Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
19. nov 2009

iinus, aj unas presne tak ...

juska3
19. nov 2009

konecne zaspal,volala som mame a ma potesila, ze to moze byt dalsi zub, ze niekedy vyjdu aj styri hned po sebe 😒

iinuska
19. nov 2009

jaj, dnes je vonku nadherne, slniecko svieti a je 14 stupnov.Paraaada, pojde sa na prechadzku 😎

ladywitch26
19. nov 2009

mimi,no segre drzim palce. moja mala akurat pred par dnami rok od rozvodu. po troch rokoch sa rozviedli, ale tiez jej dlho tvalo,nez sa k tomu odhodlala. chvalabohu,deti zatial nestihli, to by bolo ovela horsie. no ale co s takym chlapom, co ti od zaciatku len klame a do roka po svadbe rozflaka 700tisic 😠 a najhorsie, ze nikde v banke nechceli jej podpis,lebo vsade povedal,ze je slobodny. doteraz nevieme, na co tie peniaze minul

ludmilabb
19. nov 2009

hej az teraz som si vsimla ako je pekne vonku...ja sa tu trapim s malou, lebo uz je dve a pol hodiny hore, z toho polhodinu je nervozna, oci si sucha a este vacsie nervy ma ked ju zacnem uspavat 😠 von sa chystam az poobede, idem do mesta nejake veci povybavovat tak chcem aby mi teraz pospala doma

ladywitch26
19. nov 2009

no az vam to pocasie zavidim. tu je zas na mori asi nejaky hurikan, lebo fuci a dazd pada skoro vodorovne. urcite zas nejake lode rybarske poprevracia.

mimi21
19. nov 2009

aj u nas je krasne 😎

lady oni su uz spolu 18rokov, starsi syn je uz v Prahe na vyske, segra bola aj v manzelskej poradni, dokonca aj svagra tam raz nahovorila a zenska im povedala ze maju diametralne odlisne nazory na zasadne veci
potom segre svagor vykrical ze ta zenska trepe somariny a maju ist radsej za nejakym fararom...

mimi21
19. nov 2009

do kelu mala mi zase zaspala na brusku a kebyze ju teraz idem otocit tak sa mi zobudi, lebo cez den nema taky tvrdy spanok ako v noci

ladywitch26
19. nov 2009

mimi, mne mala posledne dni spi tak, ze sa prevali na bok a hlavu vyvrati dozadu a este k tomu ju uplne do rohu postielky zapikuje, takze tvar ma uplne zaborenu do tej zabrany okolo co je. ja ju aj niekolkokrat v noci normalne za nohy potiahnem do stredu postielky, ale ona sa tam aj tak zasa dopracuje.ja nechapem,ze ju tak krk neboli...

ludmilabb
19. nov 2009

uf co mi to dalo namahy malu uspat, tri hodiny hore bola, zaspat ani na rukach ani na fitlopte ale v kociku za intenzivneho hondralnia, parada este ze som ho mala od blata a listia, mozem riadit

ludmilabb
19. nov 2009

no a obzerala som jej to vrchne dasno a ja neviem teda...biele to tam ma, ale nie je to tvrde tak haluzzzzz

juska3
19. nov 2009

tak nepomohol ani 1,5 hod.spanok, stale umrcany, asi to budu naozaj zuby

ludmila, Alex ma hore naliate dasna uz dost dlho a myslela som si, ze mu aj pojdu prve a dole som ani neskusala a tam mu vysli ako prve

mimi, mne maly tiez tak zaspava, zvykol si bud na boku alebo brusku, a ja ho pretocim, sice sa zobudi,ale potom este zaspi

ludmilabb
19. nov 2009

juska, nema naliate praveze 😖

mimi21
19. nov 2009

tak my mame za sebou dalsi pol hodkovy spanok ... nem dobre to je 😠

ludmilabb
19. nov 2009

mimi viem, viem
u nas to tak vacsinou byva a potom po polhodine ako je hore uz mrnci

sirinka
19. nov 2009

caute...ako baby?

u nas krasny den, rano Klarka tak kaslala az sa povracala a teraz na obed som skusila dat Magdalenke zemiak a tak ju z neho napinalo...az sa povracala tiez 😠

mimi u nas tiez iba polhodinove spanky cez den...co uz.

juska3
19. nov 2009

ved ani Alex nemal naliate tie spodne,a tiez bol viac dni nervozny, umrcnany aj nurofen som mu davala lebo nemohol zaspat,ale podla mna ho skor boleli tie horne,ze vraj tie sa horsie prerezavaju

jamaat
19. nov 2009

Emka potiahla dnes dlhšie, dospávala noc, takže 1 a pol hodiny pospala. A ja som usilovná, varím nám obom. Ideme so psom, potom sa najeme. Zase nestíhačky podľa plánu. Ale už som si zvykla. 🙂

siri, tak u vás to dnes musí byť zábavné 😝

mimi, polhodkové spánky poznáme. Ozaj to nem dobre 🙂

ludmilabb
19. nov 2009

Sofia sa zobudila teraz tiez po polhodine a to bola tri hodiny hore, hadajte s akou naladou vstala??? 🙄

iinuska
19. nov 2009

siri, nakoniec sme si vybrali Delongi, ci ako sa to pise.Cez hej, mali dobru cenu a uz ho mame aj doma.A mame dalsi darcek pod stromcekom. 😀

ladywitch26
19. nov 2009

no ja neviem,ale odkedy je s malou len muz, tak uplne kaslu na zavedeny rezim. vcera som prisla z roboty o osmej a mala kukuckovala odusu. vraj sla spat o siestej a potiahla do siedmej. no super. ja by som ju uz tak neskoro nedala spat, len by som potiahla este hodinku a az potom by som ju dala uz na noc. no lenze to by musel mat muz nervy na ten jakot a nosit ju na rukach tu hodinku. a to sa mu zrejme nechcelo 😠 tak zaliezla do postele az o pol desiatej, ale aj tak od siedmej zas kukuckovala.

teraz si muz pecie tortu (sam sebe 😀 ) a ja mu ju uz len ozdobim. upratovat nemozem teraz, lebo by som malu zobudila,tak idem aspon ruzicky zo zele cukrikov na tu tortu spravit

iinuska
19. nov 2009

lady, to su chlapi.Ten moj dnes, ako maly dopapal zeleninku, tak mu vravi, ze teraz moze pekne spinkat...A pritom sa pred asi 45 minutami zobudil... 😀

sirinka
19. nov 2009

iinuska ten mame aj my...je fajn...a cez hej sme aj my kupili kanvicu, maju najlepsie ceny

ludmilabb
19. nov 2009

iinuska beries? 😉

dupinka
19. nov 2009

Ahojte!

baby, mozem ist s malym von, ked je po ockovani? Vonku je prijemne, nema momentalne ziadne negativa z ockovania (teploty, nevrlost a pod.), potrebujem zajst aj na postu a nechcem cakat, kym dojde MM.

iinuska
19. nov 2009

ludka, nie, teplackov mame dost... 😉

dupinka, jasne, chod, len kupanie by som vynechala.Ale to asi vies... 😉

ladywitch26
19. nov 2009

dupi, v pohode chod. mne mala dostala teplotu len pri prvom ockovani, aj to len 37,8 a na druhy den uz nic. no a druhe ockovanie zvladla v pohode, ani si nevsimla, ze je zaockovana 😀 teraz ideme o dva tyzdne na tretiu davku, a dostane az tri injekcie, tak uvidim, co za jakot to bude 😖

dupinka
19. nov 2009

Lady, aka tretia davka? Ved to sa ockuje na 2 davky, nie? My ideme najblizsie k doky az 15.2., ak bude vsetko v poriadku. 😉 🙂

dupinka
19. nov 2009

ozaj, nechcete niekto kupovat nieco zo stranky: http://www.detskydesign.cz/?? Mam kupon na 10% zlavu, do konca roka.