Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
26. okt 2009

Dani, tak stoji to 2200SK na 8tyzdnov....tento tyzden to chcem asi zahovorit...tak si rozmysli, ci by si nesla aj ty..

ladywitch26
26. okt 2009

dm, slovak jak repa 😀 mozno sa niekedy vratime, ale zatial nam je tu dobre. ved uvidim.aspon tych 10rokov chcem vydrzat, to uz budem mat narok aj na vyplacanie dochodku potom po 65ke odtialto

stija
26. okt 2009

lady a ako dlho tam uz ste? a ked muz nerobi, aj tak tam chcete zostat?

ladywitch26
26. okt 2009

monka, to nebude odkukavanie, to budu geny. nasa nemala od koho odkukat, ale robi presne to iste co robil muz,ked bol maly.

stija, ja som tu tri a pol roka a muz dva a tristvrte. a teraz je sice bez roboty, ale uz cosi s kamaratom spekuluje. ono som na to bola vlastne pripravena.venujem sa aj numerologii a akurat je v roku 4ky, co su financne problemy atd. no a jemu ten rok zacal na narodky, 19.novembra. 10.novembra ho prepustili. a teraz sa uz pomaly dostava do roku 5ky, co je sloboda,oslobodenie od problemov,no a za nejake dva tyzdne by mal ist robit na stavbu... 😉

monkap
autor
26. okt 2009

lady: ale my ho to cucanie nevieme oducit ... to je fakt hrozne 😖

ladywitch26
26. okt 2009

monka, keby som sa rozpravala so svokrou,tak by som sa jej spytala,ako to muza oducili, ale ja som rada,ze je tak daleko, takze ti asi neporadim.. 😖

monkap
autor
26. okt 2009

vytvorila som si nove konto na FB ... tak si vas idem popridavam ... bo ja FB neviem pouzivat, pozeram tam iba fotky rodiny .... tak si vas takto oddelim a snad sa to naucim pouzivat 😉

dm1
26. okt 2009

monkap uz sme ta tam objavili a aj som ti poslala ziadost. tusim kosska ta odporucila vsetkym

nikanika28
26. okt 2009

monka, ja som poposielala vsetkym konikovym babam co mam.... presne 20 bab 😀

monkap
autor
26. okt 2009

dm ... ano, ... ale ja s tym neviem robit ... iba tam pozeram rodinne foto ... tak to nechcem miesat dokopy ... tak som si vytvorila nove konto len pre vas .... snad sa to moze 😖

nikanika28
26. okt 2009

no idem ja do hajan, caffte ziitra....

monkap
autor
26. okt 2009

ja som vam teraz poslala tie ziadosti ci ako sa to vola ... teda ak som to poslala spravne ... bo fakt tomu moc nerozumiem ...

nika: to nas je az 20 😨 😨 😀

ladywitch26
26. okt 2009

http://www4.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=624...

laaaska na prvy pohlad.... uz mam darcek na vianoce pre stanku 😵

dm1
26. okt 2009

lady krasne 😉

stija
26. okt 2009

monka tiez som ta uz pridala. tak si tie ziadosti poslala dobre 🙂

stija
26. okt 2009

lady pekneee 🙂

monkap
autor
26. okt 2009

stija: ja tu mam zatial iba dm 😨

monkap
autor
26. okt 2009

lady to je nadherne 🙂

stija
26. okt 2009

hmm, ani mne to este nevypisalo, tak neviem. asi neskor. aj to sa mi uz stalo, ze sa nieco objavilo az neskor

emode
26. okt 2009

dm vzdy som mala dojem ze sofia je pomerne drazdive dieta ale toto ... ona sa uz davno vzpiera na ruky od pol pasa v podstate, lakte ma rovno aj vsetko co si pisala, doky sa nepacilo, ze zatala pasticky ked jej "robila zle" a plakala ... vravim nic normalne sa ani na nete k tomu neda najst ...

dm1
26. okt 2009

emode radsej nehladaj ja som nasla len same divne veci 😠 . jeden clanok bol super ale uz som ho nenasla teraz. aj tu pisu http://www.dieta.sk/index.php?page=1&type=news&...

mne ta sestra povedala ze preto ma slabe tie rucicky lebo naviac ma zlezanu hlavku a tym aj stiahnute svalstvo na krku na jednej strane tak aj preto. nebud nestastna ta sestra mi to tak pekne porozpravala ze uz sa vobec nebojim. takych deti je fakt vela a ked sa to nesleduje a pripadne ak treba necvici tak potom mozu byt problemy ale ona sama povedala ze ked je to take mierne tak by sa to aj samo zrovnalo ale mohli by zostat drobne problemy preto rozcvicit.

ladywitch26
26. okt 2009

no sovy, letim ja spat....dobru noc 😉

dm1
26. okt 2009

ten link co som ti hodila - podla neho som si myslela ze nas nedaju cvicit a vidis predsa. dali aj tak ale ja som presvedcena ze sono mozgu bude ok teda aspon v to dufam. inak mne neurolog povedal ze to je aj preto ze isli SC....

dm1
26. okt 2009

lady dobru noc!!!!

dm1
26. okt 2009

emode ale radsej nic necitaj o tom ale sa poriadne popytaj ked tam budes to je najlepsie lebo priamo tvoje babo vidia a vedia posudit.

stija
26. okt 2009

uz je mala aj napapana, tak ja tiez padam. dobruuu

nikanika28
27. okt 2009

dobre ranko, zeby prva??? 😕 😀

monkap
autor
27. okt 2009

dobre ranko, druha?? 😀

ludmilabb
27. okt 2009

dobre rano...tak vas citam nooo

dm podla coho usudili ze treba ist k neurologovi? nasa ma tiez zalezanu hlavu, zaspat chce len na lavej strane
neviem ci je to tiez dovod na dalsie vysetrenia...zajtra idem do poradne a chcem sa popytat aj na to zalezanie ze neviem co s tym mam robit lebo Sofia sa v noci zvrtne aj tak na svoju oblubenu stranu. Na brusku sa rozcapuje takze ruky nema v past, ona zase lietadielkuje

jamaat
27. okt 2009

Dobré ránko.
Tak my zase hore od pol šiestej, aspoň že dovtedy spala v kuse na rozdiel od minulej noci.