• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
nikus, mne este v porodnici nechcela papat,kym nemala cistu plienku.ziapala od hladu,ale neprisala sa,kym nebola v suchu.tak uz som bola castokrat pripravena s plienkou nad nou, ze len co oci otvori,rychlo prebalit, lebo vzdy pobudila cele poschodie tym jakotom :grinning: teraz sa praveze zacne rehotat,ked sa pokadi. asi sa jej to paci, teplucke,hreje jej to ritulu... :grinning:
26. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez prebalujem az po papani, lebo mi kaka ked sa napapa

dnes som bola v draciku a pozerala som take choditka, nie ako pavuk, ale babo stoji samo, len sa toho pridrziava, a nasla som aj take co sa potom daju prerobit na odrazatko
idem to pohladat tu na nete
26. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ja práve dražím také chodítko... :slight_smile:
26. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, maminky

mimi, ja mam z toho choditka pocit, ze padne smerom dopredu, ked zacne chodit.Ale ono to asi tak ni je :zipper_mouth:
26. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi: tu vo vianocnom katalogu je to na strane 10 http://www.dracik.sk/katalog.aspx
26. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som myslela aj toto, da sa z neho potom urobit aj odrazatko, a maju ho aj v takej fialovo ruzovej farbe
ale to chicco mi pride take interaktivnejsie, je tam toho proste viac

http://www.biga.sk/product_images.php?id=63726

pred chvilou sme doskladali sportiak, lebo dnes ked sme boli v meste tak mala nic ine nerobila, len dvihala hlavicku a robila sklapacky :grinning: :grinning: :grinning:

a do kelu, mame spomaleny net, lebo sme minuly mesiac 3krat po sebe prekrocili objem dat, tak teraz mi mm uz definitivne zoberie modem, lebo on ma sluzobny PC a aj sluzobny net
26. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, presne toto som našla v aukcii. Ja mám z toho pocit, nie že sa prevráti, ale potkne o to :slight_smile:
26. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

co sa tyka spanku tak mame aj my take ze rano okolo 8 zaspala az do 10:30, a potom spala od 13-14 a odvtedy nespi ale inokedy spava rano hodinku okolo obeda potiahne 2-2,5 hodiny a od nejakej 15 nespava az do tej 19-19:30

ja by som take choditko sa bala pouzit presne ako vravia inuska a jamat bala by som sa ze sa prevrati alebo potkne, my mame klasicke http://www.panoic.sk/ekatalogy/dracik2_sk.htm v draciku je na str.10
26. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja nad tym dost vaham, tiez sa mi to nezda moc stabilne, no este uvidim co a ako
na to playskool sa mi paci, ze je potom z toho odrazatko
26. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame to klasicke a pultiuk holy a aj tak mi z neho hracky zhadzovala tak co ona bola rada ked sa mohla dostat kam chcela bez nasej pomoci
26. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady obdivujem tvoju odvahu mat deti tak kratko po sebe az 3
aj kjed nemame parik asi uz tretie nebudeme mat :grinning: , aj ked nikdy nehovor nikdy, bez tabletiek clovek nikdy nevie :sweat_smile:
26. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malej kúpila babka klasické chodítko, ale malá etše nedočiahne na zem-veď má ešte čas :grinning: .... V nedeľu sme tam malú posadili a vozili sme ju po obývačke. Úsmev mala od ucha k uchu. :grinning:
26. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi zlata je :grinning: a este ma kratke nozky? Neda sa to dat nizsie?
26. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi to co je za stranku nejaka sutaz?
26. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, no ved som pisala, ze stanka je anielik, tak si trufam...mozno to druhe bude presny opak, tak ma uz muz neukeca na tretie :grinning:
ale mam kamosku, ktora ma medzi detmi presne rozostupy, s kazdym dalsim otehotnela presne po pol roku od porodu toho predosleho. a nestazovala si, praveze ona mi odporucila, ze mam hned druhe skusat.
26. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady ja som mala obe pravy opak ale nastastie to horsie bolo prve :grinning: , teraz sa nemozem stazovat az na par detailov...ale to patri k tomu
26. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi mas moj hlas :wink:
26. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj... :wink:
26. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi aj moj hlas mas
26. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi spi uz 2 hodiny...
asi s nami bude zase vecer pozerat superstar :grinning:
26. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi, zahlasovala som.

Ja som dnes huby nazbierala a nakladám ich, tak vás trochen zanedbávam. :slight_smile:
26. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat a to este boli huby? vsak snezilo nedavno...
26. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz spime polhodinu :slight_smile:
26. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi mas aj moj hlas...

jamaat a ake huby mas? a ako ich nakladas?
26. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka to uz mate noc???

,me mala spala do pol7, tak skor ako okolo pol9 nepojde do postielky
26. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ano my uz mame noc...uz nevladala chudatko
26. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola hore od stvrt na pat
26. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok