Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
25. okt 2009

monka no mna kuse uz teraz na konci kojenia dasnami a aj to boli au au a inac si tiez podklada jazyk a co ked jej vybehnu prve horne

jamaat
25. okt 2009

Mňa tiež hryzie. Keď jej už nejde a je hladná, alebo keď je najedená a ide jej. No....takže dosť časo. 😕

monkap
autor
25. okt 2009

dm: tak to caste hryzenie nezavidim 😝

jamaat
25. okt 2009

často

kosska3003
25. okt 2009

monka mala je zlatunka no krasne

luba ja som uz aj kapustu jedla aj kyslu aj sladku aj kapustnicu a nic a idem si konecne osupit ten pomaranc

monkap
autor
25. okt 2009

dik, zatial ma lenka len dvoje satocky, tak si ich vychutnavam 🙂

tak to som potom rada, ze mna nehryzie ... citam, ze vas vsetky hryzu 😨

sirinka
25. okt 2009

mna klarka tiez nikdy neuhryzla...uvidime, co tato mala....

ludmilabb
25. okt 2009

monkap
malinka je krasna 🙂

jamaat
25. okt 2009

monkap, jahôdka je krásna. 🙂

monkap
autor
25. okt 2009

😵

monkap
autor
25. okt 2009

ja citrusy nejem, ... ani kapustu .... paradajku som mala len tak na oblozenom chlebe ..... ale cokoladu jem na kila 😝

dm1
25. okt 2009

ja kapustu jem a maly je v pohode. cokolady tiez to by som neprezila bez nich

monkap
autor
25. okt 2009

ja som sladke nejak k zivotu nepotrebovala ... ale teraz od vianoc sa ho neviem "dozrat" .... furt cosi sladke vyhryzam ...

emode
25. okt 2009

ahoj 🙂)
mimi, ved ja som dnes bola v zv, keby som bola vedela, ze si nesla do BB, tak ti zazvonim ... som bola u nasich robili sme suhajdy mebo mm ich ma velmi rad a ked uz dnes mame to prve vyrocie ... 😀

nas stale trapia dasienka ... uz tam ma ten hrbolcek riadne navrety ☹ inak to aj vyzeralo, bola riadne podrazdena cely den, az vecer sa "rozsoupla" 😅 davam tie homeo na zubky no a s tym spanim, je to tak ako to je, ze ludka 😝 su deticky rozne a tak to treba brat ...
mm hovori este mame polhodinu a vstaaavaaame ... 😅

kosska3003
25. okt 2009

no pomaranc mam v sebe bol sladky a sladke ja som ho vobec nejedla ale ako som prestala fajcit a porodila no hruza den bez sladkeho neexistuje 😝

emode
25. okt 2009

by the way, ja uz jem asi vsetko ale kapustu ee lebo ta nerobi dobre ani mne ... ale taku vianocnu kapustnicu ... mnam 😀 a citrusy si tiez dam, dufam, ze mala bude ok, ale citron uz davam ...

sssimi
25. okt 2009

No ja sa aj rajčinkujem a o čokoláde sa radšej ani nevyjadrujem... Aj teraz dlabem lentilky 😅

monkap
autor
25. okt 2009

sssimi: ja tiez niekedy kradnem patrikovi lentilky 😀

sssimi
25. okt 2009

Kočky videli ste čo ten komplet stojí? 😕 😕 😕

http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=G45&...

mimi21
25. okt 2009

ahojte
tak hlava pomaly prestava boliet... ale este stale to nie je ono
mne sa mala vyhadzala ked som jedla kesu, minule som si dala mandle a tiez OK, jem aj paradajky aj kapustu a vlastne uz vsetko az na arasidy a tie nestastn kesu, ktore tak zboznujem

bola som pozriet malu a zase nova poloha v postielke, tentokrat bola zosunuta uplne dole, ja neviem ako sa tam dostala, este je aj vo vaku, tak fakt nechapacky

luba142
25. okt 2009

ssimi ja lentilky ee ja tak keksiky, Horalky, Mily, take oplatkove skorej a ani tu cokoladu moc ne ale zakusky a kolace mozem na kila
citrusy by som nejedla, dokial kojim, raz som si dfala ananasovy kompot pri Kristinke a to len trochu a do rana cela vysypana ☹ a to bol len kompot

dm1
25. okt 2009

simi uz sme to tu minule rozoberali ze keby si to objednaju cez nejaku babu na MMB tak ich to vyjde okolo 11,5EUR.... no ludia su nepoucitelni

mimi21
25. okt 2009

lubi a kilecka z tych sladkosti kam schovavvas??? lebo ked ta vidim na tych fotkach, tak ty si len taky chrustik 😵
zato na mne kilecka zo sladkosti vidno a to dost !!! 🤐

luba142
25. okt 2009

mimi sama neviem aj ked sa snazim tak na mne neostavaju 😀

luba142
25. okt 2009

no idem ja do postele akasi som ako otapena asi ou zmenou casu aj ked som asi namiwesto o hodinu dlhsie spala o 2 hodiny kratsie 😀 , mala si o 4 po novom zacala spievat a brblat a nie anie zaspat tak som sa nemohla ulozit

DOBRUUUU NOCKU

sssimi
25. okt 2009

Luba záááávidím...

Kočky ako sa to tam počíta vlastne v Nexte... Tiež už sa to tu rozoberalo, ale nechce sa mi to hľadať 😀 Koľko je 1libra eur?

dm1
25. okt 2009

sssimi oni si to pocitaju cena v librach x ten ich kurz. ak chces tak si mozes objednat aj u mna a ladywitch - len si prerataj cenu v librach kurzom 1,30 EUR...

jamaat
25. okt 2009

dm, u teba??

kosska3003
25. okt 2009

no baby videli ste spievat Chodura no namakany konecne mi niekto zdvyhol naladu zasmiala som sa a pekne spieval

jamaat
25. okt 2009

Perfektný bol!!!! 😀