Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
23. nov 2009

maly zaspinkal, zeleninka uvarena,

mimi, ja este neviem, co bude na Silvestra.Ale podla vsetkeho papucova kultura, mozno pridu kamosi s detmi

my ideme poobede do Pezinka vybrat Petkovi novy ram na okuliare, tak mozem nachystat vele, vela euri 😀

ludmilabb
23. nov 2009

my sme akurat papali, dnes zjedla podstatne viac tak cakam kedy to bude v plienke 😀

ludmilabb
23. nov 2009

tu ani vtacika letacika nechyrovat 😅

mimi21
23. nov 2009

no caweste, my sme doma z poradne, mame 7690gramov, za 6 tyzdnov pribrala 420gramov, dokina povedala, ze to nie je vela, ale ked videla malej stehienka tak povedala, ze je to oki, mame uz davat aj masko a vraj mozno preto menej pribera, ze uz lozi, takze spali viac energie

jamaat
23. nov 2009

Mimi, veď som sa ťa chcela spytovať, lebo sme aj my dnes boli na poradni. Emka tiež veľa nenabrala, za 5 týždňov necelých 400g a narástla o 1cm. Má 7190g a 67cm. Myslela som, že to bude viac podľa toho, ako ju nevládzem nosiť. 🙂

Emka dnes spapala celý malý zemiak a kocku 2cm tekvice. A stále pri tom kýchala, tak je všetko oprskané.

jamaat
23. nov 2009

A dnes máme dve novinky: krčenie plieckami a vyplazovanie jazyka dohora - ako keby si chcela špičku nosa oliznúť 🙂

ludmilabb
23. nov 2009

a my mame nove slovne spojenia abaaa a blaaablaa

sssimi
23. nov 2009

Ahojte.
Ja som práve dožehlila. MM s malou išli spať a ja by som sa mala venovať učeniu ale nevládzem ani myslieť, nie to sa ešte niečo učiť tak brázdim net... Kokso takú kopu som už dlhooooo nežehlila... A ďalšie sa mi suší.... ☹

No kočky pekné vahy tu hádžete. My ideme až niekedy pred Vianocami na poradňu. Naposledy sme boli 20.10 a doki povedala, že nám stačí až o dva mesiace prísť.

iinuska
23. nov 2009

ahojte, tak, okuliare objednane, krasny ram sme vybrali.

mimi, jej, Ninuska uz lozi, nas Adamko sa zatial len plazi 😀

borocka
23. nov 2009

mimi, tvoja mala uz riadne lozi??akoze stvornozkuje alebo je to skor plazenie?????

patovi sa dnes prvykrat podarilo postavit na 4. normalne stiahol kolienka pod ritku ku brusku (to robi uz dllllho) a potom sa zdvihol aj na ruckach. a ked sa pokusil pohnut, tak sa mu postoj rozpradol. som ostala prekvapena, lebo zatial sa len plazil ako husenka.

mimi21
23. nov 2009

no ona tak plazo-lezie 😀 , niekedy sa jej podari dat na 4, ale na zemi sa jej na deke smyka, ked zlezie z deky tak ju pracem naspat, lebo na plavajucej je chladno
najlepsie sa jej lozi na nasej posteli, to dam po okrajich periny a vankuse a upratujem pri nej takto spalnu 😀

mimi21
23. nov 2009

no a kde ste sa vsetky stratili??? sup, sup, sem, lebo dam po vas vyhlasit patranie 😀 😀 😀

kosska3003
23. nov 2009

ja som tu ale je tu tichucko dneska

ludmilabb
23. nov 2009

sak ja vas uz hladam od obeda 😝

emode
23. nov 2009

ahoj 😀
my sa velmi nemame cim chvalit ... dnes sme boli na kontrole na rehabke a ideme ako dm cvicit vojta ... primarka povedala ze radsej cvicit ako potom neskor riesit vaznejsie veci 😝 tak ja neviem ...

my nelozime ani neplazime ... ako som pisala skor len ruckuje dozadu 😉

tiez sme sa nejak rozkecali, najnovsie bababa a ttttt 🙂

mimi21
23. nov 2009

emode a preco??? na zaklade coho tak dr. rozhodla???
neboj nic, dobre bude, radsej pre istotu pocvicite a malinka bude oki 😉

zuzkaprofant
23. nov 2009

emode co je sofii nieco vazne ze budete cvicit vojt.
moj maly uz ide na 4 len hlavicku vopcha do podlahy ako pstros ale inac uz by aj stvornoskoval namna je maly dako az abrs aktiviny len by sa pusinkoval take slintave pusinky na usta mi dava ze az 😀 😀
dnes mal zapchu chudacik tak tlacil ze ocka mu az vyskakovali to stoho ze mi vcera vela bananika papa a nic okdem neho nechce len bananik ztak asi ho zapiekol ale uz ptom sa pekne vykakal ale smradik poriadny 😀

ludmilabb
23. nov 2009

Erika si mozete s dm aspon poradit

jamaat
23. nov 2009

To my dneska bleskovka na poradni. Pár obligátnych otázok o kojení, prikrmovaní, Emkiných pokrokoch, popočúvala, kukla držanie hlávky, ťahala do sedu a bolo. Nič o príkrmoch nevravela, čo kedy a ako, no a mne sa o tom ani debatovať nechcelo, tak som sa nepýtala 🙂

ludmilabb
23. nov 2009

a my ideme do poradni az v 7.mesiaci, polrocna sa u nas nerobi 😖

sirinka
23. nov 2009

cafte...my na silvestra budeme na morave, aspon take su plany, tesim sa, lebo svokor robi dobry ohnostroj...

zuzkaprofant ak maleho zapeka z banana, treba ho miesat s ovsenymi vlockami.

mimi21
23. nov 2009

inak aj my poradna ako z rychliku, ja sa stale musim vypytovat
napr., moj gynciar sa opyta, ze ci nemam nejake otazky - to sa mi strasne paci 😉

zuzkaprofant
23. nov 2009

sirinka normalen ovsene vlocky ci myslis dake specialne pre baby

mystery7
23. nov 2009

ahojky kocky,
my noc o nicom, musela som maleho o 1:00 vziat k nam do postele a o 6:00 uz bol zobudeny a krical jedna radost 😅
dnes sme boli na babytelocviku a bolo nas tam dost a ani sme velmi neplakali. Ine deticky plakali ovela viac.

prikrm s maskom mi nechce velmi jest. upila som mu tekvicu, moze jest aj baklazan?

iinuska
23. nov 2009

siri, a tie ovsene vlocky treba predtym namocit do vody, alebo len tak suche? Asi blba otazka, ale neviem, ako by som ich dala. 😅

zuzkaprofant
23. nov 2009

davate piskoty ja hej malemu chuti 😀

iinuska
23. nov 2009

mys, tak to teda neviem, o baklazane som nikde nicitala 😕

sirinka
23. nov 2009

normalne ovsene jemne vlocky, bud namocit alebo mozes aj povarit na kasu...nech su makkucke...ale to az ked zacnes s lepkom.

mystery7
23. nov 2009

ja budem davat piskotky az o mesiac po ukoncenom 7 mesiaci. Musim ho nejako nalakat na masko a potom zltok a az potom lepok.

ludmilabb
23. nov 2009

na Vianoce budeme v Detve a na Silevstra este neviem, mozem si tipnut v Detve alebo doma 😖