• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
maly zaspinkal, zeleninka uvarena,

mimi, ja este neviem, co bude na Silvestra.Ale podla vsetkeho papucova kultura, mozno pridu kamosi s detmi

my ideme poobede do Pezinka vybrat Petkovi novy ram na okuliare, tak mozem nachystat vele, vela euri :grinning:
23. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme akurat papali, dnes zjedla podstatne viac tak cakam kedy to bude v plienke :grinning:
23. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu ani vtacika letacika nechyrovat :sweat_smile:
23. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caweste, my sme doma z poradne, mame 7690gramov, za 6 tyzdnov pribrala 420gramov, dokina povedala, ze to nie je vela, ale ked videla malej stehienka tak povedala, ze je to oki, mame uz davat aj masko a vraj mozno preto menej pribera, ze uz lozi, takze spali viac energie
23. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, veď som sa ťa chcela spytovať, lebo sme aj my dnes boli na poradni. Emka tiež veľa nenabrala, za 5 týždňov necelých 400g a narástla o 1cm. Má 7190g a 67cm. Myslela som, že to bude viac podľa toho, ako ju nevládzem nosiť. :slight_smile:

Emka dnes spapala celý malý zemiak a kocku 2cm tekvice. A stále pri tom kýchala, tak je všetko oprskané.
23. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dnes máme dve novinky: krčenie plieckami a vyplazovanie jazyka dohora - ako keby si chcela špičku nosa oliznúť :slight_smile:
23. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my mame nove slovne spojenia abaaa a blaaablaa
23. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som práve dožehlila. MM s malou išli spať a ja by som sa mala venovať učeniu ale nevládzem ani myslieť, nie to sa ešte niečo učiť tak brázdim net... Kokso takú kopu som už dlhooooo nežehlila... A ďalšie sa mi suší.... :frowning2:

No kočky pekné vahy tu hádžete. My ideme až niekedy pred Vianocami na poradňu. Naposledy sme boli 20.10 a doki povedala, že nám stačí až o dva mesiace prísť.
23. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak, okuliare objednane, krasny ram sme vybrali.

mimi, jej, Ninuska uz lozi, nas Adamko sa zatial len plazi :grinning:
23. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, tvoja mala uz riadne lozi??akoze stvornozkuje alebo je to skor plazenie?????

patovi sa dnes prvykrat podarilo postavit na 4. normalne stiahol kolienka pod ritku ku brusku (to robi uz dllllho) a potom sa zdvihol aj na ruckach. a ked sa pokusil pohnut, tak sa mu postoj rozpradol. som ostala prekvapena, lebo zatial sa len plazil ako husenka.
23. nov 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona tak plazo-lezie :grinning: , niekedy sa jej podari dat na 4, ale na zemi sa jej na deke smyka, ked zlezie z deky tak ju pracem naspat, lebo na plavajucej je chladno
najlepsie sa jej lozi na nasej posteli, to dam po okrajich periny a vankuse a upratujem pri nej takto spalnu :grinning:
23. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kde ste sa vsetky stratili??? sup, sup, sem, lebo dam po vas vyhlasit patranie :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ale je tu tichucko dneska
23. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja vas uz hladam od obeda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :grinning:
my sa velmi nemame cim chvalit ... dnes sme boli na kontrole na rehabke a ideme ako dm cvicit vojta ... primarka povedala ze radsej cvicit ako potom neskor riesit vaznejsie veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja neviem ...

my nelozime ani neplazime ... ako som pisala skor len ruckuje dozadu :wink:

tiez sme sa nejak rozkecali, najnovsie bababa a ttttt :slight_smile:
23. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode a preco??? na zaklade coho tak dr. rozhodla???
neboj nic, dobre bude, radsej pre istotu pocvicite a malinka bude oki :wink:
23. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode co je sofii nieco vazne ze budete cvicit vojt.
moj maly uz ide na 4 len hlavicku vopcha do podlahy ako pstros ale inac uz by aj stvornoskoval namna je maly dako az abrs aktiviny len by sa pusinkoval take slintave pusinky na usta mi dava ze az :grinning: :grinning:
dnes mal zapchu chudacik tak tlacil ze ocka mu az vyskakovali to stoho ze mi vcera vela bananika papa a nic okdem neho nechce len bananik ztak asi ho zapiekol ale uz ptom sa pekne vykakal ale smradik poriadny :grinning:
23. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika si mozete s dm aspon poradit
23. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To my dneska bleskovka na poradni. Pár obligátnych otázok o kojení, prikrmovaní, Emkiných pokrokoch, popočúvala, kukla držanie hlávky, ťahala do sedu a bolo. Nič o príkrmoch nevravela, čo kedy a ako, no a mne sa o tom ani debatovať nechcelo, tak som sa nepýtala :slight_smile:
23. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my ideme do poradni az v 7.mesiaci, polrocna sa u nas nerobi :confounded:
23. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...my na silvestra budeme na morave, aspon take su plany, tesim sa, lebo svokor robi dobry ohnostroj...

zuzkaprofant ak maleho zapeka z banana, treba ho miesat s ovsenymi vlockami.
23. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj my poradna ako z rychliku, ja sa stale musim vypytovat
napr., moj gynciar sa opyta, ze ci nemam nejake otazky - to sa mi strasne paci :wink:
23. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka normalen ovsene vlocky ci myslis dake specialne pre baby
23. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky,
my noc o nicom, musela som maleho o 1:00 vziat k nam do postele a o 6:00 uz bol zobudeny a krical jedna radost :sweat_smile:
dnes sme boli na babytelocviku a bolo nas tam dost a ani sme velmi neplakali. Ine deticky plakali ovela viac.

prikrm s maskom mi nechce velmi jest. upila som mu tekvicu, moze jest aj baklazan?
23. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, a tie ovsene vlocky treba predtym namocit do vody, alebo len tak suche? Asi blba otazka, ale neviem, ako by som ich dala. :sweat_smile:
23. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davate piskoty ja hej malemu chuti :grinning:
23. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys, tak to teda neviem, o baklazane som nikde nicitala :confused:
23. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne ovsene jemne vlocky, bud namocit alebo mozes aj povarit na kasu...nech su makkucke...ale to az ked zacnes s lepkom.
23. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem davat piskotky az o mesiac po ukoncenom 7 mesiaci. Musim ho nejako nalakat na masko a potom zltok a az potom lepok.
23. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Vianoce budeme v Detve a na Silevstra este neviem, mozem si tipnut v Detve alebo doma :confounded:
23. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok