Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
27. nov 2009

jaaaaj, baby, co dnes mm zabil, mala rano zaspavala s nami v posteli a strasne sebou hadzala a on na to, ze je ako vianocny kapor 😀 😀 😀 co je na tom najhorsie, je to, ze to uplne vystihol 😀 😀 😀

sirinka
27. nov 2009

uf baby...tak ked vas citam...ja som sa dnes tesila, ze prvy krat malu nenadrapovalo a zjedla v pohodke asi 2 lyzicky zemiaka s cukinou... 😝

dm1
27. nov 2009

sirinka ale ty si zacala neskor ako ja ja davam zeleninu od 5m takze uz skoro 2 mesiace. neboj ani nas na zaciatku tomu moc nedal a dokonca som musela par dni aj prstom krmit tak jedol krasne. ale teraz v pohode. len ked je uz unaveny tak musim nieco pritom vymyslat a spievam jak o zivot - chuda dieta mozno preto to rychlo papa aby som uz prestala 😀

dm1
27. nov 2009

inak sirinka dnes som ta znovu videla v novej mama a ja 😉 kocka si tam bola fakt

jamaat
27. nov 2009

Hľadám na nete čosi o tých príkrmoch Little Bee:
http://www.kaufland.sk/Site/Spolocnost/Tlacove_...

toto testovala nejaká maminka, celkom dobrý prehľad: http://www.alinka.sk/c/test-detskych-ovocnych-v...

No veľa som toho nenašla.

zuzkad
27. nov 2009

super tak hned zajtra idem kupit tie kukuricne husenicky 😅 😅 len neviem ci mu ich nebudem ja vyjedat, lebo aj ja to luuubim moc 😝 😝 😝

mimi to povedal zlatucko tvoj muz 😀 😀 😀

ja tiez dokrmujem od polovice 4 mesiaca, cize maly uz papa pekne a vsetko 😉 😉 u nas je favorit brokolica a mrkva, ale aj bananova kasa je zboznovana 😉 😉

zuzkad
27. nov 2009

hmm jamaat zaujimave info....a dost ma potesilo, ze s cim je "testovatelka" spokojna davam malemu aj ja 😉 😉 a to z kauflandu, to ani nepoznam..musim tam zbehnut kupit na skusku 😉 😉 😉

sssimi
27. nov 2009

Jamat ja som ich už skúšala. Je to Bio produkt a malej mooooc chutilo. Teraz je v Kauflande akcia na ne.

zuzkad
27. nov 2009

sssimi dobre vediet...pojdem kuupit 😉 😉

dm1
27. nov 2009

tak aj ja ich kupim a uvidim. inak tiez tie co tam mala ako dobre mam pokupene 😉

jamaat
27. nov 2009

sssimi, veď dnes som kúpila jedno Little Bee a nebola akcia.

Mne chutí aj taká veľká výživa z Kauflandu, jablkové pyré. Je to také ozaj ovocné na chuť, lebo nie všetky mi chutia. Niektoré sú také až lepkavé.

zuzkad
27. nov 2009

jamaat viem presne co myslis....ja to jablkove pyre zboznujem...ked som bola tehu zjedla som to ako nic s piskotami 😝 😝 😝 preto mam teraz co chudnut 😠 😠

kosska3003
27. nov 2009

ahojte tak mi sme konecne zaspali teploty neustupili asi pojdeme zajtra na pohotovost mala 39 teplotu bez odratania pol stupna tak som jej dala cipok o 18 ale teraz mala este 38 tak uvidime inac ako to funguje na pohotovosti dokedy su tam a cez vikend su tam odkedy neviete nahodou

ladywitch26
27. nov 2009

akurat pozeram irsko hlada talent. no tam fakt kadekoho maju. zobrali jedneho 6rocneho chlapceka, ze fanusik bon joviho, no bohovsky bol. a potom jeden 61 dedko, zaspieval a ked mu porota povedala,ze ho beru, tak si tam aj fajne poplakal.

inak minuly rok som pozerala anglicku verziu a tam je v porote sharon osborn, ozzyho zena. no a nabehol tam chlapik, ze ozzy, obleceny ako on, hlas mal ako on, aj zaspieval kusok pesnicky ako on a dokonca aj sharon najskor valila oci, ze co tam robi jej muz, az potom sa predstavil, ze sa vola michael. tak mu hned z fleku povedali, ze ho beru, lebo je taky super imitator, ze ked uz vlastna manzelka nevie, ktory je jej manzel, tak ma fakt talent 😀

sirinka
27. nov 2009

dm diky...no ale som nasrata...lebo nam hovorili, ze na konci bude sutaz citatelska o najlepsiu premenu a ze mozme vyhrat poukazku do obchodu a nist 😠

kosska pohotovost by mala fungovat cez vikend non-stop...ale po novom asi ako kde...najlepsie je si to zistit...ja som normalne prvy krat zavolala 155 a opytala som sa, kde mam najblizsiu pohotovost, ked nam v senci zrusili...

juska3
27. nov 2009

kocky, diky za info 🙂

vybrane slova po r: traktor, orechy,...ruzovy, ruzovo-fialovy, ruzovo-hnedy,...(Aj mudry schybi... 🙂 )

kosska3003
27. nov 2009

siri diky moc asi kuknem mozno aj na nete to najdem a s to tak byva naslubuju hory doly a potom skutek utek

zuzkad
27. nov 2009

kosska a co je s malickou ? Chuda taku teplotku ma ...to je hrozne pre take male telicko ☹ ☹ drzim paste aby bola mala coskoro v poriadku 🙂

kosska3003
27. nov 2009

zuzkad no ja neviem rano mala len 37,5 tak som jej preistotu dala cipok a vecer no o 5 uz mala 39 ja neviem myslela som si ci jej nejdu zuby ale zacala aj kaslat tak neviem ak sa to nezhorsi v noci tak rano asi ideme na pohotovost idem si lahnut kym spi ak by vymyslala cez noc dobru noc

iinuska
27. nov 2009

kosska, tak sa drzte, snad to malej rychlo prejde

zuzkad
27. nov 2009

chudatko malicke ☹ ☹ tak drzim paste, aby sa rano uz zobudila v poriadku, nech je coskoro v poriadku babulka mala ☹ ☹ posielame jej bostek s Nicolaskom 😅 😅
dobruuuu 🙂 🙂

jamaat
27. nov 2009

zuzkad, pozerala som tie záclony, ale na tie, čo si objednala, treba potom asi našiť ešte ten pás hore, za ktorý ju zakvačíš.

zuzkad
27. nov 2009

jamaat pri objednavke je taka moznost, ci chcem obsit boky zaclony a tiez nasit pas hore...dokonca je moznost aj ako husto nariasene to chcem mat...ja som si dala jemne nariasene, aby bolo vidno vzor 😅 😅 prave som volala so sestrou a zistila som, ze aj ona ma asi 5 zaclon od nich z tejto stranky...a ja vzdy ked som k nej prisla som jej obdivovala zaclony ...tak dufam, ze aj moje pekne ukazu 🙂 🙂

ja by som stale nieco jedla 😝 😝 a nemooozem...a este ked ste tu pisali o tej jablkovej presnidavke 😝 😝 😝 mnaaaam

ladywitch26
27. nov 2009

toto chlapciatko minuly rok v talente skoncilo na druhom mieste.

https://www.youtube.com/watch?v=XP3NHzUyjq4

ja neviem, ci ho este v porodnici trenovali, ci co 😀

sssimi
27. nov 2009

Jamat tak možno len u nás je akcia... Asi sa to nepredáva 😀

dm1
27. nov 2009

siri sak ja som to tiez tak pochopila najskor ze tu su vsetky premeny a zeny hlasujte. uz som kukala ze ako ti poslat hlas a tam nist 😕

iinuska
27. nov 2009

lady, perfektny je ten maly 😀

sirinka
27. nov 2009

ty kokos lady zlaty je ten chalanisko.... 😀

zuzkad
27. nov 2009

lady ..no nieco take by mohlo vyrast aj z toho mojho milacika 😀 😀 ...by nam tancoval doma 😉 😉 inak tento chlapcek je naozaj sikovny...je rozkosny 😅 😅 😅

ladywitch26
27. nov 2009

a chudacik vo finale ho nakoniec porazila jedna tanecna skupina. no boli dobri, ale tento bol fakt milacik celeho irska