Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kodada
22. okt 2009

ahojte moje majovky, dnes rano som zazila krasne prekvapenie za ktore vam chcem vsetkym zo srdca podakovat ... svetluska je krasna ... normalne mi vybehli slzicky ... ste uzasne babule 🙂

nikanika28
22. okt 2009

ahoj Dadi 😵 ....tak sme rady, ze sa Ti darcek paci 😵 . Mrnousek sa ma ako?

monkap
autor
22. okt 2009

tak lenka uz ma vonku prvy zubok 😵 😵

kosska3003
22. okt 2009

dneska je tu fakt akosi ticho idem ja do kuchyne upratat konecne som malu uspala

kosska3003
22. okt 2009

kodada tak uz ti to doslo nech vam posluzi

monka aj vy uz mate zubok no mi stale nic 😒 ale aspon ma nekuse

ladywitch26
22. okt 2009

monka, tak bacha na nu, uz kuse 😀

inak stanke som kupila taku tu makku knizku a na strankach uz ma pekne odtlacky toho minizubka 😅

luba142
22. okt 2009

dada- to sme radi ze ta to potesilo 😉

luba142
22. okt 2009

nika rozmyslala som ci aj ja tu letnu Kitty mam objednat ci im to bude v lete dobre

ludmilabb
22. okt 2009

fiha dnes je prispevkov poskromnejsie 😕

sssimi
22. okt 2009

Kodada to si aj ty nás potešila 😉

Jeee Monkap gratulujeme k zubku... To len tak "bezbolestne" vybehol či už mala nejaké prednáznaky?

Lady moja tie knižky miluje. Máme tuším 4 alebo 3...

sssimi
22. okt 2009

Nika a má toho viac? Myslím ten Kittynkovský komplet. Perfekné je to.

nikanika28
22. okt 2009

simi, myslim, ze nie....bolo by tam napisane NOVY TOVAR

ladywitch26
22. okt 2009

hlasim uspesnost metody. dala som ju do postielky 12.50. do 13.00 kecala s kolotocom,potom zacala mrncat. o 13.03 som ju bola mrknut,pohladkat po licku. mrnuchala stale. potom zacala plakat,ale nie zurivo. o 13.09 som tam bola druhykrat, zas len pohladkala a odisla. o 13.17 som tam bola tretikrat,stanka sice mrncala,ale uz mala zavrete oci,tak som len vycuvala z izby. a od 13.20 spi ako drevko. 😅

ladywitch26
22. okt 2009

tak spala sice len pol hodky, ale to je u nej normalne. teraz hubuje do kolotoca,ale vyspinkana pekne 🙂

nikuska19
22. okt 2009

Ahojte.aj mne by sa zisla ta knizka podla ktorej sa da naucit babo buvat.kolko stoji?

ladywitch26
22. okt 2009

nikus, je zadara, jamaat nam to poslala mailom. inak hlasim, ze mala zasa spi. nesla som k nej hned, hubovala do kolotoca 10minut,potom dvakrat zamravcala a zas zalomila 😀

jamaat
22. okt 2009

nikuska, daj mail, pošlem ti. Ja ju mám od sssimi, aby som si nebrala zásluhy nezaslúžene. 🙂

A čaute, dnes sa až takto neskoro hlásim.

nikuska19
22. okt 2009

tak moj mail nikasebinko@azet.sk a dakujeeem.ale este mi poprajte pevne nervy,lebo moj ma taky hlasny plac,ze sa ma kolko razy susedia vedla z domu pytaju,ze co sa stalo....a to som ho len nechavala v postielke lezat.

ladywitch26
22. okt 2009

nikus, moja tiez ziape statocne, ale normalne az nechapem, ako keby vedela,ze tentokrat to myslim vazne. 😀 neziapala,len tak ticho mrncala. uz je hore uplne,bola hladna,tak idem nakrmit a potom na nejaky shopping. muz si chce stucne na futbal kupit a berie aj mna. osudna chyba,zasa nakupim nejake detske oblecka 😀 a okolo pol siestej si zasa dame slofika,tak uvidime, ako to stanke pojde. vcera vecer perfis,tiez zaspala do pol hodky,ale vecer nema problem.skor cez den vyvadza.

iinuska
22. okt 2009

ahojte,
lady, vidim, ze si uspesne zacala praktizovat knizku.
ja zase mavam skor problem vecer so zaspavanim a s castym budenim sa v noci. Odkedy som zacala, tak lepsie v noci spava. Neviem ci to s tym suvisi, ale teraz je v noci hore tak 3x. Predtym aj 6,7.Tak uz to je pokrok

iinuska
22. okt 2009

Monka, gratulujem k prvemu zubku 🙂

dm1
22. okt 2009

zdravim!!! Nika som rada ze sa ti pacil kompletik 😉 . dnes je krasne vonku tak sme sa boli vyvetrat aj som si cosi v parku na lavicke precitala. ja som mala hroznu noc ale nie kvoli malemu. nedalo sa mi zaspat naposledy som sa pozrela na hodiny boli 2 rano.... maly sa zobudil az o 6 ale uz sa mu nechcelo spat takze uzasne...

ale zase na obed spapal az 130gr zeleninky tak som rada.

iinuska
22. okt 2009

dm, tebe prespi maly celu noc?

Ja som bola takto hore minulu noc od 2 do pol5. A maly spal. Som myslela, ze ma porazi.Asi zacinam mat poruchy spanku 😠

dm1
22. okt 2009

inuska papal este o 1 ale to som bola hore takze ma nezobudil

iinuska
22. okt 2009

dm, no tak to je pekne.Joj, co ja by som za to dala. Moj dubacik spaval tak max. 6 hodin ked mal cca 3 mes. Ale trvalo to len chvilku. Potom bol nachladnuty, do toho ockovanie, zubky a uz to bolo.Rozhodeny je do teraz.Ale skusam ist podla tej knizky, tak uvidim.

kodada
22. okt 2009

babulky odfotila som Tomaska aj s vasim darcekom, takze kto chce vidiet, kuk do albumu 😉

dm1
22. okt 2009

dadi som rada ze sa ti darcek pacil maly je krasnucky s tou svetluskou dufam ze sa mu bude pacit

ludmilabb
22. okt 2009

Dadka milá fotočka. Ani sa nenazdáte a zachviľu bude bývať vetluška ožužlaná, oslintaná 😀

ludmilabb
22. okt 2009

inak mame dost blbe poobedie od tretej hore a az teaz mi zaspala, nervozna bola uz dve hodiny dozadu!!! a spat nic na fitlopte 15 minut skakania a konecne zaspala ale z toho polovicu studovala svoje ruky akoby ich v zivote nevidela 😝 😀

mimi21
22. okt 2009

no cawte
uz som aj ja tu, boli sme v BB (uz aj my mame pod stromcek prika od FP 😀 ) a ked som popratala a nychystala, lebo vecer pridu znami, tak som musela PC restartovat ...