Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
7. nov 2009

ludka, nieee! Šibnem ju do kočíka a hojdám, kým nezaspí. Ona na rukách nevie zaspať. Autá nám pod balkónom chodia, ale to jej nevadí. Viac jej vadia hlasy, ak nejaké detváky kričia, ale tiež nie dáko veľmi. Sú to zvuky z pozadia, takže to je OK.

monkap
autor
7. nov 2009

ludka, my mame stavbu (stavaju viacero panelakov) hned pri nasom panelaku, aj cesta tu je .... a patrik mi spaval na balkone a teraz aj lenka ..... niekedy ju tam dam, pridem pozriet o 5 min a spi ... ale uz to dokoncuju tak uz tam neni taky hluk ... ale ked bol patko maly, tak furt nakladne auta hore, dole a v pohode spal 🙂 vyskusaj

monkap
autor
7. nov 2009

niekedy ju musim kocikovat ale niekedy zaspi aj bez toho ...

monkap
autor
7. nov 2009

do kelu , som sa tu zacitala, vypisujem tu a .... dala som dusit lenke jablcko, sla som ho kuknut a hrniec uplne cierny 😠 taka som na seba nastvana 😖

monkap
autor
7. nov 2009

presne ako jamaat pise, hlasy lenke vadia ale na balkone spi v pohode 🙂

luba142
7. nov 2009

monka- ty dusis jablcko? Ja teda este ovocie nejdem davat ale pamatam si ze som Kristinke nedusila len som ho na tom sklennom struhadle struhala tak najemnucko a tak sme ho papali

bambi7
7. nov 2009

cafte babulky no uz mi je fajn a mala je uz konecne domkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaj ked som ju zbadala vo dverach ako sa tesila aj mi slza utiekla 😅 ale som rada ze ju uz mam pri sebe 😉 este dnes oddychujem doma moj siel von s malou tak vam pisem 😉
a co mate dnes na plane?

bambi7
7. nov 2009

aj ja dusim jablko kazala mi doktorka

bambi7
7. nov 2009

mon a papa jablckomala v pohode?moja moc nechce 😅 ale skusame

monkap
autor
7. nov 2009

luba: ano teraz ho este dusim - davam ho len od utorka ......

monkap
autor
7. nov 2009

bambi: papa, nie vela ale postupne si hadam zvykne 🙂 ....

jamaat
7. nov 2009

udusené je okrem iného aj menej kyslé.

ladywitch26
7. nov 2009

bambi, tak to musela byt radost, ked videla maminku po takej dobe 😅

bambi7
7. nov 2009

lady no jaj 😵 ako?

mon ako sa mate?

bambi7
7. nov 2009

a ake ovocie ste uz skusali okrem jablka ?

monkap
autor
7. nov 2009

bambi: vdaka, mame sa fajn ... citala som ze si chora ... prajem skore uzdravenie 🙂 a zeleninku ti pekne papa?
ja zatial z ovocia iba jablko som skusala

bambi7
7. nov 2009

mon zeleninu papa skvele az na brololicu ale inac plnu misku spapa 😉

monkap
autor
7. nov 2009

mojej prave brokolica chuti 🙂

bambi7
7. nov 2009

mon no sikulka dominika na mna brololicu pluje 😅

ladywitch26
7. nov 2009

akurat papame ryzovu kasicku s ovocim a chuti jej. len pomedzi to musi aj vykecavat,tak pluje po muzovi 😀

bambi,ja davam malej vyzivu z bananu,jablcka,broskyne a hrusky, ale ta jej nerobi velmi dobre,ako som zistila. tak hrusku teda nebudeme davat.

iinuska
7. nov 2009

ahojte, tak my sme boli na tom uvitani babatiek.Ja som dostala klincek a Adamko album na fotky 😵 To sa buchli po vacku....Ako sme isli odtial maly zaspinkal v kociku, tak sme ostali rovno vonku a pospal hodinku a pol.

ladywitch26
7. nov 2009

stanka akurat plava prsia na plavajucej podlahe.... deka jej je uz mala...a asi v tej ryzovej kasi bol cukor,lebo ma nejako vela energie, ako z divych vajec je. 😀

zuzkaprofant
7. nov 2009

Cafte ako citam tak deticky maju teraz dake bleb noci aj nas brutal psledny mesaic sme vkuse hore za hodku aj 3 krat iem ku nemu alebo som snim hore a od 3 stale sme hore nosime na ruckach mojkame a nie zaspat a ani cez den dako mi uz nesp len podriemkava a dnes mi dako malo jedol vymysla na nervy raz je hladny urobim mliecko dam mu a on si to rozmyslel a nie je hladny 😠

ja som mu davala jablcko vyzifku a dnes hruskovu zmiesanu v kasi

tinapp
7. nov 2009

Ahoj,niekde som našla ,že homeopatika CHamomilla maju pomoct babetkam zaspavat,ale treba sa poradit s homeopatom ,pretože na každe dietatko platí niečo ine.Určite to vyskušam a potom napíšem,či pomohlo.

dm1
7. nov 2009

no my zase celkom fajn noc. zaspal pred 8 a papal o 4 a o 6.30 a spal este do 8. tak celkom pohoda. a dokonca sme dnes 2 spanky mali v postielke. ale zaspal pri kojeni a som ho prelozila.

my sme zacinali mrkvou a uplne v pohode. zatial mu nerobi nic zle len z brokolice tak prdka ze ked pridem vecer do izby tak vsade citim brokolicu 😀

dm1
7. nov 2009

inak prave som maleho ratovala - ja ze ako krasne uz zaspinkal ked je ticho a zrazu zacal trochu plackat pridem tam a on cele hniezdo z postielky omotane na hlave... no netusim ako sa mu to podarilo. a ked sme to s mm opravovali strasne sa na tom bavil a skeril sa od ucha k uchu.

iinuska
7. nov 2009

dm, skus dat z brokolice prec hlubik, lebo ten nafukuje.Ja to vzdy odrezem a maly neprdka o nic viac, ako ked brokolicu neje.

mimi21
7. nov 2009

no mne mala este nespi, blaboce si v postielke, stale sa prevrati na busko, potom uz ma malo miesta aby isla naspat, takze som ju uz asi 5krat bola napravat ...

niekto tu dnes spominal jednohubky??? tku chut som na ne dostala, ze som si sparvila, aj mm som prijemne prekvapila 😀

iinuska
7. nov 2009

mimi, my tlacime tuc-ky

mimi21
7. nov 2009

tie mam tiez rada 😉