• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
7. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem driemat k piratom :pensive:
7. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska ja davam len ruzicky ale aj tak prdka viac
7. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady- aj nasej je hracia deka mala dnes som ju nasla pri stene ako obhryza kable :grinning: a este si aj hmkala
7. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, jak pre chlapcov, ak bude stanka po mne,tak jej tu motorku mozem rovno teraz vydrazit :grinning:
7. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, tak ich len dobre odizoluj, kym este nema take ostre zuby... :grinning:
7. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, dobreeeeeeeeee :grinning:
7. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Kočky.
Idem sa pochváliť. Sarah vybehol dnes prvý zúbok :grinning:
7. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, esteze nezacala svietit :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, gratulko, tak uz bacha na nu, uz je z nej selma :grinning: ja som si dnes vsimla, ake nasa nechava ryhy na gelovych hryzatkach, riadne ostre zuby ma :grinning:
7. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, tak neváhaj! :slight_smile:

sssimi, tak gratulujem. Vy ste to zvládli bez problémov. Či?
simi, gratulujem :slight_smile:
ďakujeme :grinning:

Jamat bez problémov. Jediné čo sa zmenilo, že už asi týždeň neslintá :grinning: :grinning: :grinning: Kontrolujem jej ich každý deň a včera ešte nič nemala a dnes už riadny špičák vytŕča :grinning:

Lady už musím dávať fakt pozor. Dnes mi pri jedení skoro umelohotnú lyžičku rozkusala :grinning: Zahryzla sa a nechcela pustiť :grinning:
7. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi tak uz aj vy ste zubati??? no my stale nic, ale chcela by som aby to malo tayk priebeh ako u vas :wink:
7. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, mala pyrana :grinning: Adamko ma tak kuse do prsa, vtedy vidim vsetkych svatych
7. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky,

tak a mame po slavnostnom obede a "oslave pol rocika....mam dost...tuto noc som k malemu vstavala lebo mal asi zle sny, tak plakal zo sna...vzdy som mu podala dudlik a spinkal dalej...rano som vstavala o siestej a postavila som si na polievku a dala piect kacicu ...potom som utekala na trh kupit prave domace lokse a kvetiny...potom pre objednane zakusky a ryyychlo domov k trube :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a asi pred dvoma hodkami odisli...do teraz som upratovala, nakrmila maleho oslavenca a uz zaspinkal...a asi padnem za nim aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maly inak podostaval kooopec darcekov, tak sa tesime :slight_smile: :slight_smile:

juuuj sssimi tak mate zubocek :sweat_smile: :sweat_smile: u nas stale nic :frowning2: :frowning2: kuseme slintame, ale zubok ziadny, som zvedava ako to zvladneme :wink: :wink: :wink:
7. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady- no su dost ostre normalne to boli ked ma kuse do prsta :grinning:

inuska- no by este chybalo aby svietila :grinning:

ssimi gratulko k zubku

zuzkad gratulko k pol rocku
7. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ssimi: gratulujem k zubku :sweat_smile:
7. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, ako stryko foster :grinning:

inak mala uhryzla muza do prsta a normalne tam mal odtlacky take fialove,krvou podliate :grinning:
7. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ovocie uz davate ako druhy prikrm? ja chcem este tyzden zeleninku a potom zacnem s ovocim ale mala statocne hryzie so mnou do hrusky alebo jablka a dnes aj banan skusila :grinning:

o tom hryzeni, ked jej pozeram horne dasienka tak ma zvykne tak riadne seknut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tiez mam perny den ... este som dovarila sosovicu s udenym kolenom chlapom na zajtra na dom dala piect chlebik a som mrtva a mm zas vymysla :sweat_smile:
7. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode, tak mu povedz, ze rob si co chces, len ma pri tom nezobud :wink:
7. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvé štádium je: Rob so mnou, čo chceš, len nech sa nespotím.
Druhé je to ladine. :slight_smile:
7. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve alebo druhe ... je to jedno ... nejako sa v poslednom case neviem premoct ... asi by sme mali taketo hradky nechat na rano :grinning:
7. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, lady - dobreeee :grinning: moj zaspal na gafci takze nist
7. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, veď keď sa zobudí, bude plný sily. či ho tam necháš až do rána? :slight_smile:
7. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat nieee uz som ho bola nezne zobudit ale nezabralo spi dalej. on ked sa obudi je skor nevrly :confused:
7. nov 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, no neviem,moj aj keby neviem ako tuho spal, keby som mu zasepkala do ucha, tak cerstvy jak rybicka :grinning:

inak to poznate ten vtip, ze kedy je chlap pripraveny na sex? kym dycha...
7. nov 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem spať, dobrú noc.
7. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok