• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
autor
kosska aj ja ju mam, poslem ti ju :wink:
23. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka diky moc :slight_smile:
23. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosska, este pri patkovi mi ju jedna kocka poslala ... bola som zvedava, co tam je .... ale nejak som to nevydrzala praktizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zatiaľ spokojná so Sárkiným spánkom, tak som tú knižku čítala len zbežne... Už by som sa mala začať učiť do školy a mám toho až až, tak radšej nečítam nič, aby som sa necítila previnile :grinning:
23. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, poslala som ti, až potom som prečítala, že aj monkap. :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, bud rada, ze to nemusis praktizovat :wink:
23. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja na knihu nedam dopustit. akurat som bola u susedy polky, maju 11mesacnu a ze inak nezaspi,len u nich v posteli. a ze len co ju trosku pohnu, tak uz jaci. to ja by som na to nebola,ja sa potrebujem vyspat a muz tiez. ale im zasa ani jest nechce. ze len mlieko. no nechapem niektorych ludi, vsak podla mna 11mesacne by uz malo pomaly hryzt same vsetko a nie len na mlieku ho drzat. ale vsak im aj tak vyzera. zobrala som ju na ruky a ona pomaly lahsia nez moja stanka. a to pol roka rozdiel medzi nimi. no ak im ma osem kil, tak to vela...
23. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes bolo ako super tepluckoooo, a zajtra ma byt este viac :slight_smile: uz mi to normalne strasne chyba take riadne dlhe prechadzky po vonku, lebo ked je taketo katastrofa pocasie tak je to o nicom,
dnes som kupila dalsiu capicu :sweat_smile: kurnik ja nic neusetrim :angry: :angry: :angry:
23. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi my sme mali teplucko vcera aj slnko svietilo ale dnes bolo pod mrakom a aj prsalo hnus. som bola s malym vonku ale viac ako hodinu a pol som tam nevydrzala. ma to nebavi vonku ked je tak skaredo.

dnes mal maly prvykrat brokolicu a tiez si kychol..... ale chutilo mu tak som rada.
23. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes papali cistu mrkvicku a v pohode

no ja som sa po dnesnom pocasi tesila na zajtra ako budeme vela vonku a akurat pozeram predpoved a ze DAZD :angry: :angry: :angry:

bola tu mm starka, doniesla langose, len ked ja nemozem cesnak :frowning2:

dnes je tu nejako pusto...
23. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi a preco nemozes cesnak? ja v pohode papam a maly nic
23. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaaat ale aj tak diky :slight_smile:
ja neviem ci mam aj ja zacat prikrmovat no myslim zacat jej davat mrkvicku a tak ked jej zatial staci MM ale ked ja jem tak me ide urieknut chudatko moje ale uz mam teraz veget akurat zaspinkala :pensive:
23. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska ja keby malemu mlieko staci tak nezacnem este a pockala by som este mesiac ale je to na tebe.
23. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, aj ja plne kojim a dnes som treti krat davala mrkvicku.Len tak po troskach, nech si zvyka na nove chute.
23. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa bojim...

vcera som si dala decko cerveneho a mala dnes grckala dost vela :frowning2: ale uz aj predtym som si dala tak neviem ci to bola kombinacia inych veci alebo co...
23. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som tak myslela ze je dam len lyzicku viac nie ale uvidim asi vydrzim a ked budem jest sa jej odtocim zadkom :slight_smile:
23. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne ta baba co mi vydrazila ten overal dnes poslala prachy, ale adresu e-e , neviem ci drazi prvykrat alebo co, zatial mi vobec nenapisala :confused:
23. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi a adresu ti nezobrazuje v jej osobných údajoch? Neviem ako to tam je.
23. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sssimi je tam iba okres, uz som to hladala...
23. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi neboj hadam jej to dojde ked bude cakat a tovar nikde. najlepsie bude ked ti napise ze kedy jej to konecne posles...
23. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosska ja som začala dávať k obedu malej po troške a potom ju normálne dokojím. To len aby sa naučila posúvať si tuhšiu stravu. Teraz sme mali 4 dni zemiačik, zajtra dám mrkvičku, lebo dnes ten zemiak už vypľúvala. Inak v podstate plne kojím.
23. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, veď jej pripomeň v maili, ja som tiež pár krát zabudla adresu poslať, keď bolo veľa aukcií.
23. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jej vkuse vypisujem a ona mne este ani raz :sweat_smile: asi je to baba cinu, nema rada kopec prazdnych slov :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co uz prikrmujete poradte ... malej som davala dva dni mrkvicku ... tak ju chuda natahovalo z toho az do placu isla ale pritom otvarala usta tak neviem ... to co som jej dala zjedla uz potom nemala nic v ustach, vcera som skusila zemiak ze ten ma neutralnejsiu chut ... a to iste ... aj mm som primiesala ... to normalne?? nebude mi odmietat papat? ... predpokladam, ze na nu musim ist proste pomaly a pritom s lyzickou problem nema, pekne si zoberie bez toho aby sme boli zagebreny ...
23. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cim zacenate mrkvou zemiakom a tak hej a co to uvarite vo vede a mixujete alebo len popucite s MM musim cosi pocetat na nete
23. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode tak na jednej strane je to super, ze ti pekne papa lyzickou, nasa s tym ma trochu problem kym sa "rozpapa"
a ju tak natahovalo prve 2 dni a potom uz OK, uplne prvykrat jedla zemiacik-mrkvicku (to mi dr. kazala ze tieto 2 sa mozu hned spolu) ale na druhy den som ja cuvla a dala len zemiacik s MM a nechutilo jej to, tiez ju tak natahovalo ako pises a uz posldene 2 dni ideme zemiacik-mrkva a v pohodicke
23. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska ja uvarim vo vode, popucim vidlickou a urobim kasu bud s tou vodou co som v tom varila alebo s MM
23. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok