Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
23. okt 2009

kosska aj ja ju mam, poslem ti ju 😉

kosska3003
23. okt 2009

monka diky moc 🙂

monkap
autor
23. okt 2009

kosska, este pri patkovi mi ju jedna kocka poslala ... bola som zvedava, co tam je .... ale nejak som to nevydrzala praktizovat 😝

sssimi
23. okt 2009

Kto to má uchylku v magnetkách 😀 Toto je naša chladnička:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sssimi
23. okt 2009

Ja som zatiaľ spokojná so Sárkiným spánkom, tak som tú knižku čítala len zbežne... Už by som sa mala začať učiť do školy a mám toho až až, tak radšej nečítam nič, aby som sa necítila previnile 😀

nikuska19
23. okt 2009
jamaat
23. okt 2009

kosska, poslala som ti, až potom som prečítala, že aj monkap. 🙂

iinuska
23. okt 2009

simi, bud rada, ze to nemusis praktizovat 😉

ladywitch26
23. okt 2009

no tak ja na knihu nedam dopustit. akurat som bola u susedy polky, maju 11mesacnu a ze inak nezaspi,len u nich v posteli. a ze len co ju trosku pohnu, tak uz jaci. to ja by som na to nebola,ja sa potrebujem vyspat a muz tiez. ale im zasa ani jest nechce. ze len mlieko. no nechapem niektorych ludi, vsak podla mna 11mesacne by uz malo pomaly hryzt same vsetko a nie len na mlieku ho drzat. ale vsak im aj tak vyzera. zobrala som ju na ruky a ona pomaly lahsia nez moja stanka. a to pol roka rozdiel medzi nimi. no ak im ma osem kil, tak to vela...

mimi21
23. okt 2009

ahojte
dnes bolo ako super tepluckoooo, a zajtra ma byt este viac 🙂 uz mi to normalne strasne chyba take riadne dlhe prechadzky po vonku, lebo ked je taketo katastrofa pocasie tak je to o nicom,
dnes som kupila dalsiu capicu 😅 kurnik ja nic neusetrim 😠 😠 😠

dm1
23. okt 2009

mimi my sme mali teplucko vcera aj slnko svietilo ale dnes bolo pod mrakom a aj prsalo hnus. som bola s malym vonku ale viac ako hodinu a pol som tam nevydrzala. ma to nebavi vonku ked je tak skaredo.

dnes mal maly prvykrat brokolicu a tiez si kychol..... ale chutilo mu tak som rada.

mimi21
23. okt 2009

my sme dnes papali cistu mrkvicku a v pohode

no ja som sa po dnesnom pocasi tesila na zajtra ako budeme vela vonku a akurat pozeram predpoved a ze DAZD 😠 😠 😠

bola tu mm starka, doniesla langose, len ked ja nemozem cesnak ☹

dnes je tu nejako pusto...

dm1
23. okt 2009

mimi a preco nemozes cesnak? ja v pohode papam a maly nic

kosska3003
23. okt 2009

jamaaat ale aj tak diky 🙂
ja neviem ci mam aj ja zacat prikrmovat no myslim zacat jej davat mrkvicku a tak ked jej zatial staci MM ale ked ja jem tak me ide urieknut chudatko moje ale uz mam teraz veget akurat zaspinkala 😔

dm1
23. okt 2009

kosska ja keby malemu mlieko staci tak nezacnem este a pockala by som este mesiac ale je to na tebe.

iinuska
23. okt 2009

kosska, aj ja plne kojim a dnes som treti krat davala mrkvicku.Len tak po troskach, nech si zvyka na nove chute.

mimi21
23. okt 2009

no sa bojim...

vcera som si dala decko cerveneho a mala dnes grckala dost vela ☹ ale uz aj predtym som si dala tak neviem ci to bola kombinacia inych veci alebo co...

kosska3003
23. okt 2009

ved ja som tak myslela ze je dam len lyzicku viac nie ale uvidim asi vydrzim a ked budem jest sa jej odtocim zadkom 🙂

mimi21
23. okt 2009

no mne ta baba co mi vydrazila ten overal dnes poslala prachy, ale adresu e-e , neviem ci drazi prvykrat alebo co, zatial mi vobec nenapisala 😕

sssimi
23. okt 2009

Mimi a adresu ti nezobrazuje v jej osobných údajoch? Neviem ako to tam je.

mimi21
23. okt 2009

nie sssimi je tam iba okres, uz som to hladala...

dm1
23. okt 2009

mimi neboj hadam jej to dojde ked bude cakat a tovar nikde. najlepsie bude ked ti napise ze kedy jej to konecne posles...

sssimi
23. okt 2009

Kosska ja som začala dávať k obedu malej po troške a potom ju normálne dokojím. To len aby sa naučila posúvať si tuhšiu stravu. Teraz sme mali 4 dni zemiačik, zajtra dám mrkvičku, lebo dnes ten zemiak už vypľúvala. Inak v podstate plne kojím.

jamaat
23. okt 2009

mimi, veď jej pripomeň v maili, ja som tiež pár krát zabudla adresu poslať, keď bolo veľa aukcií.

mimi21
23. okt 2009

no ved jej vkuse vypisujem a ona mne este ani raz 😅 asi je to baba cinu, nema rada kopec prazdnych slov 😀 😀 😀

emode
23. okt 2009

baby co uz prikrmujete poradte ... malej som davala dva dni mrkvicku ... tak ju chuda natahovalo z toho az do placu isla ale pritom otvarala usta tak neviem ... to co som jej dala zjedla uz potom nemala nic v ustach, vcera som skusila zemiak ze ten ma neutralnejsiu chut ... a to iste ... aj mm som primiesala ... to normalne?? nebude mi odmietat papat? ... predpokladam, ze na nu musim ist proste pomaly a pritom s lyzickou problem nema, pekne si zoberie bez toho aby sme boli zagebreny ...

kosska3003
23. okt 2009

a cim zacenate mrkvou zemiakom a tak hej a co to uvarite vo vede a mixujete alebo len popucite s MM musim cosi pocetat na nete

mimi21
23. okt 2009

emode tak na jednej strane je to super, ze ti pekne papa lyzickou, nasa s tym ma trochu problem kym sa "rozpapa"
a ju tak natahovalo prve 2 dni a potom uz OK, uplne prvykrat jedla zemiacik-mrkvicku (to mi dr. kazala ze tieto 2 sa mozu hned spolu) ale na druhy den som ja cuvla a dala len zemiacik s MM a nechutilo jej to, tiez ju tak natahovalo ako pises a uz posldene 2 dni ideme zemiacik-mrkva a v pohodicke

mimi21
23. okt 2009

kosska ja uvarim vo vode, popucim vidlickou a urobim kasu bud s tou vodou co som v tom varila alebo s MM