• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
jaaaaj, baby, co dnes mm zabil, mala rano zaspavala s nami v posteli a strasne sebou hadzala a on na to, ze je ako vianocny kapor :grinning: :grinning: :grinning: co je na tom najhorsie, je to, ze to uplne vystihol :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf baby...tak ked vas citam...ja som sa dnes tesila, ze prvy krat malu nenadrapovalo a zjedla v pohodke asi 2 lyzicky zemiaka s cukinou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka ale ty si zacala neskor ako ja ja davam zeleninu od 5m takze uz skoro 2 mesiace. neboj ani nas na zaciatku tomu moc nedal a dokonca som musela par dni aj prstom krmit tak jedol krasne. ale teraz v pohode. len ked je uz unaveny tak musim nieco pritom vymyslat a spievam jak o zivot - chuda dieta mozno preto to rychlo papa aby som uz prestala :grinning:
27. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sirinka dnes som ta znovu videla v novej mama a ja :wink: kocka si tam bola fakt
27. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám na nete čosi o tých príkrmoch Little Bee:
http://www.kaufland.sk/Site/Spolocnost/Tlacove_spravy/PM_20080110.htm

toto testovala nejaká maminka, celkom dobrý prehľad: http://www.alinka.sk/c/test-detskych-ovocnych-vyziv-3416.html

No veľa som toho nenašla.
27. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tak hned zajtra idem kupit tie kukuricne husenicky :sweat_smile: :sweat_smile: len neviem ci mu ich nebudem ja vyjedat, lebo aj ja to luuubim moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mimi to povedal zlatucko tvoj muz :grinning: :grinning: :grinning:

ja tiez dokrmujem od polovice 4 mesiaca, cize maly uz papa pekne a vsetko :wink: :wink: u nas je favorit brokolica a mrkva, ale aj bananova kasa je zboznovana :wink: :wink:
27. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm jamaat zaujimave info....a dost ma potesilo, ze s cim je "testovatelka" spokojna davam malemu aj ja :wink: :wink: a to z kauflandu, to ani nepoznam..musim tam zbehnut kupit na skusku :wink: :wink: :wink:
27. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jamat ja som ich už skúšala. Je to Bio produkt a malej mooooc chutilo. Teraz je v Kauflande akcia na ne.
27. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi dobre vediet...pojdem kuupit :wink: :wink:
27. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja ich kupim a uvidim. inak tiez tie co tam mala ako dobre mam pokupene :wink:
27. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi, veď dnes som kúpila jedno Little Bee a nebola akcia.

Mne chutí aj taká veľká výživa z Kauflandu, jablkové pyré. Je to také ozaj ovocné na chuť, lebo nie všetky mi chutia. Niektoré sú také až lepkavé.
27. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat viem presne co myslis....ja to jablkove pyre zboznujem...ked som bola tehu zjedla som to ako nic s piskotami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto mam teraz co chudnut :angry: :angry:
27. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mi sme konecne zaspali teploty neustupili asi pojdeme zajtra na pohotovost mala 39 teplotu bez odratania pol stupna tak som jej dala cipok o 18 ale teraz mala este 38 tak uvidime inac ako to funguje na pohotovosti dokedy su tam a cez vikend su tam odkedy neviete nahodou
27. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat pozeram irsko hlada talent. no tam fakt kadekoho maju. zobrali jedneho 6rocneho chlapceka, ze fanusik bon joviho, no bohovsky bol. a potom jeden 61 dedko, zaspieval a ked mu porota povedala,ze ho beru, tak si tam aj fajne poplakal.

inak minuly rok som pozerala anglicku verziu a tam je v porote sharon osborn, ozzyho zena. no a nabehol tam chlapik, ze ozzy, obleceny ako on, hlas mal ako on, aj zaspieval kusok pesnicky ako on a dokonca aj sharon najskor valila oci, ze co tam robi jej muz, az potom sa predstavil, ze sa vola michael. tak mu hned z fleku povedali, ze ho beru, lebo je taky super imitator, ze ked uz vlastna manzelka nevie, ktory je jej manzel, tak ma fakt talent :grinning:
27. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm diky...no ale som nasrata...lebo nam hovorili, ze na konci bude sutaz citatelska o najlepsiu premenu a ze mozme vyhrat poukazku do obchodu a nist :angry:

kosska pohotovost by mala fungovat cez vikend non-stop...ale po novom asi ako kde...najlepsie je si to zistit...ja som normalne prvy krat zavolala 155 a opytala som sa, kde mam najblizsiu pohotovost, ked nam v senci zrusili...
27. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, diky za info :slight_smile:

vybrane slova po r: traktor, orechy,...ruzovy, ruzovo-fialovy, ruzovo-hnedy,...(Aj mudry schybi... :slight_smile: )
27. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri diky moc asi kuknem mozno aj na nete to najdem a s to tak byva naslubuju hory doly a potom skutek utek
27. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska a co je s malickou ? Chuda taku teplotku ma ...to je hrozne pre take male telicko :frowning2: :frowning2: drzim paste aby bola mala coskoro v poriadku :slight_smile:
27. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad no ja neviem rano mala len 37,5 tak som jej preistotu dala cipok a vecer no o 5 uz mala 39 ja neviem myslela som si ci jej nejdu zuby ale zacala aj kaslat tak neviem ak sa to nezhorsi v noci tak rano asi ideme na pohotovost idem si lahnut kym spi ak by vymyslala cez noc dobru noc
27. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, tak sa drzte, snad to malej rychlo prejde
27. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko malicke :frowning2: :frowning2: tak drzim paste, aby sa rano uz zobudila v poriadku, nech je coskoro v poriadku babulka mala :frowning2: :frowning2: posielame jej bostek s Nicolaskom :sweat_smile: :sweat_smile:
dobruuuu :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad, pozerala som tie záclony, ale na tie, čo si objednala, treba potom asi našiť ešte ten pás hore, za ktorý ju zakvačíš.
27. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat pri objednavke je taka moznost, ci chcem obsit boky zaclony a tiez nasit pas hore...dokonca je moznost aj ako husto nariasene to chcem mat...ja som si dala jemne nariasene, aby bolo vidno vzor :sweat_smile: :sweat_smile: prave som volala so sestrou a zistila som, ze aj ona ma asi 5 zaclon od nich z tejto stranky...a ja vzdy ked som k nej prisla som jej obdivovala zaclony ...tak dufam, ze aj moje pekne ukazu :slight_smile: :slight_smile:

ja by som stale nieco jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemooozem...a este ked ste tu pisali o tej jablkovej presnidavke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaam
27. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto chlapciatko minuly rok v talente skoncilo na druhom mieste. http://www.youtube.com/watch?v=XP3NHzUyjq4

ja neviem, ci ho este v porodnici trenovali, ci co :grinning:
27. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jamat tak možno len u nás je akcia... Asi sa to nepredáva :grinning:
27. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri sak ja som to tiez tak pochopila najskor ze tu su vsetky premeny a zeny hlasujte. uz som kukala ze ako ti poslat hlas a tam nist :confused:
27. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, perfektny je ten maly :grinning:
27. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos lady zlaty je ten chalanisko.... :grinning:
27. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady ..no nieco take by mohlo vyrast aj z toho mojho milacika :grinning: :grinning: ...by nam tancoval doma :wink: :wink: inak tento chlapcek je naozaj sikovny...je rozkosny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chudacik vo finale ho nakoniec porazila jedna tanecna skupina. no boli dobri, ale tento bol fakt milacik celeho irska
27. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok