• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
ludka, a to si chcela k vám domov počuť? Veď nehrali na plážovom :slight_smile:
24. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Božeeee, mňa tie vlasy hrozne boliaaaa!!!! :frowning2:
24. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tekvica by mala byt dost pribuzna s cuketou, nem??? ja som ani u nas v obchode nevidela teraz tekvicu, len taku na pecenie
a krstna mi vravela, ze kralika mavaju v kauflaci, aj som si spomenula, ze som to tam videla, len mam voci tomu nejaky odstup, ja som to nikdy nejedla...ale vrakj je to velmi jemnucke masko
a ked davate masko tak ho nadrobno nakrajate, alebo co???
24. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi: ja maso mixujem tycovym mixerom s troskou zeleniny, bo toho masa je malinko tak aby to slo .... a zvysok zeleniny popucim
24. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si srandu robim, rada by som si vypocula nieco lepsie ako susedov :angry:

aj mna niekedy vlasy bolia ale nie vsade iba na urcitom mieste, doslova pocit zlomenych vlasov :sweat_smile:
ja mam vlasy v cope aj v noci lebo mi strasne vedia pri kojeni ked mi to kade tade beha
24. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam gumicku po ruke aj ked sa zobudim, lebo mi to tiez vadi, ked v noci kojim, ale potom zase rozpustim
boze uz by som vlasy aj inac ako v cope rada nosila,ale uz som si normalne takto zvykla...
24. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snazim vlasy co najcastejsie rozpustat.Ked maly spi alebo sa hraje.
24. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ked vlasy behaju po tvari ma to strasne stekli a najhorsie je to ked uspavam malu na rukach a potrebujem sa poskrabat joooj :grinning:
24. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, podobne :wink:
24. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mám v noci gumičku na nočnom stolíku a keď idem chovať, tak si vlasy zopnem. Ale cez deň nerozpúšťam, mám ich voľáke blbé, že mi strašne padajú do tváre a zavadzajú. No zájdem ku kaderníčke, nech so mnou niečo robí.
ludka, presne, ako keby boli zlomené.
24. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dnes nestiham....

ja som z jogurtov pouzivala zvolensky smotanovy a od madety v skle....maju najmenej pridanych umelin...resp su to poctive jogurty...teraz vyrabam sama doma, takze budem davat ten...ale az od ukonceneho 10. mesiaca, skor mliecne vyrobky nedam....
24. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj trosku pivka sa mi uslo od manzela.Mnam.Uz som daaavno nemala
24. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme kedysi doma jogurt robili. A v Bystrici nám spravili mliekomat, tak možno pôjdem vyskúšať.
24. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat fakt? a kde je? ked pojdeme cez BB tak skocim nacapovat....mnaaaam
24. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, neďaleko Kauflandu. Možno 300 metrov od cesty na Brezno.
24. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas velmi mlieko nejde.Ked tak do kavy a ja si obcas urobim kakavko
24. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som davala hollandiu a zvolensky ....
24. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja musim mat zopnute vlasy v gumicke ked spim ... mne by to vadilo pri spanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap aj hollandia je super, ale u nas ju nemavaju :angry:

ja zas cez den musim mat vlasy v cope a v noci rozpustene...
24. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na noc by sme si mali vlasy prečesať, vrkoče zapliesť a pod čepiec strčiť. :sweat_smile:
24. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja za activia, aky super jogurt, ze potom budem davat malemu biely nesladeny.Ja si ich dost casto kupujem.
24. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :grinning:
tak dnes bol inak umrnčaný deň :cry: siréna a húkadlo nič ... položím ... rev a nedajbože zmiznúť z dohľadu ... húka ako celá hliadka ... spala 2x30 min. cez deň tak večer odkvacla na 20 min. a s plačom zaspala o trištvrte na devat ... nech uz su tie zuby vonku :frowning2:
asi kvoli tomu aj menej jeme ... jedine kasu zje ale aj dnes menej ako obvykle
my mlieko dost ale kupovane ...
24. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, boli casy, ked som cepiec nosila. Ale nastastie, potom ich zrusili. :grinning:
24. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, teraz som si vsimla, si zmenila fotecku :slight_smile:
24. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode, to aj u nás začalo, že ma musí mať na dohľad. Aj keď zaspáva, nemôžem odísť. Ale zase keď som pri nej, tak začne kecať, hrať sa, no a keď si takto chvíľu poleží a oddýchne, tak je po spaní. A takto sme v začarovanom kruhu.
iinus, si zdravotná sestra?
ja mam tiez rada activiu, jahoda a lesne plody :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz som sa namotala na zvolenske, hlavne cokolada-oriesok

mne co sa vcera stalo: mala sa plazila po zemi a ja som presla okolo nej cez obyvacku do kuchyn a ona si chudatko myslela, ze idem za nou, lenze ja som len presla okolo do kuchyne a ona chudatko moje takyyyyyyyyy plaaaaaaac, boze skoro mi srdce roztrhlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, hej
24. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi aj u nas tak a ked zacne natahovat rucky, no nezober ju :cry:
sofia sa vobec nechce plazit :confused:

som citala ze deti cviciace vojtovky a maju len nejaky lahky postih potom idu velmi rychlo dopredu a su inteligentnejsie ... :confused:
24. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinus, len teraz :wink:

ja mam novy ranny ritual, rano activia a potom ku kavicke jahodove bebe keksy a samozrejme ze konik k tomu :grinning:
24. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok