Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
1. nov 2009

mimi, dakujeme 😉

ludmilabb
1. nov 2009
iinuska
1. nov 2009

ahojte, maly pred chvilku zaspinkal, sa uz tesim na superstar

sirinka
1. nov 2009

ahojte....aj my spime pri 18 stupnoch...

a tiez sa uz tesim na superstar... 😀

jamaat
1. nov 2009

Ahojte.
ludka, to vám dosť capli tú pokutu. Nezabralo ani plačúce dieťa? Treba sa s nimi dohadovať, povedať, že nemáš toľko pri sebe a že si na materskej a tak podobne. Tam pri Bučine často merajú, je to blbý úsek. Posledne som aj ja vo ZV platila pokutu za rýchlosť, ale z opačnej strany. 20 eur sme dohodli, povedala som, že mám pri sebe 25eur. 🙂

V spálni máme aj my do 20 stupňov, vôbec tam nekúrime, ale dnes som zapla radiátor, lebo som zistila, že mám pleseň na okne a na stene okolo okna. 😠 .......Na noc ho zase vypnem.

Dotrepala som si od mamy starý kočík ešte po bratovi, dám ho na balkón, aby tam Emka mohla spávať.

ludmilabb
1. nov 2009

Janka ja som nevyjednavala lebo som držala Blaziku aby nevykúkala spod sedadla 😝 Janko povedal ze nemá toľko peňazí a policajt hneď buď zaplatí alebo mu vezmú vodičák...no chlap chlapovi neodpustí ani bohovi, škoda že vedľa segra nesedela tá by ho hneď ukecala 😀

mimi21
1. nov 2009

ahojko, ja dopekam pernik a idem kukat superstar
mala mi uz zaspala, na to ze je chora sa neskuticne vecer blaznila 😵
zaspala mi na brusku - prvykrat, mm ma hned vyhnal nech ju idme otocit
vasa deticky uz spavaju na brusku???

dm1
1. nov 2009

ako vidim je tu dost chorych deticiek tak prajem skore uzdravenie!!!!

a vsetkym oslavencom len to najlepsie

ja som sa po dlhej dobe poriadne vyspala. mm vstal o 7 rano, zobral maleho a nosil mi ho len na kojenie. vstavala som 10.45!!!! jaaaj to bolo super. boli sme u svokry a na hroboch a potom sme isli manzelovej babke a tam bolo asi 15 ludi na navsteve tak maly nevedel kde sa ma skor pozerat

sirinka
1. nov 2009

mimi nasa spava iba na boku...ale mam v postielke alarm dychu, takze by mi to nevadilo...

mimi21
1. nov 2009

siri no ja monitor dychu nemam, a teraz ked je prechladnuta sa bojim o to viac, ale ona uz sa mi dost dlho prevracia...
no neviem, radsej ju tak este nebudem nechavat, istota je gulomet 😉

iinuska
1. nov 2009

dm, dik za gratulaciu

mimi, maly mi od narodenia iba jeden krat zaspinkal na brusku.On drzi tu hlavicku stale hore, ked je na brusku.Nie a nie ju polozit.A pritom kope nozickamiiiiii. 😀

baby, ked mate pri spani 18 stupnov, co obliekate detickam na spanie?Viem, ze sa odporuca taka teplota, ale mne sa to zda byt zima.

sirinka
1. nov 2009

nasa ma overal a je iba prikryta podla predajcu letnym paplonikom...

dm1
1. nov 2009

inuska aj mne je zima ked je iba 18 stupnov ja som strasne teplomilny tvor 😀 . my mame urcite teplejsie ale nam sa to neda regulovat nemame merace a s tym nasim ventilom z prvej svetovej by som to urcite nevyregulovala 😀

iinuska
1. nov 2009

dm, ani neskusaj regulovat, lebo by ti mohol v ruke ostat 😀

dm1
1. nov 2009

inuska ved prave preto s nim nehybem 😀

emode
1. nov 2009

innus ma overal a prikryta je hrubsou dekou paplonik vzdy zurivo odkope a zlosti sa s nim ... my sice mame spalen v podkrovi ale vecer kurime len krbom a je tam tak akurat okolo 19 vecer a nadranom aj menej ale to uz je mala s nami a je prikryta aj mojim paplonom (lahka antialergicka prikrývka)
my spavame na brusku, mala sa sama pretoci a chce tak spinkat a tiez este mame monitor ...

kosska3003
1. nov 2009

ahojte tak uz som si vas docitala konecne

mimi jamat lady a neviem ci este niekoho deticky su chore tak prajem skore uzdravenie ja uz to mam za sebou aj ked mi zacala kychat akosi ale nechcem aby bola chora lebo este nas neockovali a zajtra ideme na kontrolu na plucne s tym ramienkom tak hadam to bude mat uz dobre a pojdeme ockovat
Cebian davam aj ja a vitamin D to je Vigantol ze
jamaat plesen mam aj ja v spalni dneska som to vystriekala savom proti plesni a uz tam neni ale cely den som mala otvorene okna lebo to tam bolo citit ako naschval v celom dome je plesen len u nas v spalni 😠 😠

kosska3003
1. nov 2009

a ku spaniu my maem 20 stupnou a mala ma overal a na sebe paplonik

luba142
1. nov 2009

ahojte

inuska malemu vsetko najlepsie k polrocku 😉

nasa mala teraz 2 dni zaspavala tiez talk ze sa tam krutila a nasla som ju na bruchu ale pretocila som ju nabok, ale kamoska vravela ze jej mala sa stale celu noc pretacala na brucho ze inak ani nespala tak ju nechala

sirinka- citala som tu MAMA a ja a normalne uvazujem ze Babulu by som skusila bez choditka....pri Kike sme ho mali ale preto ze ona sa naprehrala na zemi stale vrestala chcela byt inak ako polezacky, ale Barborka je ina stale sa kotula na zemi sa jej paci tak to chcem oddalovat co to pojde snad aj bez neho to vyriesime

jamaat
1. nov 2009

V inej miestnosti by som pri 18 stupňoch mrzla, v obývačke máme 22. Ale v spálni som prikrytá až po uši, tak v pohode. A mám pod tenkým paplónom ešte teplú deku 🙂 ....Emka je v overale, spacom vaku a ešte prikrytá tenkou dečkou.

Emka nikdy nezaspala na brušku, ona vtedy stále hlávku dvíha, nohami kopcuje...

kosska, aj ja som to dnes savom striekala a okno umyla. A asi budem musieť žalúzie vyťahovať, lebo sa mi pod nimi kondenzuje voda na okne na spodku a nevyschne.

jamaat
1. nov 2009

iinuska, všetko naj!

ludka, prečo nesmela Blazika vykúkať spod sedadla??? .........A sestru som ti stretla o polnoci v Tescu, tak som ju aj trochen odviezla domov. 🙂

mimi21
1. nov 2009

ani mne sa mala doteraz vobec neukladala na brusku, stale hlavka hore a kope si jednou nohou, strasne mi to pripomina, akoze lezim si na plazi a mam brutalny veget 😀

sirinka
1. nov 2009

luba ja som si tiez povedala, ze sa budem snazit podla toho clanku riadit...my sme napr. malu nechavali vzdy na gauci...mame ho naschval stale roztiahnuty, lebo na zemi to je dost nebezpecne kvoli klarkinym rychlym nozkam...ale teraz ju tam davam aspon raz, dva krat denne...

dm1
1. nov 2009

siri tiez som citala ten clanok a maly je sice na zemi ale ma pod hrazdickou deku aj koberec. ale uz som rozmyslala ze kupim tie penove puzzle a rozlozim mu este aj to lebo vzdy skonci z hrazdicky zgulany na line

kosska3003
1. nov 2009

no ja som docitala ten clanok a ja malu ako bola chora nedavam na zem ale zajtra kupim puzzle a budem ju davat lebo ona sa mi vobec neptaca ani z bruska na chrbatik ani naopak a ja davam malu sediet len na kolena moje a na chvilku dufam ze to nevadi

dm1
1. nov 2009

koska ja tiez davam sediet ale len na mojich kolenach. ziadne take ako nas nase mami posadili na gauc ohadzali vankusmi a nechali hrat. ja si myslim ze nachvilu nevadi

dm1
1. nov 2009

baby neviete co stoja tie puzzle v obchode? lebo tato zenska ich ma kopu len neviem ci sa oplatia http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&albu...

dm1
1. nov 2009

inak akurat kukam pozrite sa na tuto stranku ked budete kupovat tie penove puzzle ze ktore nie lebo vela ich SOI oznacila ako nebezpecnie.... no hroza http://www.soi.sk/sk/Vyhladavanie.soi?s=puzzle

sirinka
1. nov 2009

dm my sme kupili v mobelixe....ale uz si nepamatam, kolko stalo...su to cisla od 0 po 17 tusim...

luba142
1. nov 2009

mimi aj ja som to minule povedala ked si tak mala lezala na bruchu rucky prelozene pod hlavou hlavu hore otacala z boka na bok a nozkami ohnutymi kopkala akoze veget na plazi presne si to vystihla, strasne zlata je