Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
6. nov 2009

mimi ja si ju akurat varim ste mi na nu narobili chut 😀

monkap
autor
6. nov 2009

ahojte,
kosska: ani mne sa este nepretaca a to je dost starsia ako tvoja ... ale dr. povedala, ze je to OK, ze ma pevny chrbatik, ze vsetko je v poriadku ..... niektore dietatko sa otoci skor, ine neskor ...

ludmilabb
6. nov 2009

mimi ja som cuketu a tekvicu jedla a v pohode 😉

kosska3003
6. nov 2009

monka diky lebo vsetky tu pisu ze ako sa pretacaju po celej izbe a moja nic ma to svoje vyhody aspon ju nehladam pod stolom a tak

monkap
autor
6. nov 2009

lenka papala cuketu hned po zemiaku a mrkve ...

iinuska
6. nov 2009

dobre ranko, aj ja som si prave uvarila kavicku a ze idem kukuc na konika.Sladke som si nedala nic, ale to sa da rychlo napravit 😉 😉

ludmilabb
6. nov 2009

jaj Ninuska ide papat cuketu 😀 tak to je inee

zuzkaprofant
6. nov 2009

dobre ranecko ako sa mate ja na prd moj maly celu noc bol hore spali sme dokopy asi 4 hodky plackal nechcel nic ani do pusi len zahlavok stale chcel cmulat tak ja neviem co mu bolo potom som mu dala homeo na zubky ta zaspinkal pri mne na hodku vam poviem ze burtalita neico chudak moj muz ho nosil rano o3 na rukach a rano o 6 vstaval do robotky 😖
myslite ze to bolia zubky aj ked uz ich je vidiet v dasienkach az kym uplne nebudu na povrchu ci ako to je

iinuska
6. nov 2009

zuzka, ked skusis s prstom, tak ich citis?

mimi21
6. nov 2009

ludka, ale malej idem dat cuketu 😉 ja sa v strave nejako velmi neobmedzujem

iinus tak sup sup po nieco sladke 😀

zuzkaprofant
6. nov 2009

inuska no neda mi strcit prstek ma bije ale uz som kopkala vcera lyzickou a klopkalo to tak neviem on mi neotvori ustocka vobec nechce ani hryzatko uz zobrat do pusinky predpokladam ze hoto tak boli

idem si dat kavicku dvojuitu lebo odpadnem tak ma oci stipu ze az 😀

jamaat
6. nov 2009

Ahojte. Aj ja sa hlásim, že som živá a zdravá. Zase sme dlho spali - do 8,30 s jedným zobudením. Teda nadránom mravkala viackrát, musela som jej cumel dať. Tak sa mi zdá, že to nespanie predtým bolo predsa len spôsobené zalepenými črievkami, lebo odkedy kaká, tak aj spí riadne do rána.

iinuska
6. nov 2009

mimi, si ma prehovorila 😀

zuzi, tak to ma asi fakt take citlive.Ja by som to s lyzickou nerobila, to musi byt neprijemne.A potierat nejakym gelikom si skusala?Alebo sa nepodarilo?

ludmilabb
6. nov 2009

Janka kedy ti chodí Emka spinkať?

aj ja chcem kávu, mliečnu na povzbudenie

ladywitch26
6. nov 2009

ludka, ja stahujem z warezworld, len si daj bacha, lebo ja som to stiahla v ruskom dabingu a to ja mam z toho hokej 😀 tak teraz idem stahovat nanovo v anglictine. a v tom ps.i love you sa mi strasne pacila hudba. vsetko zname irske pesnicky, no len keby ich niekto pozbieral a vydal na jednom cd, to nie 😠 este mozno tak christy moore,to je taky znamy irsky spevak a v januari ma v nasej telocvicni konceeeert, tak idem,aj keby vstupenka stala majland 😀

zuzkad, no najlepsie horory pise stephen king, ale ziadny reziser ho proste nedokaze natocit. ☹ teraz naposledy co som videla the knowing s nicolasom cageom,tak bol celkom dobry. neviem,ako to prelozili na svk. a tesim sa na 2012.

zuzkaprofant
6. nov 2009

inuska mam gelik ale to zlize uz ked mu to davam, no uvidime dnes teraz je celkom spokojny ale aj tak nesatva sa vam ze babatka spinkaju alebo maju zatvorene ocka a su tkae nepokojne a palckave moj to vcera robil suchal si potom ocka ale sa krutil ako psik ked si hlada polohu nijak nebolo dobre ani na brusku nijak chuda moje taom som ho celu noc masirovala hladkala a tak spinkal

ake mate pocko u nas primrzlo kosa poradna

mimi21
6. nov 2009

zuzi aj moja je niekedy taka nepokojna v spanku, stale sa mrvi, myka so sebou a tak

pocko nic moc, take zamracene a asi aj kosa ale pojdeme na chvilocku na prechadzku, potrebujem aj na postu ist

zuzkaprofant
6. nov 2009

lady dnes vecer ukazem muzovi nech mi stahne daky filmik je to tam aj po sk ci vsetko vv anglictine?

Inac zuzkad 2 kg za mesiac je super a ty jaka sikulka 3 krat do tt cvicis ja ani raz mam chodit od utorka na civcenie co je poporode ale neviem co s malym musim ho brat tiez tak to bude groteska no ale co uz mam robit ked mi nema kto snim byt a muz nepride skor domov ako o 20hodke

ja som za posledny mesaic neschudla nic bo som pribrala a schudla co nechapem asi idem kupit novu vahu 😀 ja stale este 8kg musim schudnut

zuzkaprofant
6. nov 2009

mii ja dnes cely den budem v pyzame 😀 zajtra pojdme aj s muzom na dlhu prechadzku dnes nevaldzem nic este povysavam aby sme bol poriadok a budem sa hrat cely den s malym a pospinkame si spolu

ladywitch26
6. nov 2009

zuzkaprofant, mas tam filmy aj v povodnom zneni, aj s titulkami, aj s dabingom.

zuzkaprofant
6. nov 2009

lady dik a ktory je takuy dobry chcela yb som daku dobru komediu alebo romantikus

mimi21
6. nov 2009

no aj ja mam este 6,5 kg navyse od predporodnej vahy, ale mne by aj 10 kg bolo dobre dat dole
uz tu mam vylozeny ten nestastny stepper, ale tak sa mi nanho nechce, ze aspon doma daco, dake brusaky a toto, ale nechce sa mi
ja vobec nemam pevnu volu

jamaat
6. nov 2009

ludka, medzi siedmou-ôsmou chodieva Emka spať.

U nás je krááásne jasno! Pôjdeme do mesta - na poštu po balíčky, teta z ING sa chce stretnúť a Monike do Európy bundu kúpiť....včera som ju nekúpila, že je dosť drahá, ale som si to rozmyslela.

iinuska
6. nov 2009

jej, skoro som zabudla.Zajtra ideme na privitanie babatiek.Pekne, ze po pol roku.Teda neviem ako casto to robia.Asi ked sa im viac nazbiera 😀 Tak som zvedava, ci dostanem aspon kvietok.Ale to by asi muselo byt privitanie mamiciek 😀 😀

ludmilabb
6. nov 2009

mne sa strasne paci Arizona dream hudba nema chybu bregovic je genialny aj pribeh je fakt silny a hra tam Johnny Depp 😀 reziser E. Kusturica

videli ste niekto?

zuzkaprofant
6. nov 2009

mimi mne by sa aj 15kg bodlo zhodit by som bola ako za mladi chuda 😀 😀
mne moj mm kupil wi na cvicenie ale na to dako pri malom nemam chut zapnem si to a maly mrnci asi nechce mat chudu maminu sa mu pacim taka tucnucka 😀

jamaat
6. nov 2009

iinuska, určite dostaneš kvietok. ..........V tejto našej dedine sa môžem privítať tak akurát sama. 😖

ludmilabb
6. nov 2009

iinuska ja som dostala na uvitanke klinec, karafiat alebo ako sa mu vravi 😝

Janka vonku je krasne 😉 😉 😉

mimi21
6. nov 2009

iinus nam prislo na 14,11 to uvitanie, my sme nemali krstiny, takze aspon takto...
u nas sa dostavaju nejake drobnosti, kamoska mi vravela ze ona dostala tusim drevene hracky nejake - to je super, to sa mi paci

ladywitch26
6. nov 2009

inus, urcite dostanes kvietok. ked sa mi segra narodila, tak nasi dostali este aj knihu nase dieta od m.stoppardovej, ale uz na to asi nemaju tolko penazi, tak davaju len ten kvietok a akoze pamatnu listinu.

ludka, nevidela som,ale vsak ked uz mam cvaknuty ten rapidshare, tak mozem stiahnut. a nedavno sme aj externy disk kupili, lebo na laptope som mala volne uz len 1,5GB a to uz chudak mlel z posledneho,ani len fotky mi uz nechcel ukladat. 😀

zuzka, tam mas strasne vela filmov a ku kazdemu mas aj komentar,ze o com je, tak si urcite vyberies