Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. nov 2009

iinuska, ja by som nemenila. Nezdá sa mi to nestabilné (Fabula je veľmi podobná Pepe, v podstate to isté) a vieš si predstaviť, že by si už teraz posadila Adamka do tej drevenej? Podľa mňa by si musela ešte pár mesiacov čakať, kým bude sám pevne sedieť. Tá plastová stolička je ťažká ako fras, to sa len tak ľahko neprevráti.

ludmilabb
14. nov 2009

ahojte! my v noci klasika 4x hore a od pol siedmej uz sme behali len mm spal do pol desiatej tak sme sa v spalni v postielke a v posteli velkej motali, po dvoch hodinach zaspala a teraz som ju uz tiez ulozila ale bojovala so mnou statocne 😝 dufam, ze si pospi min. 30 minut
uz som jej dnes strihala nechty ale zatial len na jednej ruke, treba to postupne lebo naraz to nezladne

Janka, susedka musi byt velmi prijemna osoba takze vyuzila situaciu, ze sa ide uhrisko prerabat a docielila co chcela

ludmilabb
14. nov 2009

vcera som pozerala akurat taku drevenu stolicku a teraz by som malu do toho nemohla dat vsak je to uplne pravy uhol

mimi tak dnes mate nabity program...vychutnajte si uvitanku 😀

ludmilabb
14. nov 2009

ja som si uz bola vybavit rodicovky prispevok ale ani neviem ci budem mat ten vyssi alebo ako sa to uzavrelo 😕

iinuska
14. nov 2009

jamaat, ved to, mne sa zda ta umelohmotna pohodlnejsia,

ludka, tu pri tej drevenej pisu, ze polohovatelna opierka chrbta

iinuska
14. nov 2009

my sme mali uvitanie, minuly tyzden, este teraz mam klinec vo vaze 😀

iinuska
14. nov 2009

tieto kluciky mame, Adamkovi sa velmi pacia

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mimi21
14. nov 2009

tak my sme naspat, uz sme uvitani 🙂
najlepsie bolo ako primator spustil prihovor a mala s nim, a cely cas vyskala a jacala, vsetci sa na nej rehotali 🙂

kosska3003
14. nov 2009

ahojte tak my mame tu drevenu ale asi budem malu krmit zatial tak ze ju bude mat mm na kolenach alebo potom v lehatku uvidime co a ako no mi mame uz davno po uvitani mala mala presne 3 tyzdne takze to cele prespala

sssimi drzim palce aj ja uz mas asi potom tak ako si dopadla

ludmilabb
14. nov 2009

no a my uz spime, pretoze sme poobede kratko spali...odkvecla na prsniku 😝

jamaat
14. nov 2009

Ja už som Emku tiež uložila, ale ešte si kvakoce. Som doma sama, chlop šiel na koncert do klubu, dievka je tiež v meste, len hafo mi robí spoločnosť. Vlastne aj ten zaliezol voľade, lebo je vylietaný. 🙂 ..............No mala by som ísť nahrať tie spevy z postieľky 😀

jamaat
14. nov 2009
ladywitch26
14. nov 2009

no tak uz budeme musiet malu priputavat. takto sa mi dnes posadila v sedacke a lahnut ani bohovi https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jamaat
14. nov 2009
ladywitch26
14. nov 2009

to kresielko je celkom pekne...
jamaat, a to co este planujete aj chlapca,ked si aj ty prihodila? 😀

ludmilabb
14. nov 2009

lady pekne ti uz Stanka sedka!

ludmilabb
14. nov 2009

Janka mne sa pacia tie zvieratkovske motivy na bunde aj tricku

ladywitch26
14. nov 2009

ludka, to ona len dnes v tej sedacke sa vydvihla, inak ju este klati dopredu

mystery7
14. nov 2009

ahojky kocky,
maly mi zatial spi, som zvedava dokedy. Velky mi tiez spi - pri futbale 😀 a ja som na nete a mam aj dialkove ovladace 😎 som frajerka

ludmila, keby si videla co aj u nas vcera bolo, z vecera tazke, a potom sa to uz dalo. ale vstal uz o 6:00 ☹

sssimi
14. nov 2009

Ahoje!

Ludka niekto číta rád táké knihy... V podstate je to história...

Kosska dik... No skúška neviem. Napísala som ku každej otázke niečo, ale ten profesor je divný... Nemám z toho najlepší pocit...

mystery7
14. nov 2009

simi obdivujem ta, kedy sa ucis????

jamaat
14. nov 2009

lady, prihodila som len preto, lebo to chcem sledovať a v sledovaných aukciách už mám toho dosť a dá sa max. 20. Vedela som, že ma prebijú, tak som bezstarostne prihodila 🙂 ...............
Emka sa mi tiež takto dvíha už dávno, až sa čudujem, že sa vládze tak držať, veď to je na brucho riadny zaberák.

ludka, nevidím nič zlé na tej knihe. Ja by som v nej určite zalistovala. ............Pekné veci sú v tej aukcii. Mne sa páčia aj tie čb pásikavé opaľovačky.

jamaat
14. nov 2009

Takéto chodítko už máme doma. Toto má ale krajšie farby, my máme modré. Bude mať Emka čo "opravovať", kým sa začne na nôžky dvíhať 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1503389

ladywitch26
14. nov 2009

simi a kedy budes vediet vysledok?

no nam sa dnes tiez zobudila potvorka o siestej. a to nechapem preco, lebo spat sla o hodku neskor,ako chodi. 😖 ale skusam jej posunut odchod do postele,za normalnych okolnosti uz mala teraz ist do postele,ale akurat ideme len kupat, tak hadam ju naucime vydrzat az do tej pol deviatej.

ludmilabb
14. nov 2009

lady preco posuvate o hodinu dlhsie?

necakala som ze medzi knizkami typu Recepty starej matere, Rozpravky a zenske casaky zrazu uvidim knihu s Hitlerom na titulke 😕 ... ja by som isto dnes Kotlebu nevolila 😠

ladywitch26
14. nov 2009

ludka,v robote koncim o pol osmej, a to akurat stanka zaspavala. tak jej to posuvame, aby o tej pol osmej len chodila do vane a aby som ju krmila a ukladala do postielky ja. lebo vcera som meskala, vypila sice mliecko, ale namiesto spanku sa rehnila na muza a zaspala,az ked som prisla ja a uspala ju.

iinuska
14. nov 2009

ahojte, my sme si objednali pizzu, tak som plna, aj deci vinka som si dala 😝

jamaat, to choditko vyzera dobre

no moj manzel by si tu knihu urcite precital.Jeho take veci zaujimaju.A ked davaju nejake dokumenty v telke, tiez si s nim pozriem.

jamaat
14. nov 2009

Veď Kotleba ani u nás nehrozí. .................Ja mám rada dejiny, ale tie staršie. Hlavne staroveké civilizácie.

Ja idem večerať makrelu v paradajkovo-mozzarelovej omáčke, minule bola faaaajnáááá! V Lidli som objavila.

emode
14. nov 2009

jamaat tie ryby z Lidla su dobre 😀

dnes som bola s mm skoro cely den na donovaloch ... uz malujeme 😀 ale kupelna bude az neskor je tam napojena vana a zachod, tak to provizorne staci 😅
uz sa to crta, nakoniec to bude krajsie ako mame doma 😀

my sme dostali od svagrinej take odrazatko ze huindai (ani neviem ako sa to pise) santa fe ... svagor robi v huindai 😅 take auticko s gombikmi a melodiami