Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
22. nov 2009

no u nas prave strasny plac z postielky. nepomahal samozrejme cumel ani nosenie na rukach tak zase dudlovanie na prsniku 😝

iinuska
22. nov 2009

no ale dnes je ta superstar o nicom. 😕

ludmilabb
22. nov 2009

dost o nicom, vcielka Maja nooo teda, ale ta pesnicka z Popolusky by mohla byt

kosska3003
22. nov 2009

no to hej dnes je to take vseliake v tej superstare ale ja som aj tak na nete a jednym uchom pocuvam

sirinka
22. nov 2009

jaaaj baby, mne obidve baby iba na prsniku zaspavali, teraz uz iba jedna, ale klara skoro do dvoch rokov tak zaspavala...no a co...

ludka u nas prikrmy prvy tyzden dostali sme sa na hranicu, co sa jej nepodari vyplut alebo vyvrackat, to nahodou prehltne... 😝 ale dnes jej zemiak uz celkom siel, ale zmieisany s mm a oliv. olejom. a prisla som na to, ze najlepsie jej vyhovuje pozicia v lehu, lebo sed aj polosed nervacila...

sssimi
22. nov 2009

Ahojte!
Tak ja jem už úplne všetko, ale to už v podstate dlho. Sárke nevadí nič. Dnes mala zeleninku s králikom tuším od Hami. Chutilo jej veľmi... Ona je totálna papkáčka. Doteraz mi zjedla všetko. A že 4-5 lyžičiek??? Och tak to neeee... Ešte aj po mne hučí keď jej nestíham dávať. Najradšej by sa sama nakŕmila lebo na mna pozerá ako na neschopáčku... No a ja už sa pred ňou aj bojím jesť, lebo ona by si aj z rezňa dala 😀 😀 😀 ...

dm1
22. nov 2009

sirinka sak ani mne to nejak nevadi len je to sok. predcasom vobec nechcel zase prso ani ked som ho potrebovala uspat a inak to neslo. ked bol napapany tak nechcel prso ani za svet. a teraz zase pravy opak 😕

ludmilabb
22. nov 2009

Sofia pri krmeni strasne mhhhka, dudri sa a ku koncu zavre pusu a koniec...mne posledne dva dni grckala mlieko ale to preto, ze ju na rukach nanasam aj v babysatke a asi jej tlacim na brusko viacej ako predtym

sirinka
22. nov 2009

sssimi no ja som taku mala prvu a teraz neviem, co si pocat s tymto mrnusom, aku ju naucit papat xixi, no asi to chce len cas a skusat a skusat....

kosska3003
22. nov 2009

no ty kokso doteraz som bola pri Marika zacala mi strasne plakat a neviem ci zo sna alebo od bolesti davali ste niektora uz kalerab ci ju aj brusko neboli z neho neviem uz zase place

iinuska
22. nov 2009

dobru nocku, ja si idem pozriet z postele particku a spat, kym sa da 🙂

sirinka
22. nov 2009

ludka ta moja sa vykruca, usta drzi cely cas dokoran otvorene, co sa jej to hnusi, reve az jej zabehne, potom kasle a nasledne grcia...no co ti budem pisat....hotove divadelne predstavenie

emode
22. nov 2009

ahojte 😅
ani my toho vela nepojeme ... teda ak neratam podvecernu kasu ktoru zlupne za 5 minut to nestiham naberat ... ale naobed zeleninka s maskom bola dnes tak asi 7 lyziciek ... poobede ale zjedla pol nastruhaneho jablcka ... no a vecer sa napraska 😅

ona zas na zaciatku otvara usta a kazda dalsia lyzicka znamena usta mensie z nakoniec urobi taku ciaru a dost nepusti medzi pery nic ... este sa aj smeje so zavretymi ustami 😀

emode
22. nov 2009

zas ste vsetky zmizli ... 😕

dm1
22. nov 2009

emode ja som tu 😉

sirinka
22. nov 2009

aj ja, ale uz sa vytracam 😎

dm1
22. nov 2009

aj ja pomaly prcham do postele. dobru noc 😎

emode
22. nov 2009

je partička 😀

ludmilabb
23. nov 2009

aha takze Particka, no ja som videla len zaciatok, otazky a dalej som uz nevladala

Pekne rano!

jamaat
23. nov 2009

Čavte.
Ja som nevidela včera nič v telke, pozriem v archíve. Odbehla som ešte na chatu a o polnoci som šla domov.

ladywitch26
23. nov 2009

raaanko, idem o chvilu do prace,tak ze vas pozdravim aspon. v takuto nekrestansku hodinu. vonku este tma, az o osmej zacne svitat (tu mame o hodku menej ako na sr). a spat som isla o jednej, tak som bohovsky vyspata. 🙄 stanka mala zasa cestovatelsku naladu celu noc. cestovala po celej postielke. tu si klepla hlavu o tycku, tam si nohu zakliesnila medzi tycky, rukou sa zakvacila... a zakazdym zajacala, ze mama zachran ma, no ale o pol hodky uz zasa niekde inde mala cosi. najnovsie sa naucila zaspavat na boku, hlava vyvratena dozadu, skoro az do L-ka, ruky obidve vystrete pred seba a nohu si este vylozi na tu cast kolotoca s tlacitkami. no musim odfotit niekedy. ale ked spi normalne, tak cely otec. este aj pocas noci sa rovnako pretacaju na strany 😀

zuzkaprofant
23. nov 2009

dobre ranecko hlasim prvu noc od narodenia maleho so sme prespali od 23hodky az do 6 rana viete aky pocit to je po 7 mesiacoch sa konecne vyspat ale este by som spinkala ale maly uz vymyslal v posteli tak sme hore ale poobede spinkame zase 😀

ja som vcera dala malemu mesko a dnes vykakal mii gulicku ako zajacik 😀

zuzkaprofant
23. nov 2009

lady nemas okolo postielky take meke aby sa mala nebuchla aj moj sem tak spinka vtedy ho berem ku mne bo to som vkuse hore a pri mne moze cestovat kolko chce

martinaxyz
23. nov 2009

Ahojte...
ako sa máte?...chcem sa opýtať, ako prikrmujete detičky? dávate im ešte potom mliečko?

iinuska
23. nov 2009

dobre ranko, aj my sme mali super noc, maly zaspinka lo 19.30 a zobudil sa o 4.15, 6.30.To som si myslela, ze uz nezaspinka, ale potiahol do 8.30.V postielke bol kludny, tak ja som este podriemala do 9.30. 😀 No takto dlho som od maleho narodenia este nespala.😀 😀

zuzka, hned je ten svet krajsi 😀 😀 😀

dm1
23. nov 2009

martinaxyz - na zaciatku som este kojila ale teraz ked spapa nad 130gr tak moc nechce skor od smadu si potiahne. papa az tak za 2 hodiny potom

iinuska
23. nov 2009

martina, ja davam na obed zeleninku, dnes varim zemiak+mrkva+cuketa.A potom zalezi na tom, kolko spapa.Nakojim ho tak asi za pol hodinku.Poobede, ked sa zobudi davam kasu.

mimi21
23. nov 2009

ahojteeee
mne mala vcera vyvadzala vecer lebo cez den sa dobre vyspala, zaspala o 21,15 ked som ju kojila a potiahla do 5, potom sa napapala a spala este do 7, potom o pol9 zase zaspala a spali sme spolu do 10,15 😅

martina moja spapa takych 40ml, dam zapit par glgmi caju a za polhodku este kojim
aj ona zo zaciatku pekne papa ale potom je to uz ako emode pisa, s kazdym sustom su usta mensie 😀

no rano u nas lialo a teraz ajk slniecko vykuka
idem rychlo rezance s tvarohom uvarit a potom sup, sup do poradne 😀

mimi21
23. nov 2009

ozaj baby, ma tak teraz napadlo, uz viete ako idete silvestrovat???
my u nas doma, este s kamosmi, 2 manzelske pary, rovnaka zostava ako minuly rok, len minule mm ani polnoci nedozil 😅

zuzkaprofant
23. nov 2009

mimi mi bude doma ja a muz a maly ja zaspim uz o 22hodke a super silvester mi nechodime dako nikde na silvestra neviem ja to dako nemam rada
moj maly spinka ja som si vsimla ze on sa musi mi poradne napraskat cez den ale musim aj ja jest snim lebo tak mu lepsie chuti a viacej mi spapa tak stale ja jem a jemu davam po lyzickach 😀 uz mu davam skoro vsetko no vsetko take co aaj aj len este cestovinu a ryzu som mu nedavala ale ostatne vsetko ve uz bude mat v sobotu 7 mesiac. aj piskotky mu davam tie ma naj tak ich cmula

u nas dako poradne fuka ani vopnku nejdem lebo asi ten spanok vkuse vnoci mi nerobi dobre som este horsie unavena ako ked som kazdu hodku hore 😀 😀

martina ako kedy ja niekedy davam mliecko niekedy nie ako maly chce on si sam pyta