Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
18. nov 2009

mimi nasmu urcite. ved je to od 6 kg a nas ma ledva 6,5 teraz a aj tak sa mi zda ze su mu na nozickach volnejsie. kamoska si kupovala uz tie vacsie od 10kg ale ona ma inu vahovu kategoriu 😉

iinuska
18. nov 2009

dm, a maleho nezapeka ryza?

ludka, ja pridam trosku vody, v ktorej sa zeleninka varila, potom to je lepsie

jamaat
18. nov 2009

ludka, ani neviem pre koho, pre Emku určite nie. Ani som sa poriadne nezamyslela, zapáčil sa mi obrázok, nemala som čas, tak sm bez rozmyslu prihodila a šli sme preč. Keď sme sa vrátili, zistila som, že som to vyhrala.

mimi, ide pod to voda, ja som to študovala ešte v lete v Štúrove. Píšu, že pod to voda nepresiakne, ale to je blbosť. A aby som pravdu povedala, nevidím v tom veľmi význam, podľa mňa aj keď sa vyciká, tak to postupne prejde von, len kaku z najhoršieho zadrží. Takže v podstate to ozaj môžeš vysušiť a dať znovu, ako píše mys. Len sa to hrozne ťažko vyzlieka, ešte ťažšie ako oblieka.

dm, už si aj vyskúšala tie plavky? Daj potom vedieť, ako si s tým spokojná. Ako sa to perie, ako rýchlo schne a tak.

mimi21
18. nov 2009

ja som u nas videla take pekne dievcensk, bledomodre s ruzovymi bodkami 😵 ale mala velkost 😒

dm1
18. nov 2009

jamaat zajtra ich budem skusat prvykrat tak dam vediet

dm1
18. nov 2009

inuska nie vobec nezapeka zatial nema s tym problemy nezapeka ho nic. ja som najskor trochu skusila a v pohode tak som potom dala viac

mimi21
18. nov 2009

inak jamaat neviem ako tebe ale mne sa tie Dm plienky aj tak dost tazko obliekaju, neviem ci mam malu velkost, alebo co, ale podla kil by to malo este stacit

mimi21
18. nov 2009

aha no mohla by som zajtra ryzu s brokolicou skusit... dme a tu ryzu potom popucis, alebo co???

dm1
18. nov 2009

mimi normalne to zmiesam s brokolicou a potom ponornym mixerom pomixujem trochu

jamaat
18. nov 2009

mimi, nechcela si sa biť o tú srnčekovú mikinu? Práve končí aukcia.

monkap
autor
18. nov 2009

baby dakujem za gratulacie na FB 🙂 podakovala som aj tam, ale ja ho neviem stale pouzivat tak ani neviem ci som to napisala tam kde som mala, tak takto este raz pre istotu DIK 😵

mimi21
18. nov 2009

no jamaat 9e, je dost, to som si dala maximum, smutno mi bude ale 😀
a ked som si to tak vyratala, velkost akurat na leto, takze ktovie kolko by sme ju vynosili

iinuska
18. nov 2009

monka, 😉

emode
18. nov 2009

cafte ...
mimi tie plienky na plavanie su len proforma podla mna ...

dnes som malu zobrala k dokine lebo sa mi uz dva dni nezda, zle spinka, rano ma akoby hlieny v krku a menej jedla v podlednom case, tak nech jej kukne na hrdielko ... mala ok, ze sa jej tlacia horne zubky, tak to preto ... ☹

my kakame len kazdy treti den a dnes rano pri tom aj plakala, dokina povedala, ze jej nemam mixovat len rozpucit, tak to nebudeme jest vobec ☹

dm1
18. nov 2009

emode my nastastie kakame kazdy den niekedy aj viac krat 😉 . viem ze sa vsade hovori popucit ale mojho uplne nadrapuje ked tam ma kusky.... aj ked mixnem nieco predsa zostane tak ho chvilu nadrapuje ale nakoniec zje. ked vidim ako ho nadrapuje vzdy mu zo srandy hovorim ze kamosko sak mas dva zuby sak ich pouzivaj nie?

emode
18. nov 2009

dm presne preto som zacala aj ja mixovat mozno ju teraz zapiekla ta ryza s brokolicou ☹

mimi21
18. nov 2009

aj moja bola trochu zapecena asi z banana, ale predtym jej nic nerobil
ale posledne dva dni uz pekne kaka, tiez az niekolkokrat denne
dnes kraaaasne prdkala z tej hrusky 😀

ludmilabb
18. nov 2009

ja malej davam len popucene a miesam to s vyvarom...aj ju obcas nadrapne ale prehlta pekne tak zatial som nemixovala
a kakame vela, dnes 5x z toho 4x do lavorika, co je celkom uspech a usetrili sme plienocky

mimi21
18. nov 2009

ludka a to sa ti ako podarilo docielit, ze sa ti vykakala do lavorika???

mystery7
18. nov 2009

ludmila, to ako si docielila??? porad

monkap
autor
18. nov 2009

ludka tak to je super 🙂 ja este nocnik neskusam, kym sama nesedi ...

monkap
autor
18. nov 2009

ludka, ten lavorik to je ako nocnik?? ci nieco podobne??

dm1
18. nov 2009

baby ktora je na FB Emilia A.? sak ani neviem kdo si ma pridava 😀

mimi21
18. nov 2009

dm ani ja neviem kto to je 😕

ludmilabb
18. nov 2009

ked sa mi zobudi tak ju hned vyzleciem, chytim za stehienka, pridrzim nad lavorikom, sediet nedavam,
drzim ju v takom klbocku ako keby ste isli dat nase slecny cikat do travicky a ona sa vzdy vykaka a ked sa zadari tak rovno aj vycika

sssimi
18. nov 2009

Ludka no supééér. Klobúk dole 😉

Monka ja som ti gratulovala už v pondelok 😅 Prepáč. Som sa akosi sekla 😅

emode
18. nov 2009

ludka bude sa pytat na wc este skor ako zacne hovorit ... 😀

mimi21
18. nov 2009

no ja som rozmyslala ze hned ako mi bude mala sediet ju zacnem rano davat na nocnik, lebo ona mi vacsinou rano kaka - to mi poradila svokra, ze ona to tak s detmi robila a potom nebol problem s oducanim od plienok
ale takto nad lavorik to ma nenapadlo 😕

ludmilabb
18. nov 2009

skusam to len pri vstavani a kedze chodime spavat aj styrikrat za den tak sa to celkom da odhadnut a nemusim ju umyvat

ludmilabb
18. nov 2009