Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
25. okt 2009

mimi ja ich umyvam a potom sterilizujem v sterilizatore ale ja ich pouzivam len na mrazenie mlieka alebo menej "farebnych" potravin. mkrvu odtial nedostanes podla mna to je nezmar 😀 . ja mrkvu mrazim v nadobkach na lad a potom vylupnem a dam do sacku a maleho krmim z takej plastovej miscicky co bola v tescu v akcii za par supov

mimi21
25. okt 2009

a my zuby stale nic....
no tak ten jeden zafarbeny poharik uz bude asi navzdy mrkvovy 😅

nikus a na co by bolo malemu tolko takych supraviciek, to uz by nebolo ono, uz by to bolo okukane 😉 😉 😉

ladywitch26
25. okt 2009

mimi, bud rada, aspon ta nehryzie. nasa uz robi srafy na lyzicke. vzdy sa do nej zakusne a musim jej ju nasilu vyberat 😀

dm1
25. okt 2009

mimi tak tak bud rada ze nemate zubky.... aspon nehryzie

ja som prave totalne malemu spalila ryzu. prvykrat som mu chcela dat lebo zemiaky nelubi tak skusim ryzu. robim druhu tak tu snad nespalim 😀

dm1
25. okt 2009

inak baby mam novy poznatok - vtaciky lubia zemiaky!!!! pred casom som totiz totalne spalila hrniec so zemiacikom pre maleho a taky pripeceny cierny aj so zemiakmi som dala na balkon a zabudla som nan.vcera pozriem zemiaky skoro fuc a vtacik v hrnci. dnes uz je hrniec prazdny... ktovie ci lubia aj ryzu... dam vediet 😀

dm1
25. okt 2009

baby zase capicka z NEXTU a nasa velikost.... som zvedava na kolko sa to vysplha http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1451018

ladywitch26
25. okt 2009

dm,a nedaju si s nou pokoj.... 😀

mimi21
25. okt 2009

dm aj ja som ju uz videla 😀 ale my uz mame asi 3 zimne capice, tak uz asi aj staci...

no bystricanky tak cooooo? dojdete ci E-E?

mimi21
25. okt 2009

no ja hlasim ze odstranovac na skvrny z DM funguje tak na 50%
som zabudla jeden mrkvovy podbradnik preprat, tak takie zaschnute nevycistil, no ale ktovie ci iny by vycistil...
asi sa vratil k Arielu, s tym mam dobre skusenosti

jamaat
25. okt 2009

mimi, ja sa nesľubujem, neviem, ako postíham. Len teraz som tortu dokončila, ešte obed musím spraviť. A Emka je zase po polhodine hore. 😒

ladywitch26
25. okt 2009

mne osobne sa viac paci tato supravka ako ta jezova http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/8/

to ruzovucke maciatko vlavo hore....

ludmilabb
25. okt 2009

mimi ja uvidim podla malej, hlavne kde chces aby sme sa stretli? alebo skor kde ta najdem lebo neviem ci to na druhu stihnem

mimi21
25. okt 2009

no tak to asi baby nechame na inokedy, lebo mne je aj nejako divne od zaludku, stale beham na zachod, tak ja pre istotu ostanem radsej doma
ved bb a zv nie je tak daleko, tak sa radsej dohodneme na inokedy a vsetky, skor dopredu, a ja dorazim do BB 😉

jamaat
25. okt 2009

mimi OK, radšej sa veru s takým problémom do sveta nevydávaj. 🙂 ....Inak aj Monika má nejakú zvýšenú teplotu.

A do ZV idem zajtra. Máme zase poradu a aj za klientom si zbehnem.
Ako pekne sa urobilo! Hádam by sa bolo načim prejsť na čerstvom lufte!

ludmilabb
25. okt 2009

ved to, ze je slniecko musim dakde vybehnut 😉

ludmilabb
25. okt 2009

baby toto ste uz videli?

http://videoalbumy.azet.sk/modelky-trapas/pxmS6... 😀 😀 😀 😀

jamaat
25. okt 2009

ludka, a Blazika ako? Môže behať von?

ludmilabb
25. okt 2009

uz to ma v pohode, len krava dnes ked ju Janko zobral von tak zozrala hovno 😠 😠 😠 jej cistil zuby no darmo. ma bude chciet oblizovat, moze rovno zabudnut 😢

ladywitch26
25. okt 2009

ludka, no potesi 😀 ale este vzdy lepsie,ako keby sa v tom vyvalala. nam sa tak vlciacica, volakto mal asi hnacku,vbehol do krikov a ona truuuba rovno do toho a cela sa v tom vyzvrtala. tri dni sme ju nehladkali,lebo aj ked sme ju svacli do potoka,stale smrdela... 😝

ladywitch26
25. okt 2009

no mam dost, muz krmil malu pred chvilou so zeleninkou a zaspala mu pri tom 😀 normalne jej zacali ocka klipkat a poslednu lyzicku uz jedla so zavretymi ocami. tak som ju len polozila do postielky potom, zaborila si tvaricku do macky plysovej a spi... 😅

sirinka
25. okt 2009

mimi mne na skvrny pomaha zlcove mydlo...

ludmila ta modelka je bohovska...az mam slzy v ociach od smiechu.

ludmilabb
25. okt 2009

lady no u nas je horsie zozranie lebo nas pes je strasne oblizovacny 😠

sirinka obidve modelky nemali chybu ale naco tej druhej davali kubku do ruky!!!!!

aj toto video je dobre http://videoalbumy.azet.sk/carmen-electra/cxlsF...

luba142
25. okt 2009

ludka s tymi modelkami dobreeeeeeeeeee 😀

no akurat sa chcem opytat na nieco na skvrny od jedal lebo mame doma len to chlorove bielidlo CLOROx coi ako na bielizen ale smrdia od toho ruky tak co pomaha este

siri to zlcove mydlo pomoze?

sirinka
25. okt 2009

luba mne pomaha zatial najlepsie na skvrny, ale nesmie sa skvrna pred tym zaprat... ja to vzdy najprv preperiem s tymto mydlom a potom to strcim do pracky na klasicky program...

dm1
25. okt 2009

sirinka no skusim kupit tiez to zlcove mydlo lebo tie veci to je horor.

dnes som davala malemu brokolicu s ryzou ale neviem ci sa mu nepacila ta ryza lebo po chvili zacal strasne plakat tak som prestala krmit a po utiseni som mu dala mliecko. aj urobil to aj vecer pri kasi tak neviem ci ho nebolia dasienka zo zubkov. spapal teda iba 50g... ale pekne sa ta ryza dala rozmixovat a s tou brokolicou to bola taka akuratna hmota.

luba142
25. okt 2009

siri skusim to kupit aj ja. takze najprv oprat tym mydlom a potom v pracke, a ked to preperies tym mydlom, peries to v pracke hned alebo to nechas uschnut a peries az ked mas do pracky viacej oblecenia?

sirinka
25. okt 2009

luba najlepsie je preprat hned a pri dvoch detoch, neviem ako ty, ale periem trikrat do tyzdna, takze no problem 😉

luba142
25. okt 2009

siri ja perem zvlast uz len Barculi tak perem tak raz za tyzden jej veci tak hadam to po zaprani aj vydrzi vešd aj s kakanicami to tak robim ze zaperem normalnym mydlom a ked idewm prat potom to tam hodim a vypralo sa len mrkva je horsi abonent 😅

dm1
25. okt 2009

tak dnes sme mali akysi upistany den ☹ . ani ma nenechal si odsat mliecko na kasu stale plakal esteze som mala od vcera aspon 60ml tak som mu dala kasu z toho. ale ked to dojedal zase spustil strasny plac tak som ho utisila nakojila a dala spinkat. no neviem ci to su tie zuby alebo ta zmena casu 😨

dm1
25. okt 2009

baby co kojite budete celu zimu bez citrusov? ja zomrem bez mandarinky v zime...