• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
chcem sa spytat, tie co davate prikrmy, varite v dojcenskej vode, alebo z vodovodu.?Ja som si to ani nejako neuvedomila, som mrkvu varila v normalnej vode.Co som citala niektore recepty, pisu dojcensku.Ale ved to by nemalo vadit.Pri Petkovi som davala z vodovodu.Vtedy take vymozenosti ani neboli...
29. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inus, ja som varila v normalnej ale vyliala som ju a s MM zmiesala. ale teraz jej davam len tie hipp vyzivy a tam pochybujem,ze je dojcenska
29. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska, ja davam z vodovodu...aj cajik ked robim, tak z vodovodu...
29. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska ja som do roka pri klarke pouzivala iba dojcensku... ale mi nemame velmi kvalitnu vodovodnu vodu...
29. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady hipp ma urcite speci dojcensku vodu :wink:
29. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, ja som malej na slovensku davala caj v pohode z vodovodu,v martine je dobra voda, ale tu v irsku je hnusna.mne sa ani na kupanie nepaci, ale nemam inu moznost. pit ju nepijeme, radsej si kupujem balenu.
29. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode, veru ma to s tým Lidlom vôbec nenapadlo. Ja som si až včera večer rozmyslela, že to idem kúpiť. Ale polepším sa. Teda aspoň skúsim. :slight_smile:

Ja budem používať vodovodnú vodu. A teší ma, že nie som jediná. :slight_smile:

A toto som práve vyhrala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1454271

U nás dnes tiež so spaním katastrofa, len revčí a mrnčí. Nezaspala ani v aute po plávaní!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale teraz už odkväcla v postieľke, tak hádam aspoň svoju 3/4hodinu potiahne. Dúfam.
29. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu mame brutalne tvrdu vodu som musela kupovat novu kanvicu (mali sme este so spiralou) a tato nova sa zaniesla za tyzden ked si predstavim ze ju pijeme a aj Blazikina miska je zajdena ked sme byvali v Detve tak za dva roky ako sme mali tu misku nebola taka znicena aku tu v BB za 5 mesiacov :frowning2:
29. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka super suknicky, sa mi pacia :wink:

ako bolo na plavani? co ste robili ponarali ste sa uz :grinning:
29. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludmila my pijeme vodu z artezskej studne, nosime si ju z dediny....aj klarke ju davam od roka...balenu nekupujeme vobec.
29. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu vodu neriskujem, v susednom okrese nedavno vyhlasili, ze sa nesmie pit. nasli v nej nejaku cryptospiru, tak len prevarat 10minut aspon. az zuby radili umyvat radsej mineralkou.tak to malej ozaj nerisknem... :frowning2:
29. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamaat: krasne suknicky :slight_smile:
29. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady istota je istota...
29. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, fuha, tak to nie je sranda :frowning2:
29. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, zatiaľ sme im len polievali hlávky za jazdy. A kanvicu nevymieňaj, stačí v nej zvariť vodu s octom a nechať to postáť. Bude ako nová. Okolo BB je všade tvrdá voda, je tu vápencové podložie.
29. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je tvrda voda..octovu kuru robime rychlovarke, pracke a mowgleeho miske na vodu kazdy druhy mesiac....este umyvacku by som mala preoctovat
29. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je naopak makka voda, co som pozerala na nete,tak v tejto oblasti ani calgon nemusim do pracky pouzivat,ze netreba. a aj tak ho ludia kupuju :grinning: kanvicu mame uz druhy rok a skoro nic,ziadne nanosy v nej
29. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, a ako do pracky?Normalne nalejes liter octu, ci co>Aj s pradlom?
29. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady sila reklamy...aj ja som ho kupovala, ale tak ma nasral, ked som potom videla spiralu, ze odvtedy nekupujem ziadne vyrobky tejto znacky... :angry:
29. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja na tvrdu vodu pouzivam Cheiron - odvapnovac s viacnasobnym pouzitim. Litrova flasa stoji cca 3 Eura a da sa pouzivat dovtedy, kym nie je roztok uplne zatvrdly. Kupujem to klasika v drogerii.
Ale vraj je dobra aj kys. citronova.
29. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novu kanvicu nebudem vymienat, neboj...to len stara nam dosluzila, ja viem ocot pomaha len smrad na cely byt, som si myslela ze dlhsie bude bez kamena a prd, budem teraz octovat kazdy tyzden ci co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme studňu a vo vode je veľa dusičňanov, tak radšej kupujeme... Ale jedlo varím v nej a tiež ma až dnes napadlo, že aj Sárke som doteraz varila len v tej vode :unamused: Som si to neuvedomila, ale keď som aj uvarila zemiak, tak som jej ho riedila prevarenou dojčensko vodou kúpenou.

Inak hlásim, že sme dnes papali brokolicu a chutila :grinning: To díte vôbec nie je po mne :grinning: Ja brokolicu nemusím a ani zemiaky až tak nepreferujem... Dokonca už ako bábo som sa po prvej lyžičke zemiakového pyré povracala :grinning: ... No čo už. Nie len že sa podobá na tatu, ale má aj jeho chuťové poháriky.
29. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska nalejem vecer liter octu a rano pustim naprazdno na 95 stupnov...
ale mozes ocot pouzivat aj miesto avivaze....
29. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi tu kyselinu asi budem davat do umyvacky...ale este som to neskusala.
29. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja davam do kanvice kys. citronovu ... to potom aspon nesmrdi cely byt :dizzy_face:
29. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme spat z plavania a ja som pekne vytocena
na tabuli velkym napisane ze voda ma 31 stupnov a omocim palec a voda studena, ked vosla do bazenu instruktorka tak tiez vravi ze voda je studena, tak si isla pytat teplomer avoda peknych 29 stupnov, tak plavanie katastrofa a aj mala mi plackala, tak sme sli z vody skor :angry: :angry: :angry:
prisôli sme domov, som ju nakojila a teraz po obrovskom placi asi od vycerpania zaspala
fakt som dnes uplne mimo, lebo ona takato este nikdy nebola...
29. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, tak to máš super, že ešte nikdy taká nebola. :slight_smile:

No ja keď som si prerátala cenu Calgonu a podľa reklamy vynásobila častosťou použitia za obdobie uvádzané v reklame, tak som zistila, že si môžem aj novú práčku kúpiť za tú sumu. Takže Calgon má smolu.
29. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja davam len vodu z vodovodu kupovala som lucku ale uz nekupujem mi mame dobru vodu je tvrda ale dobra
29. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja davam len z vodovodu, mam este jednu flasu lucky doma, co som davnejsie kupila
aj cajik malej varim z vodovodu
29. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka, teraz som si vsimla, ze je dnes Klary.Tak tvojej Klarke prajem vsetko najlepsie :slight_smile:
29. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok