Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
3. nov 2009

siri 😀 😀 😀

iinuska
3. nov 2009

siri, tak co telka ide? Inak Imro ma dobre hlasky

sirinka
3. nov 2009

iinuska pozeram na nete 😉 telka zmizla pocitam tak na 3 tyzdne do opravy v zaruke...

mystery7
3. nov 2009

peknee, skoda ze tu nie je smailik so zdvihnutym palcom 😉

mimi21
3. nov 2009

mne sa na panelaku strasne ti dvaja pacia a pripominaju mi mojich krstnych 🤐 🤐 🤐 este ze ma nepocuju 😀

sirinka
3. nov 2009

ale zajtra ideme k mojej mame a na vikend na moravu a potom uz nejako vydrzime...

iinuska
3. nov 2009

no nic, dievcata, ja si idem lahnut, kym sa da.dobru nocku

ladywitch26
3. nov 2009

no, tak som myslela, ze mala uz nadobro zaspala o osmej, a houby. uz je prebudena a naladicka na bode mrazu. ziape odusu. predvcerom nam takto zacala ziapat o jedenastej a zaspala az o tretej, tak dufam,ze teraz to nebude to iste 😝

mimi21
3. nov 2009

kludnu nocku iinus 😉

sirinka
3. nov 2009

lady uf...tak snad ju to rychlo prejde...

mimi21
3. nov 2009

no lady, tak aj tebe kludnu noc zelam 😉

idem aj ja spat, cafte

ladywitch26
3. nov 2009

siri, zobrala som ju na ruky,tak si odgrgla a chvilu som ju hojdala na rukach.potom spustila taaaaky rachot do plienky, odfukla nahlas a zasa zaspala. polozila som ju do postielky a teraz spinka, tak dufam,ze ju len tlacili prdiky a uz bude klud.
inak asi jej nezapasovala hruska. vcera som jej dala jablcko s hruskou a aj kakala zasa po dlhej dobe takym vodovym a aj nervoznejsia bola dnes. tak zostaneme len pri jablcku. minule ho mala s broskynou a nic, tak asi len ta hruska robi problem 😖

sirinka
3. nov 2009

aj magda si obcas potrebuje v noci odgrgnut ci riadne poprdiet...a obcas nadaranom aj pekne nalozit do plienky, to ma vzdy potesi najviac... 😝

ludmilabb
3. nov 2009

lady asi to fakt bola hruska
ja idem tiez zalahnut 😉 a Sofia buvka v Emkinom vaku asi si taky kupime aj my 😀

ludmilabb
3. nov 2009

siri mne dnes Sofia nalozila do latkovky ze mi vytieklo rovno aj na Pul gate a druhe uz nemam, tak len jednorazovky som davala 😝

sirinka
3. nov 2009

ludmila a ake pouzivas separacky? ja mam dvoje pulky popolini, tie su podla mna super a jedny nahradne este kikko...

ladywitch26
3. nov 2009

ludka, vaky su super vec. 😉 nasa ma uz treti. jeden sme dostali od susedov, v druhom spava teraz a treti sme dostali od muzovych kamaratov,ten je az od roka a je taky tensi,tak bude akurat na leto.

jamaat
3. nov 2009

Mne Emka dnes kakala 3x, asi dobieha zameškané. ........A dala som fotky na FB z prvej degustácie.

ludka, tak prajem noc aspoň takú dobrú ako bola posledná 🙂

dm, zabudla som ti povedať!!! ........V Tescu som videla také podbradníčky, ako ti aukcia ušla. Toho hasiča či čo to bolo.

dm1
3. nov 2009

je jamat diky ale asi by nezabrali ani tie. on ked ma tie igelitaky tak to berie ako hracku a je po papani ☹

mas kakal dnes 2x normalne a asi 3x len taky riedky prdik 😀

sirinka
3. nov 2009

no odsudene mi nechce zatial pustit, idem asi spat...zajtra doobedu chcem ist s nimi do MC, odtial magdusku zaockovat a poradnu a rychlo sa domov zbalit...
ked pojdeme cez BB budem na vas mysliet stredoslovacky... 😀

jamaat
3. nov 2009

siri, veď sa zastav, nemusíš len myslieť. 🙂

sssimi
3. nov 2009

Ozaj kočky ja som kúpila u nás v Tescu vianočné podbradníky-3ks za 44sk 😀

Dnes som vydražila obliečky, tak som zvedavá aké budú.

ludmilabb
4. nov 2009

Dobre ranko!
Dakujem za uprimne zelanie dobrej noci ale nejako nevysla, co uz 😖 nad ranom uz buntosila kazdu polhodinku ako sisnuta!!!

siri ja mam separacky aj Popolini aj Disany
lenze ona hodila riadnu davku a pretieklo mi to prvykrat ale asi aj kvoli tomu ze som jej v tej chvili nozicky drzala tak sa jej dobre ulavilo 😝

nikanika28
4. nov 2009

ahojte....no u nas noc kupodivu bez zobudenia 😕 .... rano sa uz aj zobudila s lepsou naladou a s usmevom...a teraz zaspala bez problemov 😵 ... tak bude dnes uz konecne lepsie

zuzkad
4. nov 2009

pekne ranko prajem,

tuto noc som zase nevedela zaspat a ked konecne okolo druhej na mna dolahol spanok, zacal maly plackat, tak som mu dala mliecko a spi este do teraz...len ja som sa nejako nevedela ulozit.

dm pozerala som tvoje prace s foto a su krasne, kde si prisla k navodu ? Ja mam sice gimp ale ja netusim ani naaahodou co a ako pouzivat ☹ ☹ a tyk by som sa to chcela naucit 😢 😢

citala som lady, ze Stanka vasa mala asi zastavene prdiky z hrusky, ja som hrusku este malemu nedala, mam z nej dost strach, aj ked maly zatial pekne zniesol vsetko, len ta hruska mi pride taka dost divoka na brusko, dokonca ja z nej mavam krce 😝 😝

tuto sobotu budeme mat slavnostny obed...ten je namiesto krstenia, kedze mi maleho odmietli pokrstit, tak sa celkom tesim, len idem prvy krat piect kacice, tak dufam, ze neuschnu 😒 😒

mimi21
4. nov 2009

ahojte
u nas, no nechcem porieknut, uz druha noc po sebe super, vcera do pol9, dnes do 8, s kojenim o pol4 a o 6 - asi, to si dobre napamatam 😅

joj prave mi volala kamoska, ze chlôapi maju v piatok akciu, lebo dnes sa ide kamosovi narodit babo, tak ze aj my baby by sme dakam mohli vypadnut, a ja by som uz veru aj vypadla, ved som od porodu este od malej nebola a uz mi z toho aj pekne zasibkava

dnes pojdeme trochu von, len tu u nas na sidlisku, na nakup a k mm starkej po dukatove buchticky, dufam, ze sa jej podarili, lebo sa na ne velmi tesim 😝 😝 😝

emode
4. nov 2009

ahoj ... aj ja mozem skonstatovat dobru noc 😀 ... hore kazde tri hodiny ... to je pre mna ok 😀
my ideme plavat dufam ze uz nezabudnem ten fotak do vody tak aj ja hodim potom fotky na FB ...

otazka, mate niekedy pocit ze vam drobci kaslu tak nasilu ze ich to bavi alebo si myslite ze maju nieco v hrdielku?
sofia mi prave vyzuva ponozku 😀

iinuska
4. nov 2009

dobre ranko, maly je od 7.15 hore, tak som ho skusila ulozit.Zatial si rozprava.

mimi, ja som bola tiez minuly tyzden prvy krat po porode vonku.Z roboty ma zavoloali na husacinu do Grobu.Sice som bola len chvilku, ale bolo super.Dobre mi padlo, ze som na chvilku vypadla z domu.Nech si chlapci zvykaju.Teraz planujeme vianocne trhy v BA 🙂

emode, neviem, nejako som si nevsimla, ze by maly kaslal nasilu

kristiniatko
4. nov 2009

ahojte, nasa teraz zaspala, tak sem trochu nakuknem. nemala som par dni pristup na net ☹ , lebo ho manzel vyuziva k praci a ten chodil domov az vecer. to uz som ja ale uplne grogy.
vsetky co mali 5 a 6 mesiacikov blahozelame! my sme mali vcera 🙂
emode - no nasa to tiez robi. najskor sme si mysleli, ze ma kaslik, ale ona to robi narokom, potvorka jedna.