Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
18. jún 2009

bambi, Domča je zlatunká. A závidím tú čistú pleť 🙂

zuzkad
18. jún 2009

ahojte kocky 😉 😉

tuto noc sa moj maly zobudil len raz o stvrtej...a potom az o osmej ranko, co bolo super..pekne potiahol 😉 😉

bambi mala je krasna...ako sa smeje 😉 😉 ak mate chut viac fotiek mam tu tak kuk sem na maleho 🙂 🙂 🙂 http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid... teda dufam, ze vam to pojde 🙂 🙂 🙂

jamaat aj ja chodim s malym kade tade....este nemal ani mesiac a uz som bola s nim v tescu aj v carefoure ....nie zeby som na to kaslala, ale bola som nutena a tak som musela ist...a ked som sa aj s doki rozpravala...sama povedala, ze dieta sa musi naucit si budovat imunitu a nie je dobre tiez ho mat v "karantene" lebo to bude horsie...ked bude starsi...troska pri nom niekto kychne uz by bol aj on chory....tak som kludna a chodim s nim kade tade...koniec koncov ani na ockovanie by som s nim nemohla ist, lebo aj u doki je kooopec virusov a infekcii....bohuzial 😖 😖

ako sa inak mate, aj vam tak uteka strasne cas a dni ? ja som v soku ako rychlo maly rastie a pribera...v pondelok mame poradnu, tak som zvedava ako narastol zase 😉 😉 ...zajtra idem na rehabilitaciu s malym, lebo zevraj taha hlavicku do jedne strany...hmm ☹ ☹

ladywitch26
18. jún 2009

caute baby, tak hlasim,ze tuto noc uz som malu nakrmila v pohode, nedavala som ju muzovi odgrgnut hladnu 😀

co sa tyka imunity, tak stanka si ju buduje od druheho dna. to nas poslali na vysetrenie na kardiologiu. no a to normalne len v takej postielke na kolieskach cez ceeeeelu nemocnicu, kopa kychajucich ludi dookola a este aj pred tou kardiologiou sme museli cakat normalne medzi pacientami pol hodinu,kym pride doktor z obeda. mi ju tam kazdy ocumoval, som sa aj snazila ju niecim zakryt, ale velmi sa nedalo.a vedla kaslal taky stary dedo, dufam,ze nemal tuberu. ale aj tak som s nou na 5ty den musela zbehnut do obchodu a odvtedy vlastne chodime kazdy druhy den, tak trening na imunitu ma poriadny.
inak som niekde citala,ze je dokonca dobre, ked je matka chora a koji dieta. lebo ze sa tak cez materske mlieko k malemu dostavaju protilatky proti tej matkinej chorobe a tak si vlastne buduje imunitu.

sssimi
18. jún 2009

Bambi Dominika je náááádherná. Podarila sa vám 😉

Zuzkad chcela som kuk fotky, ale pýta to heslo ☹

Ja by som tiež s malou behala, ale keď je mm v robote aj celý deň ☹ ... A po tej našej jednej ulici ma to už nebaví. A autobusom do mesta sa nedá... Kde by som malú kojila... Už ani Tesco neviem ako vyzerá, lebo to sa mm vždy zastaví cestou domov.

Ja so doteraz s malou tancovala po dome. mm mi posťahoval muzičku, tak trsáááám. Ešte 5,5kg a som na pôvodnej váhe. A už oblečiem asi všetky rifléééééééééééé 😀 😀 😀 .... Len s tričkami mám problém, lebo také mám cecky veľké, že su mi všetky trčka krátke 😀 😀 😀 A tie čo som mala také dlhé, tak mi presvitajú tie prsné vložky cez to a bez nich ísť nikam nemôžem 😒

sssimi
18. jún 2009

A som sa chcelá pochváááálíííííííííť-Dnes máme MESIÁÁÁÁC!!!! 😀

sirinka
18. jún 2009

tak mi s malou chodime tiez kade tade...

sssimi ti zavidim, ja este tak 8-9kg musim dat dole...ale problem je, ze ich mam vsetky natlacene na riti a na bokoch a tak je pre mna problem hocico si obliect 😠

zuzkad na facebooku si asi foto nepozrieme....jedine, ze si nas pridas za priatelov alebo povolis kukat tvoje foto vsetkym...

ladywitch26
18. jún 2009

simi, gratulujem k prvemu mesiacu, my sme mali v utorok a muz aj smotanovu tortu spravil. mala sice este nemohla jest, ale muz ze ved ochutna cez mliecko 😀
ja som dokopy pribrala za tehu 15kg, ale desat islo hned dolu. vsak polovicu z toho bola len stanka. 😀 ale okrem jednych rifli, co som nosila este v 5.mesiaci a par triciek sa nezmestim do nicoho. ostatne gate neobleciem,hoci brucho nemam uz skoro ziadne. sa mi zda, ako keby sa mi panva nejako rozsirila. a s tym nic nespravim, jedine zeby som zosekala niecim 😝 a bluzky tiez problem, niektore sice napracem na seba, ale bojim sa,aby tie gombiky na prsiach nevystrelili kazdou chvilou.ono by to bolo lepsie bez tych vloziek do podprdy, ale to si fakt netrufam.

inak neviem, v com pojdem vecer vonku. jedna kolegyna z prace, co u nas aj byvala dva mesiace v dome odchadza natrvalo na slovensko a robi rozluckovu party. tak ma bola pozvat. na chvilu pojdem pozriet, muz ma vyhana,ze vsak on to so stankou zvladne dve hodinky. no lenze co si mam obliect? plna skrina a nemam co na seba lebo sa nezmestim... 😝

sirinka
18. jún 2009

lady neboj, ja som tiez mala po prvom porode taku siroku panvu a po par mesiacoch sa vratila do normalu...

zuzkaprofant
18. jún 2009

cafte to ste super pochudli ja musim este tak 13kg zhodit 😠 😠 a brucho este mam take ako v 3 mesaci ale to je asi tuk 😀 😀 😀 ale myslim ze do dalsieho leta budem uz na povodnej vahe 😉

zuzkad
18. jún 2009

☹ ☹ ☹ to ma nenapadlo, ze to bude chciet heslo ☹ ☹ nevadi dam si tu namahu a pozmensujem ich a vlozim sem na MK....keby to zmensovanie nebolo take zdlhave a na nervy...zodpovedne by som sem fotky pridavala 😠

som zabudla napisat...vcera som isla s malym von, na postu a tak sa poprechadzat s kamoskou...ked sme stali v rade na poste nenapadne sa na mna nahla a pozichu ma upozornila, ze mi tecie mlieko...pozrela som sa na seba a mala som mokry flak 😝 😝 😝 samozrejme chlapi na poste na mna cumeli...ale na stastie netieklo vela, cize flak aj v tom teple uschol rychlo...vlozky do podprseniek ma ani nenapadli..si dat tak som mala mensi trapasik 😀 😀 😀

ked tu zacnete pisat o chudnuti mam stres a citim sa ako prasa tucne 😢 😢 😢 sssimi co si robila, ze si tak rychlo schudla ?? Ja mam stale este 10kg na vyse, brucho mam tiez a ramena tucne...tak rada by som schudla, ale nejak neviem...mne to nejde ostala som stat na jednej vahe a koniec ☹ ☹ ☹

nasla som si tieto cviky http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/tehoten... mozno mi to pomoze 😖 😖 😖

monkap
autor
18. jún 2009

som sa dnes konecne zapla do rifli spred tehu 😅 ... tak ma to potesilo ...

tak som tu asi jedina, co nechodim s malou do hypermarketov ..... 😕

ladywitch26
18. jún 2009

siri, tak to dufam. ja som si totizto tesne pred otehotnenim kupila asi trojo novych rifli, tak som sa z nich vytesovala,lebo boli fakt super a nakoniec som ich mala na sebe asi len 2x, lebo uz v druhom mesiaci som sa do nich akosi nedopla. tlacili ma na brusko.

zuzkad, s tym chudnutim to pojde dolu, ale nie je zdrave schudnut viac ako 2kg za mesiac,ked kojis, lebo to sa vraj uvolnuju do mlieka potom nejake toxiny.

zuzkaprofant
18. jún 2009

ja idem s malym v sobotu do obchodneho centra , treba si zvykat 😀 😀
zuzka to ja tak vcera idem do mesta a kukam nemam vlozku v podprde ale mne nekvapka tak mliecko ale ja to nosim pre istotu keby nieco 😀 😀
zuzka ja so msa pytala mojej hebame ohladom cvicenia ze kludne mozem len este klasicke bursaky nemam robit ale len tie do stran lebo moje brucko na klasicke pbursaky este nie je pripravene lebo daco sa este nedostalo do povodneho stavu 😀

zuzkad
18. jún 2009

noo prvy mesiac mi vaha isla dole o 10 kg ale teraz v druho mesiaci stale nic ...nehybe sa vaha...tak sa trapim, aby som takato nezostala, lebo sa zle citim...a nemozem si nic obliect co som nosila a zboznovala ☹ ☹ ☹

chcem troska cvicit kazdy vecer, lenze horsie je, ze som tak unavena, ze nevladzem ani zo sedacky sa postavit a nie este cvicit...som zvedava ako sa donutim 😝 😝

ozaj fotky som uz nejake pridala tak mozete kuk 😉 😉

ladywitch26
18. jún 2009

zuzkad, neodporuca sa cvicit pred kojenim aspon jeden a pol hodiny.to sa moze vylucovat do mliecka kyselina mliecna. inak aj mne slo dolu hned 10kg a teraz sa mi zda,ze mam brucho este vacsie ako pred dvoma tyzdnami.
co sa tyka tych prsnych vloziek, tak ja v nich dokonca aj spavam. mne to mlieko odkvapkava skoro nonstop a uz sa mi stalo, ze som mala mokre tricko aj napriek vlozke a hrubej, vystuzenej podprde.

zuzkaprofant, mne najnovsie mala bojkotuje obchody. vzdy mi zacne jacat ked som v nejakom dlhsie ako 5minut. musim vyjst von a vtedy okamzite stichne.to iste aj s bankou a postou. ja neviem, ale na zensku mi to nejako nesedi, ta by praveze mala mat obchody rada,nie? 😀

sssimi
18. jún 2009

Ja mám dole nejakých 12kg. Len v pôrodnici išlo 7 kg dole čo som tam nemohla spávať, bola som unavená a tá strava diééétna-šak viete 😝

A potom to išlo rýchlo 2 týždeň - to som si nejak neuvedomovala, že nie len malá musí papať, ale aj ja no a od vtedy už normálne jem-hlavne kvôli mlieku a za 2 tt išlo už len kilečko. Ja to mám pravdepodobne ešte všetko v bruchu-to mám ešte také tehotenské. Zadok mám len o 4-3cm väčší ako pred tehotenstvom.

Baby ja mám ruky ako čokoládu a telo ako vápenka. Sakriš ako to dorovnám?

Ozaj a ja sa snažím po večeroch aj cvičiť alebo si zapnem muziku a aj s malou tancujeme po obývačke-lenže ona má zatiaľ len do 4och kíl a to sa dá. A inak žeriem čo mi pod ruku príde 😀

sssimi
18. jún 2009

Zuzkad Nicolas je podarený. Tuším celý tata 😉 A musím ti pochváliť naušnice. Krásne su.

sirinka
18. jún 2009

ja tiez nosim vlozky do podprdy nonstop...pri kojeni mi vzdy tecie z oboch a obcas sa to spusti aj mimo... 😅

sssimi tak sup na seba plavky a prechadzat sa do parku, k vode, do prirody...
ja tak lehnim na zahrade, malu hojdam v kociku nohou 😀 alebo dojdi na tyzden k nam 😎

sirinka
18. jún 2009

zuzkaprofant pises, ze do buduceho leta budes mat povodnu vahu a ja som myslela, ze este do vianoc budes zase tehu 😀 tak ako to bude? 😉

mimi21
18. jún 2009

no ste toho popisali, clovek odbehne do mesta a nestiha potom citat 😉

vlozky do podprdy nosim aj ja nonstop, dnes v noci sa mi jedna nejako posunula a som sa zobudila s mokrou koselou

ja mam navyse este nejakych 6 kilo, no bola by som rada keby aspon 10 islo dole
ked som prisla z porodnice tak za prve 3 dni to islo rychlo, teraz nejako pomenej, asi to bude tymi sladkostami 😀 😀 😀

bola som v meste, zhanala som bodiky bez rukavikov, pod kratke tricka a normalne problem ...
sa na mna skoro vsade pozerali ako na blbca

a mala spinkala od pol 10 do druhej, tak som si aj polievku stihla uvarit 😝

mimi21
18. jún 2009

zuzkad, maly je riadny fesak, frajerku si mu uz nasla ? 😀 😀 😀

sirinka
18. jún 2009

tak my prchame na slnecne jazera... 😎

ladywitch26
18. jún 2009

mimi, keby len kosela, ja som si v prve dni ako sa mi mlieko rozbehlo, davala cez prsia naskladany uterak, na to pyzamo a previazala to opaskom zo zupanu, aby sa mi to nezosuvalo. a aj tak som sa niekedy po par hodinach prebudzala,ze este aj plachta podo mnou mokra. teraz uz nastastie nie, sa mi to upravilo, ze ked pred polnocou odstiekam, tak az do tej piatej pohoda. to sa aj mala tak budi, tak zasa odstriekam a uz mi stacia len tie vlozky, niekedy ani nie su celkom premocene. a co sa tyka sladkosti, tak ja tiez len zeriem a zeriem,co mi pride pod ruku. nenormalnu chut na sladke mam. sa ani nedivim, ze mala pyta stale jest, aj mlieko mam sladke, tak jej to chuti 😀

a tych bodikov by som ti poslala, keby si dala skor vediet. tu som malej kupovala v baleni 10ks za 8euro. nenormalne lacne veci tu maju pre deticky, ja uz som aj rozmyslala,ze to budem vozit na slovensko. vsade naokolo same krasne vecicky a za lacne peniaze, lebo tu sa rodi najviac deti v celej europe, velka konkurencia medzi obchodmi,tak musia s cenami dolu.

mimi21
18. jún 2009

lady ver tomu, ze tu by sa po tych veciach len tak zaprasilo
ja som mala dost, ked som v nexte, v blave pozerala nejake vecicky a potom som ich na nete na uk stranke nasla za polovicu
nerobia ale dorucenie na slovensko, tak baby co maju niekoho v UK si z toho robia dobry biznis, lebo ked si na to nieco prihodia, aj tak to vychadza lacno

mimi21
18. jún 2009

inac ja som dnes kupila 1 body za 4eura, tak si to porovnaj ... 😠 😠 😠

ladywitch26
18. jún 2009

paani, jedno body za 4 eura? to tu tak v nejakom znackovom obchode. ale ak chces take obycajne, tak nehrozi take drahe. inak aj tie obycajne su velmi kvalitne. uz som to parkrat prala a nie je to ani vytahane, normalne kvalitna bavlna. ved aj ked mi sem prisla mama pomoct, sa ma pytala,ze co ma malej kupit, co by som pre nu potrebovala, tak som jej povedala,nech nenosi nic, ze ak chce, tak nech mi tu kupi nieco, lebo ju to fakt vyjde polovicu lacnejsie. inak ja som uz uvazovala o tom,normalne si obchod otvorit a vozit oblecko na slovensko. auto mame velke, aj so stresnym boxom, tak len cosi do toho investovat a podla mna by to slo. co som tu mala kamaratky na navsteve,tak tie nakupovali ako dive. len teraz musim svoje plany odsunut, pri mojom anielikovi by som to nestihala. mozno tak o pol roka,ked mi bude koncit materska.

mimi21
18. jún 2009

ak si z nejakeho vacsieho mesta, tak by sa ti to uzivilo, urcite
je tu aj problem s tehu obleckom, katastrofa zohnat nieco pekne za normalnu cenu
teraz u nas otvorili jeden obchod, maju tam aj tehu aj detske veci, tehu uplne perfektne aj ceny normal, ale naozaj velky vyber tu na slovensku nie je
aspon vo zvolene ani v b. bystrici nic moc...
a to som presurfovala aj cely net a nic...

ladywitch26
18. jún 2009

no ja som tu tehu oblecenie ani nezhanala, mne sa to neoplatilo. cele dni az do 38tt som bola v praci, tam mame uniformy a vyfasovala som tam tehu gate k uniforme, a cez vikendy som bud chodila v teplakoch alebo som mala jedny tehu rifle. tak o cenach ani vybere nemam velky prehlad. akurat co som bola v jednom obchode kupit materske podprdy. tie ma vysli dve na 30euro. ale bol to dost velky obchod, tak vyber tam asi bol...

sssimi
18. jún 2009

Lady ja byť tebou, tak sa na to fakt dám. U nás v meste tak jedna holka predáva. Sestra jej ich posiela z UK a ona tu pekne zarába a potom sa delia. No a také kráááásne veci. Ženy tu čakajú ako supy, že kedy jej príde pošta domov 😀 ...

A aj kamoš tak nakúpil svojej neterke-má rok a minimálne do 6tich rokov má o oblečko postarané.

Tu sú aj tie šity od číňancov strašne drahé niekedy.

zuzkaprofant
18. jún 2009

no sirinka babo sa asi odklada lebo ked zadna maminka neskolabuje od unavy tak ja budem asi prva , ja ze si poobede pospim co tsemoj maly bol hore a nie a nie spinkat ja uz odpadavam cakam muzika okupeme maleho a aj idem spat lebo uz melem ledva s posledneho ja tak chcem spat ze az 😀 😀

dievcata aku velkost nosia vase babatka