• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
nika,mne sa tam lubi skoro vsetko... som beznadejny pripad... :grinning:
21. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj mne...ale nechcela som to sem vsetko davat :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky a ktorú knihu to praktizujete? Tú čo som vám poslala či máte ešte inu?

Marike gratulácia velká...

Jamat kedy ti mám poslať € za Dadu? Aby som to neprešvihla... Nejak nechodím na FB, tak ak by som sa nejako nechtiac odtaila radšej sem IPčku :slight_smile:
21. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika presne ta prva supravka sa paci aj mne len v tom hnedom
21. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady - Sú tam krásne veci a také by nikto nemal. Hmm.....no ja by som teda niečo objednala, keď už si takú ponuku dala.
21. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiiis, jamaat, kam tie prasule a kolko?
21. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som balíček pre Dadu poslala, skladačka je po 1 euro, číslo účtu dám na FB teraz hneď.
21. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, baby, tak do IP, hodte link,co chcete, velkost a farbu. ceny take,ako su uvedene v dolaroch ale len to prehodite na eurace.a to bude uz aj s postovnym. dam vediet, keby by to asi bolo.
21. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dala som malu do lehatka,lebo mi zaspala pri krmeni. o chvilu sa zobudila a stale sa vytacala za telkou, tak som ju teraz sibla do postielky. zatial je ticho,tak uvidim. ja som sa s laptopom presunula na schodisko pred dvere do spalne, tak uvidim,ci nebude vrestat. a ako tu tak sedim na zemi, tak sa mi zda, ze ta sprosta mys, co spadla za sadrokarton asi zacina smrdiet. no fakt potesi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, tak rýchlo určite nezosmrdla. To bude niečo iné. :slight_smile:
21. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady tak to ma mrzi s tou misou :slight_smile:
21. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady tak nie s misou ale ponozkami :grinning:
21. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, co teba....muza to bude mrziet... :angry: :grinning:

inak mala po 20minutach zamrncala, tak som prisla k nej, pohladkala ju po licku a odisla som. a spinka zatial. :sweat_smile: inak bola zlatucka, volala ze mammma, mammma, no zlaticko moje :dizzy_face:
21. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musím sa ja vyspať na tie americkie háby, aby som hovadiny nepoobjednávala. A predtým sa ešte do vane naložím. TAk čaute.
21. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady jeho jasne ja to neznasam ked pride mm v smradlavych ponozkach hend ich musi dat dole lebo by som umrela asi hahaha
idem ja do postele dobru noc
21. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemozem spat tak hladam na MMB nieco na leto a narazila som na nieco pre teba NIKA:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6838875
21. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko my sme hore od siestej takze sa zachvilku ideme ukladat lebo uz mrncime
22. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz aj spime a vy ste sa asi este ani neprebrali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,
my sme tiez hore, od 7,30 .. teda iba lenka, patrik este spi ....
22. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akú ste mali noc?
22. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my dobru ... lenka papala iba raz :fearful: .. zvykne tak 3-krat ... ale zvysne dva razy som jej iba dala cumlik a stacilo jej to :sweat_smile: ... a patko - vecer mal 38,2 ale teraz uz je OK ... obom lezu zubky, ale zvladaju to super :sweat_smile:

a vy aku?? ze vstala o siestej?? pomoooc ... inac, patko ked bol maly, tak vstaval o piatej ... ale kedze bol sam, tak potom ked zaspal, sla som si lahnut s nim a bolo ...
22. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap pretoze isla spat uz o siedmej, v noci bola castejsie hore ale tak v pohode...uz vstala tak cvici na brusku :slight_smile:

ja si este neviem predstavit ako pojdu Sofii zuby :sweat_smile: to bude radost velikaa
22. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som dala dnes lenku prvy-krat spat na balkon ... uvidim, ako sa jej tam bude pacit ....
22. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, my spime na balkone kazdy den..aj vculeky :dizzy_face: ...
Inac DOBRE RANKO :sweat_smile:
22. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akosi ticho tu mame... Dani, tie veci su uuuuzastneeeee...uz som jej pisala :sweat_smile: :grinning: :grinning: DAKUJEM DAKUJEM :-*
A mne sa paci tiez ta hneda suprava :wink:
22. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame rusnu cestu pod balkonmi takze pochybujem zeby si tam moja pospala
22. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetciii ??? :confused: :confused: :confused: :confused:
22. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok