Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
21. okt 2009

nika,mne sa tam lubi skoro vsetko... som beznadejny pripad... 😀

nikanika28
21. okt 2009

no ved aj mne...ale nechcela som to sem vsetko davat 😅 😅 😀 😀

sssimi
21. okt 2009

Kočky a ktorú knihu to praktizujete? Tú čo som vám poslala či máte ešte inu?

Marike gratulácia velká...

Jamat kedy ti mám poslať € za Dadu? Aby som to neprešvihla... Nejak nechodím na FB, tak ak by som sa nejako nechtiac odtaila radšej sem IPčku 🙂

dm1
21. okt 2009

nika presne ta prva supravka sa paci aj mne len v tom hnedom

jamaat
21. okt 2009

lady - Sú tam krásne veci a také by nikto nemal. Hmm.....no ja by som teda niečo objednala, keď už si takú ponuku dala.

ladywitch26
21. okt 2009

vidiiis, jamaat, kam tie prasule a kolko?

jamaat
21. okt 2009

Dnes som balíček pre Dadu poslala, skladačka je po 1 euro, číslo účtu dám na FB teraz hneď.

ladywitch26
21. okt 2009

ok, baby, tak do IP, hodte link,co chcete, velkost a farbu. ceny take,ako su uvedene v dolaroch ale len to prehodite na eurace.a to bude uz aj s postovnym. dam vediet, keby by to asi bolo.

ladywitch26
21. okt 2009

no, dala som malu do lehatka,lebo mi zaspala pri krmeni. o chvilu sa zobudila a stale sa vytacala za telkou, tak som ju teraz sibla do postielky. zatial je ticho,tak uvidim. ja som sa s laptopom presunula na schodisko pred dvere do spalne, tak uvidim,ci nebude vrestat. a ako tu tak sedim na zemi, tak sa mi zda, ze ta sprosta mys, co spadla za sadrokarton asi zacina smrdiet. no fakt potesi... 😝 😠

jamaat
21. okt 2009

lady, tak rýchlo určite nezosmrdla. To bude niečo iné. 🙂

ladywitch26
21. okt 2009

jamaat, uz som zistila....muzove ponozky za dverami.... 😝

toto je zlate http://www3.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=624...

kosska3003
21. okt 2009

lady tak to ma mrzi s tou misou 🙂

kosska3003
21. okt 2009

lady tak nie s misou ale ponozkami 😀

ladywitch26
21. okt 2009

kosska, co teba....muza to bude mrziet... 😠 😀

inak mala po 20minutach zamrncala, tak som prisla k nej, pohladkala ju po licku a odisla som. a spinka zatial. 😅 inak bola zlatucka, volala ze mammma, mammma, no zlaticko moje 😵

jamaat
21. okt 2009

No musím sa ja vyspať na tie americkie háby, aby som hovadiny nepoobjednávala. A predtým sa ešte do vane naložím. TAk čaute.

kosska3003
21. okt 2009

lady jeho jasne ja to neznasam ked pride mm v smradlavych ponozkach hend ich musi dat dole lebo by som umrela asi hahaha
idem ja do postele dobru noc

dm1
21. okt 2009

no nemozem spat tak hladam na MMB nieco na leto a narazila som na nieco pre teba NIKA:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6838875

ludmilabb
22. okt 2009

dobre ranko my sme hore od siestej takze sa zachvilku ideme ukladat lebo uz mrncime

ludmilabb
22. okt 2009

tak a uz aj spime a vy ste sa asi este ani neprebrali 😝

monkap
autor
22. okt 2009

dobre ranko,
my sme tiez hore, od 7,30 .. teda iba lenka, patrik este spi ....

ludmilabb
22. okt 2009

akú ste mali noc?

monkap
autor
22. okt 2009

my dobru ... lenka papala iba raz 😨 .. zvykne tak 3-krat ... ale zvysne dva razy som jej iba dala cumlik a stacilo jej to 😅 ... a patko - vecer mal 38,2 ale teraz uz je OK ... obom lezu zubky, ale zvladaju to super 😅

a vy aku?? ze vstala o siestej?? pomoooc ... inac, patko ked bol maly, tak vstaval o piatej ... ale kedze bol sam, tak potom ked zaspal, sla som si lahnut s nim a bolo ...

ludmilabb
22. okt 2009

monkap pretoze isla spat uz o siedmej, v noci bola castejsie hore ale tak v pohode...uz vstala tak cvici na brusku 🙂

ja si este neviem predstavit ako pojdu Sofii zuby 😅 to bude radost velikaa

monkap
autor
22. okt 2009

som dala dnes lenku prvy-krat spat na balkon ... uvidim, ako sa jej tam bude pacit ....

nikanika28
22. okt 2009

moni, my spime na balkone kazdy den..aj vculeky 😵 ...
Inac DOBRE RANKO 😅

nikanika28
22. okt 2009

a akosi ticho tu mame... Dani, tie veci su uuuuzastneeeee...uz som jej pisala 😅 😀 😀 DAKUJEM DAKUJEM :-*
A mne sa paci tiez ta hneda suprava 😉

ludmilabb
22. okt 2009

my mame rusnu cestu pod balkonmi takze pochybujem zeby si tam moja pospala

nikanika28
22. okt 2009

kde ste vsetciii ??? 😕 😕 😕 😕