Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
4. nov 2009

ludmila, no lepsie ako nejaka hracka 😀

iinuska
4. nov 2009

maly ma uz nejako okukane vsetky hracky, tak som mu dala flasu od lucky a uz na nu 10 minut cumakuje 😀

ladywitch26
4. nov 2009

mimi, prihodim ti aj ja, nech ti to trosku rozbehnem? 😀 😀

sirinka
4. nov 2009
jamaat
4. nov 2009

no len čo som napísala o spaní, tak sa prebrala! Ale som ju za 15 minút uhojdala, tak ešte spí. Asi. Lebo ona niekedy spí s poloprivretými očami a ja vtedy neviem, či už spí, alebo len tak driemavo kuká. 🙂

ludka, to poznáme, také zábavky s bradavkou. 🙂

ludmilabb
4. nov 2009

Sofia je strasne pohodlna tak ju dam na brucho nech sa trosku posnazi k hrackam dostat aspon nech si preruckuje a ona pri prvom neuspechu reve, trpezlivosti ani za mak nema

sssimi
4. nov 2009

Tak baby ja tiež dnes dietka-pizza šunková 😀 a večer bude ten segedín. Už som ho aj chcela začať robiť, ale Sarah mi dnes spala len 2 polhodinky. To som stihla aspoň tú pizzu pripraviť a troška popratať no a učiť sa... Nemôžem sa prinútiť učiť sa dlhšie ako 10 minút ☹

nikanika28
4. nov 2009

cosi som na rychlo zbuchala 😀 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nikanika28
4. nov 2009

simi, mne tiez nechce mala spat, nechapem 😨 ...mozno su tie deticky s pocasia rozhadzane, ci? Ja som tiez mierne bez nalady ... tak co potom deturence

nikanika28
4. nov 2009

luka, moju to tiez nebavi...nehrozi, aby sa pretocila za hrackou, radsej bude revat..a ked je na bruchu, tak to iste...po chvili chyti nervy, nebavi ju to 😒

jamaat
4. nov 2009

jeeeej, nika, to je perfektné. Ten rámik a vy dve tam v pozadí.....nádhera! No tuším sa budem musieť aj ja na ten program lepšie pozrieť. Photoshop síce mám, ale anglický a návod v češtine, tak to je o ničom.

luba142
4. nov 2009

jej baby hodte mi nejaky link na take stranky ja to chcem tiez take fotecky porobit 😅

nikanika28
4. nov 2009

jani, dalo by sa to este krajsie, len som nemala casu, tak som to len tak na rychlo skusala...dalo by sa s tym este pekne pohrat, tienovanie, farby...
ludka, to som si robila sama v gimpe

nikanika28
4. nov 2009

nie ludka, lubka .. 😅 😀 😀

ludmilabb
4. nov 2009

no uz som dala foto vo vaku

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nika pekný výrobok 😉

po psikovi zacina dalsia davova psychoza gimp, scrapp ci co!!!! 😀 😀 😀 my mame do Photoshop v tom upravujem fotky tak uz len stiahnut nejake taketo podobne srandicky ist spat o druhej v noci a mozno aj nieco vytvorim 😝

jamaat
4. nov 2009

ludka, prídem na lekciu úpravy fotiek vo Photoshope! ........a už bola davová psychóza s fotozošitmi. 🙂

Emka zase spí 2 hodiny. To je vegeeeeeeeeeeet!

ludmilabb
4. nov 2009

sneziii

jamaat
4. nov 2009

aj u nááás!

jamaat
4. nov 2009

ludka, kukla som fotku. No ako si ho pekne naťahuje! A ešte aj dudel ste farebne zladili. 🙂

ladywitch26
4. nov 2009

dnes som tu videla toho psika, co ste pokupovali. 25e stoji, ale je v anglictine, tak neviem,ci uz stanke kupit.... zas ju nechcem dopliest s dvoma jazykmi hned od zaciatku. ale zasa ked ideme vonku,tak vsetci sa jej prihovaraju len v anglictine,takze chaos bude mat tak ci tak.

jamaat
4. nov 2009

Lady, podľa mňa nebude mať chaos.

Zase rozhlas vyhukuje a určite mi Emku zobudí! 😝

ladywitch26
4. nov 2009

jamaat, vraj deti,ktore sa odmalicka ucia dva jazyky, tak zacinaju rozpravat neskor,lebo im trva,kym si to daju nejako doporiadku. chcela som pockat tak dva roky,kym poriadne slovencinu zvladne a az potom zacat s anglictinou,ked ju dam do skolky

mimi21
4. nov 2009

ja sa aj hanbom priznat..............................mala mi spala 2a pol hodiny z tohoskoro 2 hodiny ja s nou 😅 😅 😅

aj u nas snezilo, tak som to nadsene ukazovala malej a ona moje nadsenie vobec nezdielala 🙂

ludmilabb
4. nov 2009

mimi ked Sofia potiahne dve hodiny je to zarucene aj kvoli tomu ze lezim pri nej, a niekedy si aj pospim 😝

iinuska
4. nov 2009

mimi, ja som si lahla k malemu, ze po dlhej dobe vyskusam co to urobi, a tusim ani nespal, len tak lezal asi 25 min. a bolo dospane.Do keluuuuuuuu.Teraz som ho ulozila znova, ze nech aspon chvilku pospi teda sam.Som zvedava.

na ale mam aspon pozehlene

monkap
autor
4. nov 2009

ahojte,
u nas zatial ziadny sneh 😒 ...

monkap
autor
4. nov 2009

dnes ma lenka pol roka 😵 ... juj, ale to leti .....

iinuska
4. nov 2009

Monka, vsetko najlepsie k 6 mesiacikom 😉

monkap
autor
4. nov 2009

iinuska: dakujeme 🙂

prave som si pozerala fotky, ked mal patko presne pol roka ... a sranda, mal oblecene presne to iste body, co som dnes obliekla lenke - nahodou 😵 .... cize obaja stravili svojho pol roka v tom istom bodycku 😀

jamaat
4. nov 2009

monkap, gratulujeme!