Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
8. nov 2009

jamaat, ja som davala zemiak spolu s mrkvickou.

luba142
8. nov 2009

ahojte

ja som dnes davala mrkvicku s jablckom a aj to nam chuti

jamat u nas zase zemiak moc ee ked je samotny

jamaat
8. nov 2009

možno jej nechutila konzistencia. Rozmixovať sa mi to nedalo, tak som len popučila a trochu mlieka pridala. Ale ešte sa jej to len na špičku jazyka dostalo a už sa ksichtila a vypľúvala.

jamaat
8. nov 2009

luba, tá pesnička asi preto nechce prejsť, lebo má 11MB. Maily väčšinou púšťajú do 10MB. Tak jedine cez Skype.

ludmilabb
8. nov 2009

janka ja dávam druhý deň mkrku, zuatiaľ som ani zemiak ani mrkvu nemixovala, iba porajbala na tom najjemnejšom rajbáči, zmiešala s mm, Sofia zje tak dve lyžičky, nasilu jej netlačím aby si nevytvorila otpor, ústočká otávara len po zistení niečoho čudného v ústach má útrpný výraz ale potom prehltne a už sme mali mrkvu aj v kake.
Včera sme fotili ako papá ale nebol čas to dať na net...dne mrnčíme aj cez deň.

otázka pomimo, cez víkend vám berú mm deti, napr. ráno že vy si pospíte a oni zabávajú aj hodinu alebo sú to mýty a legendy??? 😝

ludmilabb
8. nov 2009

sorry za kopu chýb a preklepov, mne tieto dni odoberajú už sivú hmotu z mozgu 😅

jamaat
8. nov 2009

ludka, sú tu takí, čo ráno zabavia. Môj to nerobí, ale zase ju zoberie von aj na 2 hodiny, takže ja by som si mohla vtedy ľahnúť. A viem, že keby som mu ju švihla ráno, tak sa postará, aj keď frfoty by možno boli. 🙂

zuzkaprofant
8. nov 2009

lady no jaso mskusala robit rozne prestafky medzi jedlami ale to nepomohlo podl doky mam mu davat ked on chce inac by mi vela toho nepojedl on je taky jedak je len ked on chce a ma chut inac nic tak som rada ze mi apson nieco zje dnes oms mud avala zemacik a mrkvicku ta pojedol par lyziciek a vsetko bolo na obleceni
ale potom som mu dala takuakoby ja tomu vravim krupicku a bananikom tak pol bananika spapal toto mu chutilo tak som rada lebo zapisnkal

mi uz mame 2 zubky su ako ziletka ostre 😀

zuzkad
8. nov 2009

cafteee...nejak mi blbne MK...stale to chce odo mna sa prihlasovat po kazde, ked dam aktualizovat 😠 😠

u nas v BA prsiii a prsiiii...no co uz bude sa nam dobre spinkat, ak teda aj maly bude dobre spinkat...
Mam po vcerajsej kacici nejaky "plavajuci" zaludok...uz ju tak skoro jest nebudem 😝 😝

Vidim, ze pisete o papani...no u nas sme uz poskusali toho dost....mrkvicku, zemiak, brokolicu, karfiol, spenat, cukinu s samozrejme bananik, jablko, broskynu to ale v presnidavke 🙂 🙂 aj teraz prave dojedol celi kelimok sunarky ( jablko s bananom a do toho som mu dala piskot ) tak som nestihala naberat 😀 😀 😀

citam citam, ze uz tu zubky raastu jedna radost...u nas stale nic ☹ ☹ ale nevadi, porastu neskor 😉 😉

zuzkad
8. nov 2009

ozaj kocky neviete o nejakej dobrej diete ..ale nie, ze "cica nezer" 😀 😀 nejaku vaznu a ucinnu !!!!

sssimi
8. nov 2009

Zuzkad moja mamča teraz drží 90 dňovú

sssimi
8. nov 2009

Ludka ja som to tak "zaviedla" tento víkend prvý krát. MM sa staral a ja som hajala 😀 Super to bolo

luba142
8. nov 2009

jamat poslala som ti do IP udaje na skype ked tak to posli cezen

luba142
8. nov 2009

jamat ale teraz som sa kukala a presli aj meily s 3 pesnickami a mali 13MB tak neviem

iinuska
8. nov 2009

mne mm vezme maleho a vacsinou s nim ide von, alebo sa spolu hraju

jamaat
8. nov 2009

No ja už mám veget, Emku som uložila už pred siedmou.

ludmilabb
8. nov 2009

ja som Sofiu na 4x, ulozim ju do postele a v momente vie ze nie je na rukach....este ma len 5 mesiacov a uz sme ju naucili tolkym zlozvykom 😅 co nas este caka...

jamaat
8. nov 2009

Takýto problém sme mali s Emkou, keď bola malinká. Vyriešila som to fľaškou, za čo by ma ortodoxné zástankyne kojenia prihlušili, ale mne to problém vyriešilo a Emka pekne spáva v postieľke. A už dávno bez fľašky.

zuzkad
8. nov 2009

nooo uz som maleho okupala, dala do postielky, dala som mu flasku s mlieckom a zaspinkal mi...teraz idem na superstaaar 😅 😅 😅

sssimi a aka je to dieta ?? Je to uz oskusane ?? drzim mamine paste 😉 😉 😉

ludmilabb
8. nov 2009

toto je ralistický chlapček? ten záber s igelitom je až strašidelný 😅

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1501011

zuzkad
8. nov 2009

brrrr...ludmilka to je fakt nechutneee 😝 😝

ludmilabb
8. nov 2009

a cena je tiež strašidelná 😲

zuzkad
8. nov 2009

no tak ta je desnaaa 😕 😕

dm1
8. nov 2009

ludka u nas je to tak - mm rano vstava a zabava maleho a ja spim. a nielen v nedelu ale aj cez tyzden ked ma poobednu. je to super!!!!

sssimi
8. nov 2009

Ludka a Chucky

sssimi
8. nov 2009

ako som myslela 😀

kosska3003
8. nov 2009

ahojte tak mala mi uz spinka tak mam veget aj netere mi dneska uz konecne odysli tak mam tichucko ja chcem drzat tu 90 dnovu od januara no ale uvidime ci to vydrzim a musim si to este precitat riadne

zuzkaprofant
8. nov 2009

zuzka moja svagrina drzala super dietu aj svokra teraz drzi pochudli okolo 25kg svagrina za pol roka ale je dost draha na tt tak 60eur stoji 😀

emode
8. nov 2009

cafte 🙂
mm malu velmi zriedka berie lebo je velmi zriedka doma 😒 maximalne si rano kontruju v mm posteli kym ja robim ranajky ... ale svokra alebo moja mamina tie kocikuju poctivo ...

ja som dnes robila kuracie stehna na kyslej kapuste a zemiakoch ...
malinka mala zemiak + cuketa + mrkva + brokolica ... celkom chutilo, konecne aj otvorila usta ale to bude asi tym ze som jej to riadne zromixovala a neboli tam kusky mrkvy ...

mala odkvacla o pol osmej lebo od tretej poobede bola hore ... a dnes tu bola moja mamina tak sme si spravili pekny den 🙂

zuzkad
8. nov 2009

babyyyyyy sem s tou dietou !!! aj tou drahou aj tou 90 dnovou !!!

emode to kuriatko co si dnes robila moze byt basta sem aj ty s receptom 😉 😉 😉