Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
27. okt 2009

ludka, mrachtala?

dm1
27. okt 2009

my sme sa dnes vratili domov az pred 6 a uz spi. u kamosky v pohode len jej mala uz beha v pavuku ostosest aj pri nabytku uz tak ju trebalo stale nahanat. potom som este isla svokre a uz som KO. dufam ze dnes zaspim skor...

baby ste mi pripomenuli ze musim prat 😀

my uz papame uplne krasne tych 100-130gr takze skoro plne porcie. ja ovocko este nebudem davat stacia mu zatial 2 prikmy denne lebo ja davam uz aj tu kasu vecer trocha. dnes som bola ale taka unavena ze som si nevedela odsat na kasu ked sme prisli domov tak som vytiahla z mrazaka a ked som isla pozerat ci uz je vsetko rozmrazene tak sa mi povolilo vicko, spadlo mi to a vsetko sa vylialo 😠 . tak som musela znova rozmrazovat...

mimi21
27. okt 2009

no aj ja sa uz hlasim, v poslednych dnoch nejaka nestihacka...
po plavani sme boli este s mm v meste, prisli sme az pred 6, doma ako po vybuchu, na susiaku 2 pracky pradla, zehlit mi treba, osprchovat sa a mm mi aj stepper nachystal 😀 😀 😀 no uvidime

dnes sme si uz aj hlavicku polievali vodou, mala uplne v pohode, aj nas teta pochvalila a ked sme trenovali teraz vecer vo vani, tak mm povedal, ze ked dam povel tak na malej uplne vidno ako sa uz na to chysta ze pride voda

jamaat
27. okt 2009

mimi, my už od druhého "tréningu" polievame hlávky. Nabudúce už vraj budeme voľačo iné skúšať.

mimi21
27. okt 2009

no my sme mali teraz len druhy, lebo minuly stvrtok sme nemali, lebo bol tam nejaky sanitarny den ci co...

mimi21
27. okt 2009

baby nosite uz cizmy??? ja stale poltopanky, ale su take hrubsie a mm sa so mnou stale vadi ze je uz zima, a co budem potom nosit ked bude -10???
a tenisky to je podla mna to iste ako poltopanky...

sssimi
27. okt 2009

Mimi ja sa už čižmujem. V teniskách mi je zima.

dm1
27. okt 2009

ja zatial tenisky. my sme dnes mali ale celkom teplo

jamaat
27. okt 2009

Ja tenisky. Veď je teraz 15 stupňov cez deň. Ale keď boli tie zimiská, tak som už nad čižmami rozmýšľala. Lenže teraz chodím furt v rifloch, k tomu sa čižmy aj tak veľmi nehodia.

mimi21
27. okt 2009

sa mi nechce zehliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit 😅

ladywitch26
27. okt 2009

mimi,ani nevrav,ja som sa teraz donutila aspon malej veci pozehlit...a nase hadam zajtra... 😝

ludmilabb
27. okt 2009

iinuska no mrachtala, co take slovo vy nepouzivate? 😀

iinuska
27. okt 2009

ludka, nie.Co to znamena? 😅

iinuska
27. okt 2009

no teda tu sa lenivie 😀 .Ja som dnes umyla 2 okna, pozehlila,vyradila letne veci .Ale to asi preto,ze mam dostat menzes.Vtedy som az velmi aktivna 😀

jamaat
27. okt 2009

iinuska, znamená to, že mrnčala, trochen plakala a tak 🙂

ladywitch26
27. okt 2009

inus, zaplatim ti letenku do irska,ked budes mat menzes nabuduce? 😀

iinuska
27. okt 2009

jamaat, jaaaaj, 😀
lady, nemusis, ved dobehnem 😀

jamaat
27. okt 2009

nikaaaa, toto musíš mať 😀 😀 😀 😀 http://www.mimiaukcie.sk/nove_aukce.php?strana=...

mimi21
27. okt 2009

inus, do zvolena je to blizsie 😀 😀 😀 na co by si tak daleko chodila...

ja som aktivna, ale na blbosti, zacala som si robit francuzsku manikuru

stepper ostal nepovsimnuty, uz som po sprche,mm bude nahnevany 😀 😀 😀

iinuska
27. okt 2009

jamaat, myslis tu domacu pedikuru? 😀 😀 😀

iinuska
27. okt 2009

mimi, ved dost stepujes pri malej 😉

nikanika28
27. okt 2009

jani, co si myslela??? 😕 Skus este raz ten link 😀

mimi21
27. okt 2009

no inus a tvoj manzel si to uvedomuje???
lebo ak ano, tak uz asi absolvoval matersku "dovolenku" a si stastna zena, lebo mm je v tomto typicky chlap, aj ked mi pomaha ako moze, ale stale to nie je to, ze starat sa o dieta cely den - to je podla mna uplne ine

dm1
27. okt 2009

inus tak som prisla na to preco sa mi uz strasne dlho nic nechce robit.... to je tym ze nemam menzes 😀 tak dam si zavezok ze umyjem okna pred menzesom 😀 😀 😀

jamaat
27. okt 2009

Juuuj, zlý link som dala.

Nika, totoooooo: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1453590

sssimi
27. okt 2009

Dm a čo ty máš návali upratovania cez menzes??? 😀

mimi21
27. okt 2009

dm tak ze by vianoce s neumytymi oknami 😵 😵 😵
ja sa uz inac tiez chystam ze umyjem okna, skor pred vianocami, tieto vianoce sa tesim ze budem vela piect, mam inac fantasticku plnku do lineckych kolacikov - marhulovy dzem, rum (hlavne vela 😀 ) a orechy - mnamky uz sa na to tesim 😝 😝 😝

iinuska
27. okt 2009

mimi, noooooooo, mohlo by to byt aj lepsie, ale nestazujem si.

dm, no vidis, jak malo staci.Len ich neumyvaj kazdy mesiac 😀

jamaat
27. okt 2009

Toto som zabudla sledovať do konca, ale napodiv aj tak som to vyhrala : http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1446203

emode
27. okt 2009

jamaat ... 😀 no na ulici len take odrhovacky 😖 tak ich sofia asi fakt nemoze pocuvat ...

nika stale kojim ... ale zacali sme s prikrmami minuly tyzden, teda trosku skor, my uz v piatok mame 6 mesiacov tak som chcela len symbolicky aby si mala zvykala na lyzicku a tak ... vecer davame kasu len treti den a chuti jej, je to ta zakladna ryzova kasa ...