Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
28. nov 2009

kosska, tak to malej rychlo preslo.klop, klop

mimi21
28. nov 2009

kosska, no to je super, ze sa uz mate lepsie 😉

jooj, baby tak to som rada, ze v tom nie som sama 😅 u nas je prosblem asi skor u mna, neni sily, a aj chuti je dako pomenej, neviem ci su to tie mrchy hormony, alebo co a ked uz aj bolo tak bolest neskutocna, akokeby som zase rodila 😅

hoogy
28. nov 2009

zuzka to musi byt zlate.nas maly sa plieska ked mu spievam ked si stany tlieskaj rukami.ale musim po anglicky po slovenky ho to nebavi 🙂 nas niekedy tak pozera na hodiny ako keby vedel,ze kolko je hodin. 😀
uz som myslela,ze sme sami co im to nejde po porode.

iinuska
28. nov 2009

Simi, minule som pozerala Mafstory a tam mala Pipina perfekne papuce. Take zelene s velkymi ocami 😀 😀 😀

iinuska
28. nov 2009

nam to pojde na Vianoce.Noooooo, jaky darcek som teraz vymyslela 😀

sssimi
28. nov 2009

Baby ja sa teraz zo sexu konečne vytešujem... Pred tehotenstvom som brala 5 rokov tabletky a to bolo v podstate od mojej prvej skúsenosti... A ten sex .... To nebolo ono.... Akonáhle som ju vysadila, tak to bol až nymfomatický šok 😀 No a šak aj zato som hneď 2 mesiace po vysadení otehotnela 😀 😀 😀 ... Dokonca aj tehotenstvo sme presexovali... Muž si pár krát aj zanádával... Hlavne keď už som chcela porodiť a ťahala som ho do postele 3x denne 😀

dannynka
28. nov 2009

iinuska dakujeme 😵

baby u nas je to v spalni to iste.....kedze dcera spava s mm v manzelskej posteli a ja spim vedla postielky pri Dominkovi aby som nemusela tak daleko k nemu chodit ked sa v noci budí na kojenie 🤐

kosska-malinkej prajeme skore uzdravenie a nech ju teplotky z daleka obchadzaju.... 😉 Ozaj a co vam je,nejako som to nepostrehla.... 😅

zuzkad
28. nov 2009

iinus inak tie papuce napadli aj mna, ked som videla pipinu v mafstory 😀 😀

...asi je nas viac ...nic v zlom, ale potesilo ma to, lebo sa dost nervujem pre to....a ked pocujem z kazdej strany ako sexuju vo velkom a u nas nic...niekedy pridu take depky na mna, ze sa citim ako stara zenska...co len okolo dietata a kuchyne maka a ziaden iny zivot nevedie...trapi ma to, ale pre maleho som ochotna vzdat sa cohokolvek

sssimi
28. nov 2009

Inuska neviem aké mala pipina, ale aj ja som kúpila kriklavo zelené a majú velikánske oči-tie su pre švagrinú-tu volajú od malička žabka a ťagá sa to s ňou 23 rokov.No nekup to 😀

dannynka
28. nov 2009

sssimi-dobreeee 😀 😀 😀 😀 veru s tym sexom kvoli porodu to bolo aj u nas vesele...tiez som to chcela mat cim skvor s krku 😀 😀 😀 😀

hoogy
28. nov 2009

jaj mimi viem o com hovoris.ja som sice mala strasne malu ranku a sedela som den po porode,ale proste....
inak baby mate uz zuby? my nic ☹
to s tou metlou je dobre. manzel hovori,ze on ho nauci aby mu priniesol pivo 😉

iinuska
28. nov 2009

Zuzi, neboj za par mesiacov to bude lepsie.Uz aj maly bude sebestatnejsi, aj ty budes mat viac casu na seba a muzicka 😉

iinuska
28. nov 2009

hoggy, Adamko ma 2 spodne jednotky, ale mame tu aj vacsich zubacikov 😀

dannynka
28. nov 2009

hoogy-no veru ani my este nemame zubky ale posledny vikend sme mali hrozny...stale bol nesvoj uplakany a ani spat nechcel..tak som s ním pre istotu zbehla k dr,a ten mi iba potvrdil to co som si myslela....povedal ze zdravotne je ok a zevraj je to priprava na zubky,a ak ano tak sa teda mame na co tesit 🤐

Ozaj baby davate niektore svojim drobcom chamomilu?

juska3
28. nov 2009

sssimi, gratulujem ku skuske 🙂 sikovna mamina

ovladace, mobily su v oblube aj u nas, a tiez retiazky na krku...

jamaat, Alex mal take suche flaky na brusku, a sla som s nim k pediatricke, nevedela co to je, tak nas poslala ku koznej,ale cez vikend mu to zacalo miznut, mm mi nepovedal,ze mu prestal davat do kupela hydratacnu penu Johnson, a uz mu to zmizlo...nemenila si avivaz? alebo nieco pod.

mimi21
28. nov 2009

no ja som bola potrhana dost, aj dokina mi to povedala, mala bola velka a ja uzka 😒

hoogy mi zuby e-e, ale uz sa mi zda ze ma naliate dasienka, ale obidva tak rovnomerne, tak snad nepojdu oba spodne naraz a dvojnasobne nervicky pri tom, uaaaaaaaaaaaaaaaaa

dannynka
28. nov 2009

jeeejda dlhsiu dobu sa tu neukazem a uz len pozeram ake nove mamicky a babetka sem pribudli.... 😅

juska a hoogy vytajte 🙂

kosska3003
28. nov 2009

dannynka vsetko dobre k 7 mesiacom maly sme teploty vysoke aj pohotovost sme navstivili ale uz jej to prechadza aj vraveli ze ked je kojene dieta ze to rychlejsie prechadza no uvidime ked sa zobudi ci nestuone

a k sexu to uz ani nepoznam od porodu dme ho mala raz akosi aj chut by bola cez den ale vecer lahnem a som k.o a ked sa mm nechce tak ma nemusi prehovarat otocime sa zadkami a spime ale hadam to nepojde takto dalej este chcem druhe dieta ale az od leta sa zacne na tom pracovat 🙂

hoogy
28. nov 2009

ssimi poznam 😉 ked sme sa snazili tak sme v kuse.myslim,ze moj manzel je rad,ze teraz ma troska pokoj.
zuzka nie si sama,ja sa niekedy citim ako keby mi vsetko zobrali z hlavy a dali mi tam len dieta a domacnost. my si sem tam s manzelikom vybehneme aj von aby sme si troska odychli. on este pracuje z domu takze sme v podstate stale v tom istom prostredi. maleho strazi babina. ked nespaval celu noc tak sme vzdy prifrcali ked mal papat 🙂

dannynka
28. nov 2009

kosska-dakujeme 🙂

a Marike prejeme nech je cim skvor ok a fit 😉

zuzkad
28. nov 2009

iinus ja skor dufam, ze sa moj chlap nejak preberie...a bude mat viac casu na mna 😖 😖

hoogy u nas tiez ziaden zubok...aj ked maly mal podobne priznaky ako pri zubkoch, ale zatial nic..tak neviem

inak danny pridavam sa ku gratulacii paaani 7 mesiacov ako nam to utekaaaa 😝 😝 😝 ...coskoro budeme gratulovat k prvemu rociku 😕 😕 😕

sssimi
28. nov 2009

Juska diky. Inak aj ja použivam od začiatku kozmetiku Johnson a asi 2 týždne ma malá suchu pokožku. Bola som na kožnom a tá mi povedala, že je donré občas zmeniť kozmeniku lebo PH dieťatka sa mení. Dala mi nejakú zarobenú masť na premastenie a penu do kúpela Balneum

mimi21
28. nov 2009

hoogy a ty kojis?

ja mam pocit, ze kazdy den na MD mi umru aspon dve mozgove bunky a to sme este relativne na zaciatku 😨

idem ja pred telku, dufam, ze darno vas stihnem docitat, lebo dnes to tu nejako frciiiiiiiii, packo

sssimi
28. nov 2009

Hoggy Sarah má 1 zub a hryzie ako havo... Dnes ma zase dohrýzla potvorka... Je to taký jedoš po tatkovi 😀

Danny Dominikovi pusinku posielam... To bude moj zaťko 😀

dannynka
28. nov 2009

zuzjad-dakujeme veru ten cas letíííí ved este len tod boli v brusku 😅

no nic babulky idem aj ja skuknut FB potom do sprchy a hajan lebo neviem aka noc a rano nas caka...pa pa 😉

mimi21
28. nov 2009

... ze rano vas docitam, dako mi uz prsty nefunguju 😀

hoogy
28. nov 2009

dannynka myslis do kupela? to su tie tekute kamilky vsak? lebo my to teraz davame,ale neviem ako sa o vola 😝 chodime na plavanie a maly sa mi vzdy potom vyhadzal. je tam slana voda a toto mu pomaha. je to liecive. hned mu to zmyslo

dannynka
28. nov 2009

sssimi odoslem... 😀 no veru mohli by sme sa dakedy stretnut a zoznamit nase deticky ved nebyvame od seba daleko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a dat im najavo aby si uvedomili ze ich mamicky chu aby tvorili v buducnosti par 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sssimi
28. nov 2009

Idzem už aj ja... Odmalovať, sprcha, zuby a het... Ešte muž dáčo otravuje 😀

dannynka
28. nov 2009

hooogy-ee to su homeo od zubkov...zevraj to pomaha tak skusame.... 😅