Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
3. nov 2009

nika, ja som mala po zápale tiež menej mlieka, museli sme to postupne rozbehnúť.

nikanika28
3. nov 2009

Jani, tak si to asi nenamyslam, ze? Ja som aj menej pila, lebo som sa bala, aby to nebolo este horsie-ten zapal myslim... Tak teraz sa zase nalievam a dufam, ze si neuzeniem zapal...nekonecny kolotoc 😒

nikanika28
3. nov 2009

ja uz som dala Klarke vcera aj brokolicu so zemiakom a mrkvou, celkom jej to chutilo...
Jani, mne mala samotny zemiak moc nemusi...ale skus jej tam dat svoje mliecko a vodu, v com to budes varit, nech to ma take redsie, mozno jej to zachuti..ja som to prvykrat takto nerobila a nechutilo..

monkap
autor
3. nov 2009

som tiez davala do zemiaku mliecko zo zaciatku ....

jamaat
3. nov 2009

nika, ja teraz tiež nemám radosť z kojenia, lebo furt pri tom nerváči a škriabe, kope, bradavku mi naťahuje. Tvár musím dať z dosahu jej rúk, takže ešte aj poloha nepohodlná, strašne ma to znervózňuje a keď už je toho veľa, tak dostávam priam koprivku z toho.

sirinka
3. nov 2009

monkap no ona strajkovala vecer, takze bola hore kazdych 15-20 minut....potom uz spala lepsie...

zuzka preboha na krupicu je este velmi skoro, to je ako kamen v zaludku 🤐

nikanika28
3. nov 2009

Mne tiez pri tom nervaci...skrabe a natahuje....mam z toho nervy 🙄

nikanika28
3. nov 2009

siri, tak snad myslela krupicu tu pre babatka...ci? Zuzi? Inac pekne miery mate 😵

zuzkaprofant
3. nov 2009

sirinka to je taka nemecka co je do 4 mesiaca ta ta sa moze 😀 hej tu pre babatka nika ja to tak volam bo v preklade je to nieco ako ryzove vlocky.ixixi
pocujte kolko vazia a meraju vase babatka mne sa zda ze nas je chudi na pol rok ma 7kg to je malo

zuzkad
3. nov 2009

ahojteee...u nas sneziiiii jedna radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 maleho som dala k oknu a nechala ho pozorovat sniezik, tak mu krasne ocka behali 😅 😅

bambi no ahooooj som si vsimla, ze si nakukla....presne ako ty aj ja sa tesiiiim na vianoceeeee...uz mi riadne zasibava od rana dnes 😀 😀 😀

U nas papame uz vo velkom prikrm...zemiacik, karfiol, brokolicu, cukinu,porik atd....nestiham niekedy naberat 😀 😀

sirinka
3. nov 2009

zuzka no to je ryzova kasa a to je obrovsky rozdiel ku krupicnej...

zuzkad
3. nov 2009

Zuzka nas maly vazi 7850g a 64cm...je o 10cm mensi nez tvoj 😅 😅 😅 ale vaha je podla mna ok 😉 😉

zuzkaprofant
3. nov 2009

no hej len je suchy a dlhy nohavice stale nosi velkost 62 lebo vacsie cislo je u velmi velke na brusku a sam si ich vie vyzliect.ixix

sirinka no to keby si ochutnala chuti ako skkrupica aspon mne to tak chuti

dm1
3. nov 2009

my zase brutal noc. o tretej som este nemohla zaspat, o piatej sa zobudil maly a potom spal uz asi len hodku. takze spanok asi 3 hodiny no tichy uzas 😒

jamaat
3. nov 2009

dm, to aj predtým si mávala také nespavé stavy? Skúšala si spacie recepty? Medovkový čaj, mlieko s medom a tak podobne?

zuzkad
3. nov 2009

dm tuto noc som aj ja mala problem zaspat, prehadzovala som sa v kuse a zaspala som mozno az okolo tretej rano 😝 😝 ale potiahla som s malym aspon do deviatej, cize som aspon na tom lepsie...kava to da do poriadku 😉 😉

Zuzka to moj ma zase nohavice zarezane v pupku a aj ponozky 😝 😝 tak sa snazim davat mu volnejsie ale moc sa neda 🙂 🙂

Ja davam malemu kasu s medom od sunarky a tiez mi voni uplne ako krupicna, ale tiez je to nieco pre miminka...niekedy mam az ja chut dat si 😝 😝 😉 😉

iinuska
3. nov 2009

ahojte, tak my uz mame po obede.Maly mal prvy x zemiacik, mrkvicku a brokolicu.Tusim tato kombinacia mu zatial chutila najviac.Pusinku otvaral len co zbadal misku. 😀

dm1
3. nov 2009

jamaat mavala ale len niekedy ale len niekedy. ja to ale nechapem lebo cez den nemam problem vobec zaspat tak neviem.... asi skusim ten caj medovnikovi a uvidime

iinuska
3. nov 2009

Zuzka, Adamko ma 8200 g a 69 cm

dm1
3. nov 2009

Nika videla som v albume ze aj ty skusas gimp tak kukni aj ku mne do albumu aj ja mam prve pokusy. A tu je nieco pre teba 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ludmilabb
3. nov 2009

dm velmi pekné, mne sa najviac páči ten kde je aj stítok z nemocnice s modrým mackom 😉 😉 😉

emode
3. nov 2009

ahojte 🙂
ked citam ako vam drobci pekne papaju tak sa zamyslam v com robim chybu ... mala sice zje tak 10-12 lyziciek (takch pidi lyziciek) ale potom sme skoncili a dnes ju zas nadrapovalo z toho a mala to popritom pekne pomixovane a normalne co sa tyka hustoty ... ale uvidim lebo sa mi zda ze zas zacina nervacit kvoli zubkom ... a celkovo ma od vcera vecera katastrofalnu naladu iba sa zlosti krici mrnci nic ju nebavi ☹ asi budem zas tancovat taku hodinu s nou 😒

a v noci som bola na nu "hnusna" som jej nechcela dat prsnik ... hovorim mm ze teda kazdu hodinu tak to je vrchol co doraba a potom mi mm hovori ale to su uz tri hodiny 🙄 ... lebo ked sa zobudila po hodine som ju najprv skusila uspat bez ... a my este k tomu nemame cumel tak jej ani nemam co do ust strcit ... no des 😖

emode
3. nov 2009

dem ty sa nevyhovaraj na nespavost ... do tretej robis obrazocky a potom sa tvaris ze nemozes spat 😀

mimi21
3. nov 2009

ahojte
boli sme u dokiny na kontrolu, dala mi iny sirup, lebo z toho co sme vcera mali sa mi mala strasne pogrckala, a teraz mi brutalne smrdi sedacka, uz som ju 2krat tepovala...
inac chcela som objaednat next od jednej baby z MMB a strasne vela veci je vypredanych 😒

emode
3. nov 2009

mimi vymenite sedacku 😀 aj nasa je uz riadne pokrstena ale nastastie nevidno a velmi som ju neovoniavala 😝

ludmilabb
3. nov 2009

Erika ako citam nalady sa striedaju poriadne 😖

emode
3. nov 2009

ludka veru ☹ inak aj ja som z toho potom nervozna ked len jaci i ked viem ze ona chuda t otazko ovplyvni ... 😢

iinuska
3. nov 2009

emode, ani moj maly nechce dudel.Tiez by sa mu nikedy hodil.Teda hlavne v noci.

emode
3. nov 2009

baby dajte prosim tipy ako sa spolu hrate ... my robime kadeco (ked sa nevenujem domacnosti ) ale uz mi dochadza fantazia ...

ladywitch26
3. nov 2009

no caute zeny, tak nam sa dnes prebrala o piatej na hlad. asi tym,ze vcera na obed nemala zeleninku, ale len jablcko s hruskou. asi bola z toho hladna, tak nevydrzala az do osmej. a potom sa o siedmej zobudila znova, lebo sa pokadila az za usami pomaly 😝 tak rozmyslam, ze ked jej dam na obed zeleninku alebo zeleninku s maskom, tak len raz do dna prikrm, ale ked jej dam ovocie, tak na vecer jej asi k tomu pridam aj ryzovu kasicku. alebo piskotku rozpucim v mliecku, to bude mat sytejsie