bytove spolocenstvo 😝

mimi21
21. okt 2009

emode nasej malej sam zemiak nechutil, aj ked som ho zarobila s MM, no chutnala som to nie je to bohvieco
spolu s mrkvickou je to lepsie, lebo ta je sladsia

emode
21. okt 2009

ludka sofia spala do stvrtej a potom uz nie no a bola uz velmi mrzuta vecer takze presne o siedmej aj ona zalomila ... a este som ju aj mrkvou napchavala 😖

ludka to s Blazikou ma mrzi, ako rychlo sa z toho asi dostane??

kosska3003
21. okt 2009

nika to si fakt moc neminula ja ked idem do tesca tak to sa mm inac boji lebo ja ako prve idem do detskeho oddelenia a som tam dost dlho a vzdy tam aj cosi najdem 😀 😀

mimi21
21. okt 2009

jamaat akedy sa budeme skladat na tu hracku pre dadu???
alebo mi nieco uslo... 😕

ludmilabb
21. okt 2009

kosska nove 5 mesiacikove foto 😉 😉 😉

nikanika28
21. okt 2009

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&... Ludka, neni to ta tvoja ? 😀 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
21. okt 2009

no tak pozeram, ze nakoniec tie linky,co som hodila, tak to postovne by ani nebolo take hrozne. tak ak cosi chcete, mrknite, objednam. budem objednavat aj pre seba, tak to supnem do jedneho balika, bude to lacnejsie. volala som s kamosom, tak ze ak mi ti poslu balikom do irska,je to lacnejsie ako na sr, lebo tam to moze ist jedine UPS alebo kurierom a to su uz ine palky...

kosska3003
21. okt 2009

nika tak to je ty kokso chudatko preco ju tak vykrmuju

ludmila hej nove cerstve foto

jamaat
21. okt 2009

lady, a na SR to ako dopravíš? Budeš posielať sestre? ....Platiť budeš z účtu? Nebude poplatok za platbu vysoký?

ludka, Emka si ešte pospala svoju klasickú 3/4 hodinku, o ôsmej potom zaspala na noc.

nika, na tú súpravičku už potvrdila vyvolávaciu cenu luba. Ideš sa s ňou biť? 🙂

nikanika28
21. okt 2009

no ved.. 😒 ..
Inac Marike vsetko naj k vymesacniku.. 😵 😵 😵
A idem asi spat..alebo aspon do postele... 😕

kosska3003
21. okt 2009

nika diky aj ja pojdem zachvilku lebo som akosi k.o

ladywitch26
21. okt 2009

jamaat, balik odtialto segre ma vyjde nejakych 30e, taky 15kilovy. no a to mam napraskanu krabicu, nejakych 200ks oblecenia, asi za 700-800 e, tak tych 30e sa uz strati v takom mnozstve. a platim irskou kreditkou,to je v pohode.navyse to sem mozem dat poslat lodou,co na sr nie je mozne. trva to sice 2tyzdne, ale je to lacne. ani nie tretina postovneho na sr.
a teraz mi kamos poradil, ze mam najst rovno stranku velkoskladu,ze on si tak objednava tricka, ze to je este lacnejsie.