Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
5. nov 2009

Aha, už som zistila. lady, to len momentálne nejde, treba skúšať, kým nepustí. Prečítaj si to aj ďalej.

jamaat
5. nov 2009

Toto je blbý čas na sťahovanie, lebo je veľa ľudí pripojených. Doobeda je lepšie.

zuzkad
5. nov 2009

ja mam tento program http://www.zive.cz/Programy/freerapid-downloade... a cez neho len skopirujem linky na tahanie a ten program ich pekne taha a ja nemusim nic cakat 😉 😉

bambi7
5. nov 2009

cafte babule moj siel spat tak mam net pre seba 😉 tak pisem co nove?

sssimi
5. nov 2009

Zuzkad ja mám tiež tie puzzle-teraz ich má rozložené pod hracou dekou. A ako ti ide cvičenie? Čo hovoríš na Zumbu?

ladywitch26
5. nov 2009

ja uz som cvakla rapidshare na mesiac. aj tak si chcem zopar filmov postahovat. a uz pocuvam uspavanky 🙂 aj to cd c.5 som stiahla, malej sa pacila ta rafaela stonozka, tak jej zajtra budem pustat

ladywitch26
5. nov 2009

inak co sa mi pacil ten serial kresleny, bol raz jeden zivot, tak to chcem stiahnut. bude stanka neskor pozerat.

zuzkad
5. nov 2009

ahoj bambi 😉 😉 nove je momentalne stahovanie pesniciek pre deti 😀 😀
ja zajtra otestujem co sa mojmu syncekovi paci...skusime aj stonozku, ked tu citam, ze ma uspech 😅 😅 😅 Zajtra mame pol rocik tak pretancujeme cely den 😉 😉
sssimi cvicenie je super...som sa namotala dost na to..len dnes mam po vcerajsku svalovicu jak slak, tak mam dost 😝 😝 a zajtra idem zaseeeee 🙂 🙂 🙂 Zumba je super, rada by som ju skusila, aj ma kamoska vola, len jedinu Zumbu cvicia od nas daleko tak tam sa mi nechce chodit..lebo cez zimu a spotena autobusom to nie je nic moc 😝 😝

lady ked mas dobry tipy na film tak napis...ja som na filmy maniacka 🙂 🙂

bambi7
5. nov 2009

zuzkad ahojky 😉 jej tak gratulujem k 6mes 😉 a skus pesnicky ja malej vecer spievam jedine tak zaspi oblubila si pesnicku taku relaxacnu ked sme chodili plavat tak jej ju spievam 😀

dm1
5. nov 2009

zuzka u nas ma najvacsi uspech isla sova na tanec. ked je zle vzdy zaberie 😉

zuzkad
5. nov 2009

dnes som malemu zacala davat tieto kvapky http://www.mojalekaren.sk/cebion-gtt-30ml/ je to vitamin C ...pre nedojcene deti...radsej, aby som bola kludnejsia 😖 😖 ked uz taka hnusna chripka je tu vsade okolo 🤐 🤐

bambi7
5. nov 2009

jaj babulky mne je smutno mala je u svokrovcov je jej tam dobre ale moc mi chyba

dm1
5. nov 2009

bambi preco je u svokrovcov?

bambi7
5. nov 2009

som chora a lezim doma lekarka ze aspon 2 dni tak jeden mam uz za sebou

ladywitch26
5. nov 2009

zuzka, teraz som pozeral inglorious bastards, s bradom pittom, ale pozerala som online a v polke film seklo a dost. 😠 tak ho idem stiahnut, ale zatial sa mi celkom zdal. ja som celkovo skor na horory a take scifi, ale nedavno som si stiahla ps.i love you a to fakt odporucam. prerevala som cely film. a nie som si ista, nakolko sme mali tmu v izbe vtedy, ale ci aj muzovi nejaka slzicka neusla 😀

zuzkad
5. nov 2009

bambi dakujemeee 🙂 🙂 🙂 ja radsej malemu nespievam, lebo to by nezaspal vobec 😀 😀 😀 ked ide spinkat len ho dam do postielky a pustim mu kolotoc a to je najlepsie pre neho pekne mi zaspinka sam, ale musi mat plienocku ako hracku a dudlik 😅 😅
dm u nas ked je zle tak na maleho zabera "dospelacka" pesnicka...naozaj ju zboznuje...tu mu mozem spievat aj ked place..vzdy prestane plakat a usmeje sa mi 🙂 🙂 tuto myslim je to stara pesnicka ale maly ju miluje

https://www.youtube.com/watch?v=87XQKCXfFjQ
bambi7
5. nov 2009

no zuzka ja spievam falosne ale paci sa jej 😀
a aj nasa zaspava s plienkou alebo vreckovkou kupila som jej tie su mensie tak si ju da na hlavicku 😉

bambi7
5. nov 2009

a co kupujes na vianoce?

zuzkad
5. nov 2009

bambi ☹ ☹ ☹ skore uzdravenie prajem...neboj coskoro budes fit a plna energie a zase si malu uzijes 😉 😉 to, ze ti je smutno verim,....mne staci ked vybehnem niekam bez maleho na hodinu a uz saliem bez neho a ked pridem neviem sa ho nabazit 😅 😅 😅

lady pozriem urcite ...dakujem za tip 😉 😉 o tom PS i love you som pocula, ze je to nieco o smrti a listoch po smrti ...zevraj krasne a smutne...noo ked budem mat depku pustim si aj to..nech sa dobre vyplacem a pomoze mi to 😉 😉 😉

jamaat
5. nov 2009

Bastardov si chcem aj ja pozrieť a o tom druhom filme som ešte nepočula.

bambi7
5. nov 2009

zuzka ako casto chodis cvicit ja ked budem fit tiez zacnem konecne 😅

bambi7
5. nov 2009

a dakujem zuzka si zlata 😉

ladywitch26
5. nov 2009

zuzka, tak maly je na 70.roky 😀 moja je zasa rockovejsie naladena, doma skaceme na bryana adamsa.

bambi, nezavidim ☹ ja by som to asi bez malej tak dlho nevydrzala. idem sice od pondelku uz do roboty, ale len na 6hodin a po troch hodinach mam narok na polhodinovu prestavku,tak budem bezat domov malu pozriet. co som bola bez nej najdlhsie tak 4 hodiny.este cez den sa to da,sa clovek zabavi, ale v noci ... musi to byt strasne tazke.

zuzkad
5. nov 2009

juuj bambi netusim este vobec co na vianoce kupim...musim zacat rozmyslat, lebo su tu coskoro 😕 😕 ...vlastne mojmu Petkovi som uz kupila tricka a mikinu http://www.ae.com/web/index.jsp z tejto stranky...on ma rad tuto znacku, tak som sa troska buchla po vacku ...cize Petka uz mam vybaveneho...no a musim poriesit svokru a zostatok 😉 😉

bambi7
5. nov 2009

lady no to je hrozne vydrzat ale na druhej strane lepsie ako by ochorela tak vydrzim co mi zostava......

zuzka no super ja vobec neviem co kupit 😕

ladywitch26
5. nov 2009

tak baby, sup stahovat to ps.i love you. hra tam hillary swank a ger butler (toho by som tam aj zozrala,taky je chutny). a natacalo sa to len par kilakov od nas. a su tam krasne irske pesnicky, hlavne galway girl, tu milujeeeem. a upozornujem, aspon tri baliky papierovych vreckoviek pripravit. 😀

dm1
5. nov 2009

juj bambi tak skore uzdravenie prajem

zuzkad ja malemu spievam stale a falosne jak slak a jemu sa to paci!!!! a kedze neviem moc dobre texty tak si strasne vymyslam a mm ked to pocuva tak sa vzdy nasmeje

zuzkad
5. nov 2009

bambi cvicit chodim ako stiham...v utorok na jogu, v stredu na bodyforming a piatok zase bodyforming no a niekedy aj v pondelok, ale ten malokedy chodim...cize nic moc 😝 😝...sa pridaj ked chces 😅 😅
..... prave som dostala neskutocnu chut na kompot ovocny...idem mrknut do spajze 😀 😀

lady maly je v tomto po mne ja zboznujem take stare pesnicky presne ako je tato 😅 😅 uz v brusku sa naucil pocuvat 🙂 🙂 🙂 ..ozaj a kto ti bude s malou ked ty budes robit ?

bambi7
5. nov 2009

dm dakujem ,to spievanie je aj u nas take 😀 aj moj sa zabava 😀

bambi7
5. nov 2009

zuzkad ze malo ved to je super to cvicenie aj ja musim daco poriesit tak coskoro budes fit uvidis parada