Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
29. okt 2009

siri, toto bolo pisane aj v tej knizke o spani. a ja sice malu nekojim a vecer mi zaspi uplne sama v postielke najneskor do deviatej, ale kym s muzom nejdeme spat tiez hore, tak place. mne to tiez pripada,ze sa potrebuje uistit,ze som tam. lebo ked vybehnem hore, nema ani oci otvorene, pohladkam ju po licku a ona spi dalej. o nejaku hodku ale zaplace zasa. su to len take ojedinele vykriky, ale fakt sa asi potrebuje uistit,ze vzdy pridem k nej. lebo akonahle zalahneme aj my do posteli, tak sa uz nezobudi vobec. nejako to vie vycitit, ze v tej izbe proste nie sme.

jamaat
29. okt 2009

No ja som schválne pozerala debatu pred mesiacom a presne aj vtedy mala Emka nervné obdobie. Tak to asi bude ozaj súvisieť s mojou periódou.

ladywitch26
29. okt 2009

simi, mne to mala kedysi robila o stvrtej.nakrmila som ju a ona zacala struhat ksichtiky, rehotat sa a spat ani za svet. a ja s ocami ako angorak ledva na nohach stala. ale to sme potom s muzom zaviedli rezim,ze aj keby neviem aku grimasu spravila,tak sa proste nebudeme smiat, ziadna komunikacia,nic, len nakrmit. ju to po nejakom case prestalo bavit,ked zistila,ze s nami ziadna zabava,tak radsej zasa zaspala 😀

monkap
autor
29. okt 2009

siri uvidim aka bude dnesna noc ... ked ju nosime na rukach tak je ticho, ale akonahle ju polozime zacne plakat ... a utisi sa len na prsniku (predtym sa utisila aj na rukach a ked sme ju polozili zaspinkala , teraz eee ) .... mozno, ze jej mm na noc nestaci ...

sirinka
29. okt 2009

monkap a keby si jej skusila dat v noci miesto prsnika vodu alebo caj?

monkap
autor
29. okt 2009

siri: to som neskusala ... ona lyzickou moc pekne nepapa - aj ked sa to vyrazne zlepsilo a uz zacala aspon trosku otvarat pusu ... takze neviem ,ci by som to v noci zvladla .....

mimi21
29. okt 2009

no ahojte, vy ste dnes zránka nejaké aktívne 😉

aj mne by sa zislo, lebo vecer mi pridu byvale kolegyne a potrebujem nieco nachystat a trochen dat byt do poriadku a to nas este caka plavanie, mm na sluzobke, takze pomoc ziadna
len nejako nevien z ktorej strany zacat

k noci sa radsej nejdem vyjadrovat, o pol1 a pol4, o pol7 klasika vyspata a o 8 zacala driemat len bola nejaka strasne nervna nie a nie zaspat a potom dala 2 10 minutove spanky a viac zaspat ani za biha, ale potom zalomila ani neviem kedy a ja s nou...
teraz je zlata vala sa na deke, tak idem teda daco porobit...

sirinka
29. okt 2009

monkap teraz uz mozes davat aj z flasticky. pokial nebudes davat mliecko z flasky, tak uz by to nemal byt ziadny problem.

emode
29. okt 2009

nika nabuduce vypytam aj pre teba 😀

jamaat ty si tiez v tom lidli mohla mysliet aj na nas 🙂) ked uz sa tam vyberies 🙂

ja som z toho jelen, dnes rano som jej pozerala horne dasienka a uz som tam tu bielu bodku a hrbolcek nevidela, bud som slepa alebo to bolo nieco ine ... len ak to neboli zuby tak potom nas horne len cakaju a to len bude randal ... 😖

mimi co vsetko by som ja mala a nerobim ... ked sa mi nechce tak to dlabem a radsej sa mocem s malou 😕

emode
29. okt 2009

monkap siri my takto spavame asi mesiac ... tiez si ju o jedenastej ked sa zobudi na kojenie uz nechavam u seba, aspon sa vyspim a mala tiez lepsie spi s nami ...
ale vcera pekne sama zaspala vecer v postielke ...

mimi21
29. okt 2009

emode ved ja sa tiez normalne nejako netrham, ale aspon poriadok doma chcem mat, ja bordel znesiem ale uz ked je prilis velky tak uz vadi aj mne 😀

monkap
autor
29. okt 2009

emode: mne zaspava v postielke ... akurat je za noc 4 krat hore 😖

ladywitch26
29. okt 2009

baby, ak chcete, tak do konca tohto tyzdna budem posielat objednavku na next. mrknite na www.next.co.uk

a tiez na www.jcpenney.com, tam su tiez suprove veci.

uver vybaveny, idem zaniest sek do banky a huraaaa, na nakupy.... 😵 😎 😀

sirinka
29. okt 2009

lady tam je toho tolko, ze by som nesmela mat dve deti aby som to stihla prestudovat 😝 😀

mimi21
29. okt 2009

lady ja urcite nieco mrknem...

ja uz mam dnes nervy v koncoch, mala je zla, urevana, umravcana a za pol hodku mame ist na plavanie a ona mi od rana nechce spat, tak som ju nachovala, obliekla a supla do vajca a vylozila na balkon, ked zaspi aspon si dlhsie pospi a ja ju len vezmem a mozme ist...

ludmilabb
29. okt 2009

mimi a v tom vajicku sa ti ukludnila ked si ju dala na balkon, moja by jacala dalej

Lady ja som tiez nieco pozerala...uvidime ked som to zratala tak by ma to vyslo aj 60 euro 😒 takze to musim skresat!

ladywitch26
29. okt 2009

ludka, to co chces vsetko, ked za 60? 😀 vsak stale aukciujes....

ludmilabb
29. okt 2009

no vsak tie 3packy co sa mi velmo pacia su okolo 20 euro 😅

mimi21
29. okt 2009

no ludka len som si naivne myslela ze sa ukludni, ale po chvili taky hysak chytila ako este nikdy - to teda fakt este takto neplakala, tak som ju musela vybrat, vyzliect, chcela som ju utisit, potom sa mi pokakala, lenze mne uz horelo za zadkom lebo nic nachystane na plavanie a potom sa nejako ukludnila, uz som videla ako jej klipkaju ocka tak som zase dala rychlo bundu, capicu, sup do vajca a teraz tak tvrdo zalomila ze az...
tak som sa aspon pochystala, este mam nejakych 10 minutiek

ladywitch26
29. okt 2009

ludka,vsak 13libier je menej ako 15€, kde si dvacku zobrala? ci ktore pozeras?

iinuska
29. okt 2009

ahojte, tak sme uz zaockovani/konecne, Adamko je uz asi posledny/, miery; 8200 g, 69cm.Mam zacat s prikrmami, doki mi dala brozurky, kde su aj recepty.
teraz spinka.Odkedy je posunuty cas chodi spavat 3x za den.

ludmilabb
29. okt 2009

lady ja som si dala rovno v eurach nech mi to zobrazuje a niektore overaliky su okolo17-19 euro
aha tu:
http://www.nextdirectory.eu/shot.asp?b=G45&p=25...

ladywitch26
29. okt 2009

ludka, tam si prihodia. aj tu v irsku su ine ceny, lepsie je nakupovat priamo z uk. a vyhodu mam tu,ze do irska mi to dovezu zadara. kdekolvek a akekolvek mnozstvo len za 5€ pozeraj www.next.co.uk, a len manualne si to preratavaj na eura. to su ine ceny

sirinka
29. okt 2009

iinuska este nasa magdalenka nie je zaockovana...ideme buduci tyzden a potom uz konecne nechame aj nausnicky nastrelit 🙂

emode
29. okt 2009

mimi aj sofia je nejaka nervna dnes hoci rano bolo v poho ...

papali sme zemiak s mrkvickou, celkom pekne 😉

no a prizname sa, krst podlahou mame za sebou, zletela mi z postele, nastastie dole nohami, zachytila sa ruckami a na koberec, trosku aj cielko, ale dufam, ze nic, ani velmi neplakala ... ja som viac ☹

ladywitch26
29. okt 2009

zeny, to moje dieta spi uz dve a tristvte hodiny 😨 aj som ju bola pozerat,ze ci vobec dycha, lebo sa mi to uz nedalo...ale kludne si spinka..neviem,co sa porobilo... 😀

sirinka
29. okt 2009

mimi tak malu asi tlacilo brusko...len aby nekakala aj v bazeniku 😉

ludmilabb
29. okt 2009

Erika mne ak by zletela mala, tak rovno na parkety nemame koberec kvoli nasmu chlpacovi.
Ak velmi neplakala tak je ok nooo 😝

a nervy mame dnes aj my, vsak som uz vyssie pisala....teraz mi spi chvalabohu ale ake procedury, prvu stvrthodinku bola hore 2krat a to som jej uz dala prsnik a pri kojeni zaspala

iinuska
29. okt 2009

siri, my sme to mali tak na hrane, lebo som davala aj proti rotavirusom, a
tie treba dat do pol roka.No a Admako ma v nedelu pol rocka.Len som sa bala, aby neochorel.Ale nastastie vsetko OK.
tak mala bude fesanda...

lady, aj maly spi uz hodinku a pol,...Asi ho zmorilo ockovanie.Uvidim, co bude vecer 😕