• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
lady noo pekne zlavy su na nexte
tak mozno budete mat pre Stanku veeeelmo pekny darcek pod stromcek :grinning: prajem vam aby druhe bolo tiez take dobrucko ako ona :wink:
26. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady....hej hej vsak by sa zisla minimalne 50eurovka poslat,za to aka zrazu zmena....na neporovnanie....
chvala BOHU ze to vyslo...
26. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co je v tej knihe take carovne ? :grinning: :grinning: Ja to teda nepotrebujem, Klarka spi celu noc, ale len tak ma to zaujima :sweat_smile: :grinning:
26. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi: my sme momentalne tiez s 2 detmi v 2-izbaku ... ked su taketo malinke tak sa to da ... a staviame ... snad na jar sa stahujeme ... zvladli by ste to aj vy :sweat_smile: ked to clovek odklada, vzdy moze najst dovod, preco este dieta nie ....

nikus: ty si isla podla tej knizky???
26. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikus, tak vyhlasujeme zbierku...a kto to vlastne napisal? :grinning:
26. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a udržiavate deti čo najdlhšie hore pred nočným spaním? Ja som včera malú držala 3,5 hodiny chúďatko, ale o 21hod. zalomila a buvala do 5tej a potom do 9:30....
26. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady ja som skor mala na mysli tak celkovy stav organizmu...nech si trosku oddychne od tehu hormonov... :sweat_smile:

no a byvanie my mame uz anstastie vyriesene...a tiez by sme radi chalana, tak sa snad podari...
26. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, u nas to neplati, ona ked chce spat, tak delobuchy okolo nej mozu trieskat. vcera muzovi zalomila,ked ju zeleninou krmil. normalne zatvarala ocka a ked prehltla poslednu lyzicku,tak uz aj chrapala. som ju len do postielky preniesla a dobre dve hodky chrapkala :grinning:
26. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic carovne len uplne jednoduchy rezim aky by sa mal dodrziavat a funguje to....ja som si ho navrhla takto ---
od 10:00 - 11:30 spinka ak dlksie,tak zobudim. potom musi vydrzat do 14:30 dovtedy ho zabavim,aby nebol nervozny a dam buvat.spinka od 14:30 - 16:00 ak dlksie tak zas budenie a potom sa zase hrame....
4 hodinky pred vecernym spanim musi byt hore,tak to vychadza,ze o 19:30 okupem a o20:00 je v postielke.... okolo 22:30 dam este papat aby vydrzal do rana a idem aj ja spat.rano cca o 6:30 je hore.dam najest a priblizne kazde 3 hod davam papat.Do toho rozpisu som nepisala jedenie.bolo by to dlhe pisanie...ale aspon takto na predstavenie.
dufam,ze si z toho cosi pochopila.ach to moje vysvetlovanie.
26. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi, nie, len sa snazim dodrziavat pravidelny cas vecer, ked ide spat
26. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady neviem kto,ale veeelku poklonu mu skladam :pensive:
26. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, kazde dieta ma urcitu potrebu spanku a budit nasilu babatko je pre mna hrozna predstava :zipper_mouth:
26. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikus: a predtym ti bol kolko-krat v noci hore?
26. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka,to len prve dni,nech sa do toho dostane...potom tak bude normalne buvkat/.....
26. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cca kezde 2,5 az 3 hod bol hore....
26. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikus: mne sa tak teraz budi v noci lenka .. tuto noc bola hore 5krat :confounded:
26. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nikus, pochopila :dizzy_face: :grinning: ...no nastastie to nemusim praktizovat, ja Klarku nebudievam cez den, ked spi nahodou dlhsie, dnes spala od 9.30 do 13.15 :confused: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikus ja sa tym nastatsie nemusim trapit, magda aj tak ma take polhodinove az hodinove spanky....takze vcelku idealne cez den...
26. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak to je super NIKA ze ti tak dobre spinka.my sme s tym mali strasny problem cez den spal max pol hoinovky.v noco to bola katastrooofa.som bola uz zrela na psych..vazne.stale podrazdena a deprimovana.nemal ma kto vystriedat....
26. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co som napisale ze V NONO.... :grinning: V NOCI...
26. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika to co tak dlho spala???
26. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nika to ti tak dlho spi cez den????? :fearful: :fearful:
26. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si vcera povedala, ze musim upravit rezim ... bo ako isiel lenke ten zub, tak sa nam to zmenilo a uplne zle ... tak som bola rozhodnuta, ze rano lenku zobudim o 7,30 ... ale nedokazala som to .... ked tak spokojne spala :pensive:
26. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK HO MUSIM IST DAT SPAT O POL HOD SKOR,LEBO UZ NEMOZE VYDRZAT...NAPISEM,KED ZASPINKA...ZATIAL PA
26. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludka, no zrovna som pozerala, kedy som pisala, ze je Klarka na balkone..tak som sa sekla o hodku...asi nieco po desiatej som ju tam dala .....takze spala zhruba tri hodiny :sweat_smile:
26. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme akurat spratali hipp kremove kura so zeleninou.a trvalo nam to 5minut 120g. asi jej to strasne chutilo,lebo sa obzerala po dalsom este... :grinning:
my mame teraz rezim, ze rano okolo 8mej vstavame,8.30 papame, potom 10.30 znova, o 11tej spinkat. najnovsie spi hodku az dve ,predtym tak 30minut a dost. ked vstane, tak okolo jednej,pol druhej zeleninka, o pol stvrtej mlieko,o stvrtej zasa spat. to tak hodku pospi. o siestej mliecko, o siedmej okupeme, o pol osmej zasa mliecko, velku flasku a stiahne do poslednej kvapky a o osmej spat. vacsinou zaspi uz pri papani. no a aj pravidelne kaka, vzdy okolo toho obeda :grinning:
26. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UZ BUVKA!!! :wink:
26. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikus, to ti priam ukazkovo zalomil :grinning: my teraz pockame este dve hodky na mliecko a po nom sup do postele
26. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne kaka tak pri kazdom druhom papani.najsko som mala v plane ho prebalovat pred papanim,aby som ho potom s plnym bruskom nepucila ale nevyplatilo sa,lebo aj tak som ho musela prebalovat :slight_smile:
26. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava kolko mu to vydrzi.teraz ma dovolene 2 hodky spat /nie len hod a pol/ ked zaspal skor,aby bol do tej 16:00 hore,lebo potom by to bola v noci bieda!
to sa asi vam chcel ukazat,frajer :sunglasses:
26. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok