Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
12. nov 2009

mimi dnes som na tom podobne ... 😢

jamaat
12. nov 2009

U nás dnešok tiež úchvat, až ma triaslo zo stresu a hnevu. Skĺbiť Emkine nespanie, prechádzku so psom, vychystať sa a dôjsť načas na plávanie, to bol dnes bohove veľký problém. Z plávania som šla rovno do Zvolena, mala som dohodnuté stretká, tak ešte aj seba som musela trochu scivilizovať. A aby mi to šlo lepšie, tak Emka ryčala ako zúrivý tur. Všetok môj plán sa narušil a ja už som nevedela, čo a ako urobiť.

ludka, nebola som v tej kapitule a ani som o tom nevedela.

dm1
12. nov 2009

jamaat tak to fakt "super" den. a aspon na plavani bola v pohode?

ladywitch26
12. nov 2009

jamaat, nerobis ty nahodou fin. poradenstvo?

akurat som malej dala ovsenu kasu, je v nej lepok, tak uvidim,co to spravi. vraj je lepsie ho davat, kym este papa materske mliecko, malo by to chranit. tak uvidim. inak mne to teda vobec nechutilo, a to vacsinu z tych vyziv som okostovala a su celkom dobre, ale toto bolo blee 😝 no ale stanka to bastila jedna radost 😀

sirinka
12. nov 2009

caute...tuto rychlovarku som si prave objednala, bola to laska na prvy pohlad 😀
http://www.interstore.sk/katalog/malespotrebice...

jamaat
12. nov 2009

lady, nerobím. Ja len s cudzími menami a konverziami.

dm, keď sa ešte ako tak držím, tak ma dorazí to, keď idem malú nakojiť a ona ma škriabe, hryzie, kope, vlasy vyšklbáva. Vtedy mi celé vnútro až tak trasie, len predýchavam a mám sto chutí okamžite skončiť s kojením. Normálne mám do krvi škrabance pri bradavke. Asi ju budem chovať s rukavicami, kopance už dáko vydržím. 😖

siri, ako funguje bezkáblová kanvica???

ladywitch26
12. nov 2009

inak ja nechapem tie detvaky,vsak ked kopu a metaju sa, musi sa im strasne zle jest.ja potrebujem pri jedle klud, ale moja sa tiez vrti, vykopava nohami, svaca rukami, az jej flaska vybehne z ust a potom sa zlosti...

mimi21
12. nov 2009

siri krasna je 😉

my sme sa dnes kupali spolu vo velkej vani, aj som malu ponarala, ja to nechapem ked som s nou sama, aj v bazene ked ideme dalej od deti, tak je vsetko OK ale ak si ju vezme instruktorka tak plaaaaaaaaaaaac

ladywitch26
12. nov 2009

pred hodinou som sa zacitala do jednej temy, uz ju aj uzamkli pre istotu. jedna zena robi stripterku vo viedni a sa pohorsovala,ze ako ma ona vyzit teraz z rodicovskeho prispevku.ze ona si potrebuje dietatu kupovat znackove veci, lebo jej sa hnusi,ked po druhom ma cosi obliect,ze len nove vsetko kupuje. a nakoniec vysvitlo, ze ma dvojicky, ale doma ma len chlapceka. dievcatko odlozila k matke a viac sa o nu nestara. no na grc mi bolo z tej zenskej 😠

jamaat
12. nov 2009

mimi, čo sa čuduješ, veď inštruktorka je pre ňu cudzia a hŕba detí ju tiež môže rozptyľovať. Podľa mňa je to normálne.

lady, čooo??? No to je ťapa! Však nech si nájde opatrovateľku na noc a môže ísť robiť striptíz a zarábať.

monkap
autor
12. nov 2009

lady tiez som to citala ☹

ladywitch26
12. nov 2009

jamaat, som najskor myslela,ze to nejaka pubertiacka, ale to 27rocna truba. hlavne,ze chlap jej 800e zarobi, ona vraj aj tisicku zarobila vo viedni,ale o dcerku sa nepostara.radsej decko obleciem do bazaroveho oblecenia, ale dat ho na vychovu babke, a este odtrhnut ho od braceka-dvojicky...naco maju take zeny decka...

zuzkaprofant
12. nov 2009

lady aka tema to je

dm1
12. nov 2009

aj ja som to citala a hlboko som sa zamyslala.... skoda reci

jamaat mna nastastie neskrabe ani nic podobne pri kojeni len obcas si kusne asi z nudy 😀 a najnovsie ma zabavu v tom, ze ma taha za bradavku

inak prave som 10 min. hladala vsade dudel. maly ho mal v puse a zrazu mrncal a dudla nikde. nasla som ho smareny pri dveroch...

dm1
12. nov 2009

lady a este ma pobavilo ze mm zarobi len "zobravych" 800 EUR.... to moj nema a zijeme z toho....

ladywitch26
12. nov 2009

inak je tam aj link na jej fotoalbum...z 20 fotiek ma dcerku len na jedinej. vsade len ten chlapcek. a zo zaciatku ju nemala ani len v pase

zuzkad
12. nov 2009

cafteeee prave som vyskusala novy odstavovac, co sme dostali od mojho Petka z firmy k narodeniu Nicolaska...teda uz stary odstavovac 😀 😀 😀

lady to musela byt inak trafena piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip 😠 😠 😠 ja ficim bezne na nosenych vecickach a v zivote som nemala pocit, ze tym nejak ublizujem malemu 😖 😖

juuuj monka dakujem za tip uz mam doma bubon, potom tie farebne "kuzele" co sa sklada na tyc, potom svokra kupila este take chutne hodinky hracie, kedze maleho neskutocne fascinuju hodinky, potom taku hojdajucu matriosku...inak bubon zabral maly trieska ako besny don hra nam 😀 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
12. nov 2009

dm, no hej,zobravych, vsak to je v irsku podpora v nezamestnanosti 😀 ale deva sa chcela asi ukazat, ze aka je gerojka,kolko zarobi...ja mam tiez celkom slusny standard, ale nerobi mi problem aj z bazaru veci. nedavno mi suseda doniesla po jej dcere a take super vecicky, ze malu som len do tych obliekala. a to pritom tu mozem nakupit za fakt lacne peniaze. no ale naco, ked sa v niecom pogrcia,tak jej je jedno,ci je to obnosene,alebo znackove.

zuzka, nech len maly pekne trenuje, zalozime kapelu. ja som si nedavno kupila klavesy a muz na nich obcas s malou hra. takze klavir a bicie uz mame, este nejaku gitaru a solovy spev a bude... 😀

mimi21
12. nov 2009

no tak som tu temu aj ja tak zbezne mrkla a slecna riadne perlila, jej vietor asi slusne hlavku vyvetral, katastrofa proste...........nemam slov, len jedno - chuda dieta, lebo od takejto matky asi dobry zaklad do zivota nedostane

zuzkaprofant
12. nov 2009

dievcata ved kuknete foto a vidite ze ta caja nie je v poradku 😀 ja zijem v nemecku a moj maly v pohode ma nosene veci a co zije dalej naco sa hrat na nieco co nie sme a 800eur ta caja je dobra ved to je dobry plat si myslim ja som tu nemala ani taky 😀

sirinka
12. nov 2009

no veru...myslim ze annamary si dnes vysluzil titul najhorsia matka na MK 😕

zuzkad
12. nov 2009

sirinku tu piiiiiiiiiiiiiiiiiiiip nemozem ani matkou nazvat....lebo sa mi vsetko v tele buuuuri ako rozdelila dvojicky a ....aaaach nebudem sa vzrusovat...lebo ja som samonasera 😀 😀 😀

lady super tip...myslim, ze budeme dobra kapela 😉 😉 😎 😎

sirinka
12. nov 2009

inac tu foto malej tam dohodila iba dnes...vcera sarku nemala ani v albume ani v pase...

zuzkad
12. nov 2009

ona tam ma foto tej malej ? Idem to pozriet ...

sirinka
12. nov 2009

jamaat bezkablova funguje tak, ze kabel ide z toho podstavca 😉 to je taka blbost, kazda kanvica ma kabel...

zuzkad
12. nov 2009

normalne mi doslo strasne tej malej luto, ked som videla tu fotku...chudatko co komu urobila, ze musela ist od brata a skoncit ako ta "druha"... 😢 😢 😢 😢 😢 takejto zenskej by som ani deti nedovolila 😠 😠 😠

sirinka inak ta kanvica je peknaaa aj farebne sa mi paci 🙂 🙂 🙂

zuzkaprofant
12. nov 2009

zuzkad ta caja je chora potom uz viacej nenapisala bud si vystrelila a robi si na tej teme diplomovu pracu lebo inac nechapem 😀 😀
aj mne sa paci kanvica sirinka velmi pekna je

jamaat
12. nov 2009

siri, jaaaj, tak to aj my máme teda bezkáblovú 🙂

zuzka, zaujímavá myšlienka s tou diplomovou prácou 😀

zuzkaprofant
12. nov 2009

jamat inac neivem preco chcela stymi blbostami iba nazlostit 😀 asi chcela ako budu mamicky reagovat a da to do diplomofky.....ixixii...ine neviem ze dakto moze byt taky je...b,...

pocujte neviete daky dobry receptik na kolacik a jeden by som chcela aj na jablckovy lebo mam vela jablk