Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
13. jún 2009

no tu je dnes ale klud
vsetky asi spite. ja mam vynimocne cas a tu nikto nie je ☹

ladywitch26
13. jún 2009

tak my sme mali vcera za vecer. mala jacala od tretej do deviatej s malymi prestavkami. mali sme bolave brusko z vetrikov. a ked ziapala na plne hrdlo, zabudala sa nadychovat, az bola cela modra. uz som nevedela,co mam s nou robit, tak sme plakali obidve.v noci tiez kazdu chvilu bola hore. rano bola vysmiata ako slniecko az zasa do tretej. teraz sa s nou siel muz prejst, lebo zasa vycina. ☹

atima
13. jún 2009

ahojte
chcem sa opytať vy kupete babatka v čistej vode alebo so šamponom a mydlom ?

sssimi
13. jún 2009

Mys vôbec to nie je nutné odkladať mliečko. Len ja mávam niekedy veľa mlieka a musím si odsať no a je mi ľúto to mliečko vylievať, keď viem že možno sa mi raz zíde.

Lady neskúšali ste rektálnu rúrku? Ja som bola v tehotenstve dosť proti nej-ani neviem prečo, ale už sme dávali 3x a keď vidím ako sa malej hneď ulaví, tak som šťastná s ňou.

Atima ja mám taký gel od Nivei -je aj na teličko aj na hlavičku a to len našprcam do vody a vykúpem ju. Nič viac.

Kočky do kedy mám umývať pupok liehom?

ladywitch26
13. jún 2009

simi, ona si poprdi dobre, to len vcera nejako boli problemy. neviem,ci ja som nieco blbe zjedla alebo co.
co sa tyka pupku, tak tu mi nan dali akurat flasticku so sterilizovanou vodou, ze tym jej to mam umyvat. a ma ho pekne zahojeny, len este jej odtial taky maz tecie,tak jej to vytieram vatovou tycinkou namocenou v harmanceku. zapalene to nemala vobec.

sirinka
13. jún 2009

mys...ja osobne som mrazene pri klarke nevyuzila...teraz ani neodkladam...

atima v cistej vode, iba ritku umyvame detskym mydlom...ked ma suchu kozku, davame do vody balneum herbal pôus

sssimi liehom iba kym nie je zahojeny...teda ked uz odpadne chrasta, uz nemusite.

mimi21
13. jún 2009

pekny vecer vsetkym
my sme dnes boli dlllho vonku, kamos oslavoval na chate 30 tak som vzala aj malu a spinkala mi vonku od pol 2 do 5, potom sme sa napapali a az do 7
kamos si po gratulacii klakol a poziadal svoju frajerku o ruku, tak som aj slzu vyronila 😵 😵 😵 a nebola som sama
a teraz som sama s malou doma, mm sa este nachatu vratil, som zvedava kedy a v akom stave pride zajtra domov 😅 😅 😅
a ani v telke nic nie je, akurat na prime Zomriet mlady a ja na depresivne filmy dnes nemam naladu...

sirinka
13. jún 2009

mimi to je pekne...ja by som to normalne chcela zazit este raz... 😵

mimi21
13. jún 2009

ti poviem, celkom romantika, hlavne oni uz su spolu strasne dlho, on sa stale nevedel k tomu dostat a kazda akcia koncila tym, ako vsetci do neho hucali, preco ju uz aspon nepoziada o ruku a pripadne sa ona chuda rozplakala, lebo jej to uz bolo trapne, ze sa vsetci pytaju ze kedy sa uz konecne vezmu
a dnes dostala briliant 😕 😕 😕

mimi21
13. jún 2009

no aky je tu dnes vecer klud, nikde nikoho, co vsetci robite ? 😕

bambi7
13. jún 2009

cafte babulky ako sa mateee?

zuzkad chybala som aspon tebe 😀 ako sa mas moja?a co nikolasko ako?

my sme boli na sone koli tomu vracaniu vsetko mame ok ze to byva do 3 mes musime vydrzat tak vydrzkame ....inac sa mame ok len ten spanko 😒 nechce spat teda by aj spala ale neda sa jej je taka unavena ale nie a nie spat...od 3 h rano je hore kazdu hodinu a cez den spi len vonku.....takze moc nenaspim ale neva snad to prejde 😀

a problem s bruskom mame aj my to vela babetiek do 3 m tiez ze mame vydrzat davam espuisan mali sme aj kvapky sab simplex ale tie nezaberaju aspon nam......cvicime na brusko masirujeme a ked uz nic nezaberie tak je na rade rade rurka......ked uz inac nejde to je posledna moznost....

bambi7
13. jún 2009

ale ta rurka zaberie vzdy 😉

tak dobruuu noc prajemmmm

mimi21
13. jún 2009

boze to moje dietatko sa asi dost vyspalo vonku cez den a teraz nie a nie spinkat, uz sme sa aj napapali, co uz vecer druhykrat nezvykneme
teraz lezka v postielke a keca si tam sama pre seba 😀 😀 😀
a co je horsie, mne sa ani spat nechce, v telke nic ...

zuzkad
13. jún 2009

jeeej bambi ahooj, som rada, ze je vsetko ok...a to vrackanie nooo este mesiacik a pol to zvladnes....ty si take trpezlive zienatko 😉 😉 😉 ...za odmenu budes mat potom vsetko ok 😉 😉
U nas sa spanok cez den polepsil a hlavne, nemusim vsade nosit maleho 🙂 🙂 pekne mi zaspinka v postielke a spinka hoodne dlho...dnes mal rekord...spinkal od 9,30 do 13,30 mlieko mi uz tieklo, ale ja som trpezlivo odsala a tesila sa zo spanku 🙂 🙂 s mliecko mam este stale troska problem, ale ja verim, ze sa to polepsi a bude to lepsie 🙂 🙂

U nas inac tiez espumisan zabera lepsie ako simlex, ale uz aj v tom mame pokrok...maly pekne poprdkava aj bez trubicky a espumisan davam malinko...lebo pijem ja cajik feniklovy a ten pekne zabera cez mna na maleho ...aj v noci ked spinka pocujem ako striela tak som rada klop klop klop 🙂 🙂 🙂

bambi7
13. jún 2009

ahoooj si tu?este

ladywitch26
13. jún 2009

no,tak my sme si zas par hodin porevali ☹ ale dala som jej par lyziciek fenikloveho cajiku,tak nastastie zabral a prdime ostodusu. potom som ho skusala pit aj ja,ze nech sa mi dostane do mlieka, no ale skoncila som na vecku, mi precistil creva riadne teda...asi ho len malej budem davat

bambi7
13. jún 2009

super zuzka to som rada ze aj spanok sa polepsil 🙂 nasa ma s nim problem ale vydrzime musime 😀 teraz spi od 21,30 tak snad bude este spat no a od 3h je to uz horsie......

bambi7
13. jún 2009

lady to nasa vrieska od toho ze nevie spat a je vytrvala 😀 cez den len vonku spi a brusko mame bolave aj my .....pomaham jej ako sa da

sirinka
13. jún 2009

bambi aj nasa sa zvykne po druhej zobudit...tak si ju zoberiem k sebe, ona sa zabori nosom do ciciku a spi....a chvilu nato docupita aj klarka, suchne sa k druhemu ciciku a je vybavene 😝

bambi7
13. jún 2009

siri nasa uz potom nie a nie spat aj ked je najedena 😀 nocny vtacik 😀

sirinka
13. jún 2009

bambi ved ona sa v tom case aj narodila, nie...tak mozno preto v tom case stale oziva... 😉

bambi7
13. jún 2009

idem hajat tak dobruuuu noc prajemmmm

bambi7
13. jún 2009

no narodla sa o 3,46 no vidis to ma nenapadlo 😀

jamaat
13. jún 2009

Ahojte. Tak aby som utešila maminy, ktorým bábätká nechcú spať: Naša včera od šiestej večer zaspala konečne po veľkých plačoch až o tretej v noci. Na prsníku zúrila, bez prsníka revala, cumel vyplúvala. O druhej v noci som behala po dedine s kočíkom, lebo som si myslela, že ju to uspí. Ale trt! Keď konečne zaspala a ja som si po 15 minútach spánku pomyslela, že už je to OK a môžeme ísť domov, tak sa zase zobudila. A doma zase vresky! Ja nervy v kýbli a zúrivá som bola už tiež.
A aby nebolo toho málo, tak som už ani mlieko nemala, našťastie som mala trochu v mrazničke. Vysadila som homeopatiká, tak sa mi hneď menej robilo. Takže som ich zase nasadila. Ale aj keď mlieko mám, tak mi malá často na prsníku zúri a nepapá. No a keď začne zúriť, tak to je koniec. Dnes po kúpaní som jej rovno fľašku s odstriekaným mliekom do pusy vrazila, tak bola pokojná a potom už dokázala aj z prsníka v kľude cickať. Uspávala som ju na 2x po 3/4 hodiny, ale už spí. A idem teda aj ja. Tak sa všetky držme. Dobrú noc.

mimi21
14. jún 2009

no baby ked to cítam, tak ja mám doma poklad
spinkali sme od desiatej so pol 5, prebalili sme sa, napapali, krasne si odgrgli a potom sme poriadne nalozili do plienky, tak sme sa prebalili este raz 😀 😀 😀
a teraz uz mala drieme, len ja som sa nejako prebrala...

bambi7
14. jún 2009

dobre rankoooo moj bol s malou hore v noci aby som si pospala ked cez tyzden moc nenaspim a nadranom sme menili sluzbu 😀 malu som vycerpala a spala aspon 40minut a ja som rachlo zehlila od 6,20 😀 ale mam to

co mate dnes na obed ja idem robit zraloka a opekane zemiaky 😉

bambi7
14. jún 2009

jamatt jaj chudatko.....aj my mame problem s tym spankom.....

ale uz mame nausnickyyy je taka krasna 😉

zuzkaprofant
14. jún 2009

cafte ako sa mi mate ja celkom dobre moj drobec spinka on spinka skoro stale len ked je hladny je hore a palcka ale uz viem rozoznat co a ako chce tak som rada len stresujem bo nemam dost mlieka si myslim on stale vecer je haldny a kojim 2 hodky a nie a nie dojest sa v noci to iste asi preto ze cez den mi spinka malo poje a potom je hladny a len cicku chce uz sa naucil ze ako ma pytat si jest hladna ma na cicusku a otvara usta a tak smiesne robi s jazyckom 😀 😀 uz sa naucil ciciat bez klobucika len sem tam tak sa odsuva od cicinky a nazad nasuva nechapem co to robi

vcera sme sa vybrali do druheho mesta kupit ten vak na nosenie a jak na zloist mali zatvorene pre chorobu ta sme sa presli pokukala som si vyklady s obleckom a kupila nieco malemu nech je krasavec a isli sme domov nakupili sme plno pampersiek tie som kupila na 12hod mate ich niektora ja to davam na noc a na cestu mu to dam lebo ideme o mesiac na sk pokrstit maleho 😉

sirinka
14. jún 2009

ahojte...tak my mame dnes presne mesiac a mna zacala pobolievat rana...tak dufam, ze to aj rychlo prejde...
bambi u nas dnes vari nevlastny otec fazulovu polievku s kyslou kapustou...

jamaat teda s tou nocnou prechadzkou si dobra...mna by teda nikto nedostal takto von 😝

zuzkaprofant
14. jún 2009

sirinka a ty to budes jest nebude malu bolet brusko?