• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
mna nejako prepadla jesenna depresia, som zla a nervozna :unamused:
esteze mala zaspala...
tak by som sa nalozila do vane ze az...
3. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ja som bola takto bez nalady vcera.Az sa mi chcelo plakat :cry:
..a zase si spala, jaj, ti zavidim.Ja ked si lahnem k malemu, hned sa preberie
3. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mam kamarata, ten mava na jesen pravidelne depresie, ale take,ze az brutal. a najnovsie chodi na akupunkturu. tam mu napichaju zopar ihiel a je fit zas do dalsej jesene. treba vyskusat. inak nie je divu,ze mame depky, sme po porode a aj kojenim nam dost vitaminov odislo z tela a po troch mesiacoch zacinaju aj tehu hormony odchadzat z tela, tak potom to je riadna zataz na telo.
mne sa cez noc stihol spravit taky herpesisko v nose, ze ma to boli,aj ked dycham :frowning2: tak malu ani nebozkavam preventivne
3. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, ty si nabudená z vyrábania obrázkov, preto sa ti spať nedá! :grinning: ....a čaj skús medovkový, nie medovníkový. :slight_smile:

mimi, zo sinupretu sa ti pozvracala? Ja som ho dnes dala Emke prvý krát.

emode, veru ma nič špeciálne nenapadá. Včera bola umravčaná a potrebovala som sa nevyhnutne osprchovať a vlasy umyť, tak som šla do vane a zobrala som ju v kresielku so sebou. Celý čas ani nemrnkla, len kukala ako puk! :slight_smile:

Mááárišku, toľko hodín zase a za mnou nič nevidno. Doobedie strašne rýchlo prebehne. Ešte ani do varenia obeda som nešprtla! To, že musíme so psom chodiť, berie dosť času a rozbije doobedie. Asi. Alebo som nemožná. Veď dnes som ani na nete nesedela. Tak neviem.
3. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdá sa, že Emke sa konečne kakanie rozbehlo od podávania Nutritonu. Už to nie je po 10 dňoch. Včera kakala, dnes ráno a teraz zase podozrivé zvuky do plienky. Idem čeknúť. :slight_smile:
3. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, ja sa bezne sprchujem tak, ze si maleho vezmem do kupelne. Vo vajicku sa pekne hupe a pozera na mna...
3. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam sice obed navareny od vcera, ale skoro som ho spalila, lebo som si isla zohraiat zapekane cestoviny a ze v rure, nie v mikrovlne
no a asi tym, aka som dnes trochen mimo som zle nastavila ruru - ze spodny gril :unamused: tak som trochen cestoviny pogrilovala, dymu ako keby horelo, ale v konecnom dosledku im nic nie je :sweat_smile:
3. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila palacinky, Klaru som posadila do kresielka a komunikovali sme...Na obed zjedla asi 140-150 zemiak-mrkva-brokolica, zapila trosku mlieckom a ake kludne dietatko ja zrazu mam...uskrny na vsetky strany, dala som ju do postielky a ticho... :confused: :confused: :dizzy_face: Tak asi su tie jej hysaky z hladu :pensive:
Dani, si sikulka, fotecky su krasne....aj ta moja je supiiiiis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja som na gimp riadne namotana..uz som docela pochopila system, len este tie efekty nejak.... A kde si stahovala toho macka a kittynu? je to krasne
3. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac tiez mam stiahnuty ten ciselnik na kelendar co ty..len som sa k tomu este nedopracovala
3. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa k niecomu takemu tiez len tak nedopracujem :frowning2:

jamaat ja som asi tiez nemozna ... mam toho tolko ze potom radsej nerobim nic ... ide o to, ze ja neviem robit veci len tak, bud to urobim poriadne alebo sa na to vykaslem a ako sa mala narodila tak je to len o tom, aby ten bordel nebolo vidno :angry: mam z toho nerv ... a vobec asi aj na mna prisla depka ...

nika tak ty mas doma inu hladosku ... super ze nema problem ... my ako sme zacali prikrmovat tak je to take rozpacite ... ani neviem ci jej to chut tvari sa pri tom divne netusim ci sa to rozbehne poriadne ...
3. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do kelu, tak som vas asi nakazila mojou protivnou naladou
emode podobne, tiez mam doma kopec roboty, teraz ked je mala prechladnuta, tak by som to mohla porobit, ale ja tu radsej netujem
ale na druhej strane dobre by mi padlo, keby to niekto (rozumej mm) urobil za mna a ja by som si len tak chvilku polezkala s nohami na stole...
3. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme boli u doki s tými škvrnami pod pazuchami, tak nás posiela kožnej :cry: Dúfam, že to nebude nič vážne
3. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi neboj nic, urcite to bude OK, a tvoja dokina nepovedala, ze co si o tom mysli???
radsej nech ta tam posle a nech ti to skontroluje, ja mam stale u mojej pocit ze som tam prisla zbytocne a ze co vlastne otravujem, ked ona ma plnu cakaren naozajstne chorych deti
aj dnes mi mala rano chrcala co mala plne hrdlo hlienov a prisli sme k dr a ona nic...
3. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidim, tak tu mame bud depku, alebo chripku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem dat malej vyzivu, vola sa to ze deduskov nedelny obed. nema to sice od deduska,a ani nedela nie je,ale snad jej to bude chutit :grinning:
3. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady a ake je tam ovocie???
ja som akurat dnes doniesla z pivnice co som ja zavarala, tak skusime, ale asi az zajtra
3. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ovocie ziadne. je tam kuracie masko, zemiaky,mrkva, hrasok, paradajka a kukurica. a uz to aj zbastila. :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ja som to tak pochopila, ze ked vyziva, tak ovocie, no ved nic, ja som dnes naozaj uplne out
a este aj suseda nad nami mi robi nervy, lebo ona ma taku 15 mesacnu dcerku a je tiez na MD a ona bohuprisaham kazdy den vysava, strasne to pocut na plavacke
a serie ma to pre to ze ked ja 2krat do tyzdna poviem mm nech povysava tak mi argumentuje ze naco, ze je tu poriadok, a h.... je tu poriadok, bordel je tu !!!
3. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ja uz kaslem na bordel. mame jednu izbu volnu, tak ked cosi, smarim to tam. a raz za cas ma chyti mania na upratovanie, tak tu izbu vyupratujem. keby som mala kazdy den,tak mam tiez depky.

no, idem ja malej ritulu pozriet, lebo sedi v sedacke dva metre odo mna a az sem citim podozrive pachy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooooooj, aj ja chcem volnú izbu na bordel!!! Ale ja by som ju bohovo rýchlo zapratala!!! :sweat_smile:

Emka zaspala na balkóne v mašine vremeni, tak som zvedavá, či potiahne aspoň svoju 3/4-hodinu. A ja idem konečne variť.
3. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som chcela ze aspon umyvacku riadu idem zapnut, ale nejde elektrika, vsetci su dnes proti mne !!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, tak ked sa dari,tak sa dari...byt tebou, tak sa uz dnes na vsetko vykaslem a vylozim nohy na stol... :wink:
ja pre zmenu beriem uz treti den antibiotika a stale mi je na ..... musim sa dat do konca tyzdna do poriadku, lebo buduci tyzden uz nastupujem do roboty a aj muz ma tie narodky a bude oslava,tak to zas budem makat do polnoci. a este aj ako na potvoru v piatok robim do pol osmej vecer.

muz sa siel s malou prejst pred 5 minutami, ale nejako sa zatiahlo, az tma je vonku, tak asi dofrcia nazad. a take mraky, ze to hadam aj na sneh vypada.
3. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz lejeeee....esteze som dala na kocik prsiplast. ale muz bude asi riadne nadavat,ked pride mokry.
3. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady to sa u nas nemoze stat, moj mm nekocikuje, az na jednu vynimku, ale to nemal na vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, moj sa na to strasne tesil. susede sa narodila dcera v januari a jej muz chodi castejsie kocikovat ako ona. no a moj muz sa z okna na suseda dival a uz sa nemohol dockat, kedy aj on bude kocikovat. :grinning:
3. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm chodi so psom cvicit a Sofia na zaciatku bola ako neriadena strela hysak chytala z nicoho nic, kolkokrat som utekala domov lebo sa s nou nedalo chodit

dala som jej trosku popuceneho zemiaciku s mlieckom, to boli ksichty...uz vidim tie radosti ked budem chciet aby zjedla toho viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
strasne rychlo to vychladne....vy to ako riesite???
3. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, moja tiez ked dostane nieco nove,tak sa najskor ksichti, ale ked zisti po asi 4lyzicke, ze je to celkom jedle, tak to zacne do seba prasit, ze nestiham naberat na lyzicku :grinning: ono si len potrebuju zvyknut na nieco nove. a tu pisu,ze by to praveze nemalo byt teple,len take vlazne. mam taku sadu lyziciek doma pre deticky, ze ked je to prilis horuce, tak lyzicka zozltne. inak je ruzova. no a fakt to musi byt len take vlazne,inak je hned zlta.
3. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak môj chlop kočíkuje minimálne toľko ako ja. Mňa to totiž nebaví. Ešte keď sa po lúke moceme, to celkom ujde. Ale motať sa niekde po ceste, to ee. A on sa moce hore-dole a hrá popri tom karty na mobile.

Emka ešte spí na balkóne, ale skoro ma šľahlo, lebo po polhodine začali hulákať dedinské trúby (rozhlas) a zobudilo ju to. Tak som ju 15 minút ešte hojdala a znovu zaspala.
3. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna kocikovanie bavi a dokonca hocikde...ale magdu to zatial nebavi...uvidime, ako bude, ked zacne sediet...
3. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, tak dedinsky rozhlas mi ani nespominaj.Skoro vzdy ked mi maly vonku zaspi, musia nieco vyhlasovat a sa zobudi.Vtedy mam pekne nervy :angry:
3. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, mňa okrem nebavenia ešte aj chrbát bolí z tej pomalej chôdze. Mala by som s kočíkom behať. :slight_smile:
3. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok