Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
24. okt 2009

monkap dakujem
zase strajkuje ten FB 😠

som zvedava kedy aj ja prispejem do debat o krmeni 😝 dnes sa ma svokra spytala ci uz prikrmujem a ked som jej povedala ze ee tak sa zacudovala ale uz nic nepovedala

Janka aku tortu robis? od segry sme dnes dostali inu ako zvykne robit😝 spravila piskotovu s jablckami a nasla take dekor fixky od Oetker celkom fajn sa s tym dalo vyzdobovat

a mne mm povedal ze mu v robote poradili ako si moze Sofia zvyknut na mrkvicku ze jej mam dat normalne mrkvu do ruky a bude ju zuvat a zvykne si na nu ked jej ju dam na lyzicke 😀 tak som sa ho spytala ci jej mam dat aj surovy zemiak aby ho zula 😝

jamaat
24. okt 2009

Ja budem mať na papanie a špinenie tieto mikiny 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1426642

nika, v Kauflande majú ponožky Hello Kitty (ja som pre seba kúpila Snoopyho) a videla som v jednom obchode aj deku kittinkovú 🙂

iinuska
24. okt 2009

no baby ja sa lucim, ideme sa chystat.Snad sa ten maly uz zobudi. 🙂

ladywitch26
24. okt 2009

jamaat, dobre si vydrazila, za tu cenu ju v nich mozes krmit aj bez podbradnika kludne 😀

jamaat
24. okt 2009

ludka, ja pečiem Monike už asi 10 rokov tú istú tortu, inú nechce. Je to orechový korpus a plnka z kyslej smotany, do toho kiwi alebo maliny. Je to taký rýchly recept, zdobenie mi zvyklo trvať dlhšie ako samotné urobenie 🙂 ....aj mám pofotené torty, ale musela by som dosť hľadať. .........Veď som si hneď pomyslela, že ktovie akú tortu ste dostali tentoraz 😀
Ja už som raz dala Emke obžúvať surovú mrkvu, keď som varila a sedela pri mne v stoličke. Celkom jej chutilo, ale len kým som jej ju ja držala. Sama si nechcela.

Dekoračné farby som aj ja kúpila, keď som vyrábala na Valentína želé srdce pre chlopa.

jamaat
24. okt 2009

lady, ešte keby som ani poštovné nemusela platiť, to by bolo! 😀

dm1
24. okt 2009

ludka tak hod foto torty nech zavidime

dm1
24. okt 2009

jamaat to postovne aj mne lezie na nervy. ked je nieco za dobru cenu tak vzdy hladam od tej zenskej este nieco aby sa mi to oplatilo kvoli postovnemu. casto je vec lacnejsia ako postovne!

ladywitch26
24. okt 2009

jaaj, no tak nemozete mat vsetko zadara 😀 ale otec kedysi choval postove holuby, tak keby som si krdel zaobstarala, mozno by som aj usetrila. 😀

dm1
24. okt 2009

lady 😀

jamaat
24. okt 2009

dm, presne tak aj ja.

monkap
autor
24. okt 2009

ludka: to innuska vam gratulovala ku krstu ... aj ja sa samozrejme pripajam 😉

ludmilabb
24. okt 2009

monkap slepnem 😅 , dakujem za upozornenie

mimi21
24. okt 2009

baby bystricanky no co zajtra poobede??? necitali ste co som vam pisala???

inac sme boli v Hyperke, malej som kupila kasu od Nutrilonu, ze vecer za lyzicku vyskusam a pridem domov, otvorim schranku a tam vzorka presne takej istej kase ako som kupila 😀 😀 😀
ale je tam pisane ze kasa az ked babo papa aj jablko, takze zajtra skusim za lyzicku jablka, podla mna jej to bude kysle 😝

jamaat
24. okt 2009

Mimi, ja som zajtra bez auta, chlop ide so svokrou na hroby do LM a potom prídu k nám.

dm1
24. okt 2009

kde ste vsetky???? asi uspavate drobcov. moj uz spi ale akysi bol nevrly od 3 nespal a pri kasi spustil hrozny rev tak som to vzdala nakojila a isla som ho ulozit

nikuska19
24. okt 2009

Lady ja by som chcela velmi pre maleho nejaku nike sustakovu supravicku.kolko to tam stoji cca?alebo mas nejake veci nike,by si pofotila,alebo ako?kde byva segra?

sssimi
24. okt 2009

Ahojte kočky. Ja že tu bude v sobotu ticho a ja vás nestíham dočítať... 😀

mimi21
24. okt 2009

nikus, kuk na toto, to je z nextu: http://www.next.co.uk/shopping/branded/fashionf...
http://www.next.co.uk/shopping/branded/fashionf...

inak malej som dala asi 2 lyzicky kase, tak som zvedava aka bude reakcia, ale velky rozdiel v papani mrkvicky a kase nebol, ksichtila sa strasne 😀 😀 😀

nikuska19
24. okt 2009

viete nejaky dobry recept na marcpan???kde kupujete tie farby... 😨

mimi21
24. okt 2009

ja som ulozila malu a este som narychlo spravila smotanovu tortu, na krasne nedelne rano 😀 😀 😀 ku kavicke 😝 😝 😝

nikuska19
24. okt 2009

mimi dakujem....neviem sa na to vynadivat....zboznujem nike znacku,ale stve ma,ze si to nemozem nejak dovolit.ale som si slubila ze malemu na vianoce kupim nejaku supravicku.mne sa paci ta cierna s velkym napisom nike...

mimi21
24. okt 2009

nikus len to asi nie je sustakova, asi to bude klasicka teplakovina
no, oni su tieto detske znackove veci krasne ale fakt drahe a ked si uvedomis ze to ponosi chvilu a vyrastie tak je to na porazenie
moja segra je na taketo veci maniacka, ona stale nieco malej kupi, a mne je potom strasne luto ze uz to nikdy nebude nosit, ty ked si nieco drahe kupis tak nosis dlho, ale drobce rychlo rastu 😨 😨 😨

luba142
24. okt 2009

ahojte 🙂

ja som dnes robila strudlu vysli mi 4 tak sme si posmakli. a malej som varila mrkvu so zemiakom a cuketou a tak to zblajzla ani nemrkla asi 10 lyziciek plnych vobec sa neksichti chuti jej to ale na presnidavku sa ksichtila ked sme jej dali obliznut asi je pre nu kysla

zajtra chcem robit kapustu a pecene maso aspon vyskusam reakciu lebo som uz take jedlo nejedla co kojim

nikuska19
24. okt 2009

ved ja viem,ale znackove potom lahko predas.keby som to kupila za taku cenu tak tu to za taku cenu predam.
Hej to je teplakovina ale sustiakove je tam len adidas ale aj to je krasne.
Nevies please na cca aky vek je 20 cislo obuvi?mam botasky vyhliadnute ale neviem,kedy by to asi mohol nosit.zeby som k tomu tu supravu objednala.

mimi21
24. okt 2009

no ja som inac rozmyslala ze co malej na Vianoce, darceky jej budeme kupovat my, segra mamina, jej dve sestry a este aj svokrovci, dalsi svagrovci a este mm starka
nech rozmyslam ako rozmylsam, tak neviem vymysliet tolko veci pre nu, nechcem aby sme mali plny byt blbosti, tak by som bola normalne radsej keby mi niektori dali len peniaze a ja jej zaplatim plavanie, lebo by som chcela chodit co najdlhsie a stoji to 50 eur mesacne a ako pravidelny mesacny vydavok je to dost, kedze zaraba len mm a dostanem len tu smiesnu almuznu od statu 😅

mimi21
24. okt 2009

no ja som do cisiel detskych topanok debil, ale minule (tak tyzden do zadu 😅 ) to tu niekto daval

nikanika28
24. okt 2009

ahojtee..tak sme sa vratili z TN...a kupila som PSAAAAA 😀 ..len mam tusaka, ze ho idem reklamovat 😖 ..baby, co mate psika..to srdiecko ma aj nieco okrem blikania aj robit?? Lebo mne len blika 😕 ..a je tam na krabici napisane, ze akasi pesnicka by tam mala byt.....tak neviem...

mimi21
24. okt 2009

nika ale ony su tam 2 mody, jeden ked sa babo uci, pociata a tak dalej a druha funkcia je ked spieva pesnicky, skus to poprepinat a uvidis...

mimi21
24. okt 2009

to čo som dala, ze onY, boooze , onI samozrejme 😅