Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
17. nov 2009

Ahojte,

mimi, aj ja som si naliala decko 😀 😀

mimi21
17. nov 2009

ludka lebo tam boli velke pismena a to nesmie byt, uz aj ja som si musela prerobit...

mimi21
17. nov 2009

no ale sa mi fajne ziva po tom vinku 😨

dm1
17. nov 2009

inak na plavani bol jeden chlapcek ktory celu dobu co bol vo vode strasne plackal. mamina uz nevedela co s nim. ked vysiel z vody OK, ale akonahle ho dala do vody zase rev

jamaat
17. nov 2009

Ja som si včera naliala 🙂 .......A nejaké mám vyjedacie obdobie, furt by som dačo žula a miešala chute.

ludmilabb
17. nov 2009

mimi alkohol utlmuje, mne sa chce spat vzdy pri kojeni a ked ju hojdam na fitlopte 😝

kosska3003
17. nov 2009

ahojte no konecne som vas docitala
ludka moj mm roby v Belgicku 3 tyzdne je v praci a potom 3 doma a vychadzaju mu vianoce v robote ale stale ufam ze to vybavi a bude doma lebo nechcem byt bez neho

mne dneska mala protestovala zo spanim bola hore od pol 3 a o 5 mi nechcela ist tak musela vydrzat az do vecera tak mi odpadla o stvrt na 8 tak som zvedava do kedy potiahne

jamaat
17. nov 2009

Emka má teraz kľudnejšie obdobie, nekope a neštípe až tak pri kojení, tak aj ja pri tom zaspávam. 🙂

mimi21
17. nov 2009

ja spim pri nocnom kojeni 😅 prve sa snazim absolvovat po sediacky, to este malu vratim do postielky a nadranom uz kojim po leziacky a malu si uz necham pri sebe
a aka byvala kludny pri kojeni, tak teraz je to uplny opak, hotova katastrofa, mlati rucickami, kope, mece sa, no proste hruuuza

ludmilabb
17. nov 2009

mna stipe, kope, taha vlasy vzdy ked ju vezmem na ruky a hryzie tymi dasnami prazdnymi. ruky ako magnety ma, len co sa ku nej priblizim tvarou uz ruky dviha a pochytat vsetko vsade a najnovsie ma stekli po pazuchou pri kojeni

ludmilabb
17. nov 2009

mimi Sofia ma pri kojeni stekli a zadkom a nohami hadze zboka nabok asi chce tancovat lambadu

jamaat
17. nov 2009

mimi, blbé je to, však? Emka kope stále, ale to mi až tak nevadí, to už som si zvykla. Pri kopancoch viem aj spať. 🙂

ludmilabb
17. nov 2009

myslite si ze taketo magnetky by Nika chcela? 😝 😀
http://www.kompot.sk/e-shop/fred-friends/stuck-...

dm1
17. nov 2009

inak posledne dni sa z maleho stal strasny zavislak od cicika.... ked kojim tak este dllllho cicka a ked mu prso zoberem dudel ani bohovi a zacne sa prekacovat na brucho lebo hlada prso a rukov rozhadzuje lebo si ho chce dociahnut.... je to horor lebo preto aj horsie zaspavame vecer predtym sa napapal pustil prso dala som dudel a sam zaspal ale teraz prso nepusti aj ked uz nepapa a len dudluje a ked mu ho zoberiem tak sa prekacuje a hlada ho. aj rano mi to robi ked sa zobudi. on by dudloval aj hodinu snad. je to o nervy

ludmilabb
17. nov 2009

dm pockaj ked ti bude hladat prso aj v noci ako moja...uplne krici kym ho nema

jamaat
17. nov 2009

To majú asi všetky teraz obdobie fascinácie tvárou. 🙂

Pozerám práve víťazov tej súťaže Zlatíčko roka. No úžasné fotky vyhrali. 😕

dm, dúfam, že Emka s tým nezačne, lebo v poslednom čase tiež viac cická a keď sa odtiahnem, tak revčí.

iinuska
17. nov 2009

ludka, to je zaujimava stranka 😀

ludmilabb
17. nov 2009

uz maju nase deturence rozumceky a nedaju sa oblafnut cumlami

jamaat
17. nov 2009

ludka, dobré magnetky 🙂

Veru už sú to riadni človiečikovia, nielen také červíčky urevané.

mimi21
17. nov 2009

veru mudre su tie detvaky, priam bohovicne

hej ludka, ta stranka nema chybu 😉

ladywitch26
17. nov 2009

caute zeny, konecne doma z roboty 😝

inak ako spite s malymi, svietite celu noc, alebo mate tmu v izbe?

mimi21
17. nov 2009

lady ja mam tmu, ty svietis???
ide by t tankovy prapor 😀 😀 😀

aaaa mm je doma z tenisu, keby som ja mala aspon polovicu jeho sportoveho odhodlania tak uz mam davno postavu modelky, ale nieeeeeeeee ja radsej zdusim vecer o pol 10 milku 😝 😝 😝

iinuska
17. nov 2009

lady, ked maly vecer zaspava, svietim vedla v kuchyni a dvere su otvorene, a v noci mame uplnu tmu.Este aj zaluzie su zastrete.

jamaat
17. nov 2009

Aj my máme tmu. Keď k malej vstávam, zapálim si nočnú lampu. Ale inak tma, aby čo najdlhšie spala.

ladywitch26
17. nov 2009

ja svietim malou lampou celu noc. ked mi vtedy este aj v noci vygrckavala, tak som na nu potrebovala vidiet. a teraz ked ma tmu, tak jaci. nemyslim, ze sa boji, ale nic nevidi, tak nevie,ze co sa deje.

mimi, si ma navnadila s tou milkou. idem ja zdruzgat nutelu,co vcera muz kupil 😝

mimi21
17. nov 2009

jamaat aj ja sa snazim tmou vyvolat pocit noci, ale nie vzdy sa mi to podari 😅

ludmilabb
17. nov 2009

my mame tmu tmúcu

iinuska
17. nov 2009

no ja som si uz pre istotu umyla zuby, aby som nic nezjedla 🤐

ludmilabb
17. nov 2009

ja som dojedla take tie dlhe piskoty

ladywitch26
17. nov 2009

ja cez den stiahnem zaluzie, tak spi v pohode, ale v noci nezaspi v uplnej tme. mam malu lampu na zemi, nad nou stolcek a cezen este uterak prehodeny, tak je to len take sero. vidim na nu, ale vela svetla to neda.