Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
29. nov 2009

ani Adamko neplace vela, vacsinou mrnci, ked mu je uz dlho. To ho zabavim a je dobre.Ked placka, tak to uz musi byt.

ludmilabb
29. nov 2009

ked ju dam do postielky hrat tak sa v spalni ani neukazujem kym nezacne mrncat...ale napr. dam ju do obyvky na deku a som v miestnosti sa zacne mrachtat alebo rovno jaci a slzy jej tecu ako hrachy
juska ved to ze ona reve, ze zostala sama...ked "debatuje" to je ine
ja ale nemozem byt len pri nej prilepena a ona mi fakt neda slobodne dychat ☹ a ked sme doma aj s mm tak sa musime striedat pri nej inak reve na cely byt a na rukach nanasat, ja raz neviem ci ona je take dieta alebo sa to naucila alebo uz neviem

sirinka
29. nov 2009

ahojte...idem sa chvalit...magdalenka uz nam pekne papa...dnes dala stvrt mrkvy a koliesko cukiny... 🙂

ludmila samozrejme, ze sa to naucila nosit sa...u teba v brusku 😉 aj klarka sa chcela stale nosit...skoro az do dvoch rokov...teraz uz je to lepsie.

iinuska
29. nov 2009

siri, tak super 😉

tak u nas este stale rozbijaju ten debilny plot, ci co to je, maly zaspinkal pri kojeni, tak som zvedava dokedy.No ak sa preberie skor, tak ideme na prechadzku 😎

hoogy
29. nov 2009

caute baby konecne som sa dostala k netu. dnes som cely den este prekladala tak som nestihala a maly teraz zaspal konecne.
inak aj Matko mal take obdobie ked sa strsne jedoval. teraz uz lozi tak zostal spokojnejsi,ale zase na neho musim davat strasne pozor. vacsinou sa jeduje a krci na mna ked mu nieco nejde,ked sa nevie dostat k hracke alebo tak. ale inak sa viem pri krabici s hrackami celkom obre zahrat.

hoogy
29. nov 2009

jamaat nechodime do podhajskej🙂)))tam kde chodime plavat dezinfikuju solou takze ta voda je troska slana 🙂

sssimi
29. nov 2009

Babulky tá pena do kúpela sa oplatí lebo do 10 litrov vody ide tak za lyžičku toho maximálne. Ja ho mám na predpis a dala som zaň necelé 3 €, inak u nás stojí cez 11€.

zuzkaprofant
29. nov 2009

zuzkad moj place alebo vresti ale tak ze mu idu slzicky tak ja neviem lebo zoberem na ruky a on sa smeje ale zaslzeny je poriadne , moj sa dako rozjedol teraz spapal pol nabanika co som mu odlotzila z ranajok s jablckom varenym a piskotkami rozdrvenymi tak to tak zbastil len mam problem nechce mi pit cajiok alebo vodicku len mnliecko tak potom ked kaka tak mu idu ocka vyskocit tak tlaci 😖
ja som akurat dovarila ajk sme sa uz najedli tak mam navarene aj na tt takzde do stredy nevarim nic 😀 😀

mimi21
29. nov 2009

no ahojte 😉
my sme mali celkom fajn noc, len o 4 ked sa mala zobudila na kojenie sa rozhodla, ze trochu pozuruje a do 5 plula, vyskala a blaznila sa v postielke,
potom som rezignovala, vzala som si ju k sebe, a to sa hned zbalila do klbka, pritulilaa ku mne a zaspinkala, kraaaasne 🙂

zuzkaprofant
29. nov 2009

mam otazocku na vas ti ktore uz mate menzes po porode , mate ho pravidelny a boli vas brucho lebo ja uz soam mala 2 krat teraz 3 cakam a dako nict meska mi dako 38den asi dnes je a furt nic a tie predchadzajuce tak ma dost brucho bolelo popravde asi horsie ako pre porodom ale to len jeden den potom bolo oki tak ja neviem lebo kazdy mi vravel ze po porode sa to zlepsi 😀

sssimi
29. nov 2009

Ja som práve navarila malej cukinu zo zemiakmi... Toľko som jej spravila, že bude aj do mrazničky a najdla sa ako chlop 😀

jamaat
29. nov 2009

A ja som sa najedla teraz tiež ako chlop, ale ešte si idem aj z našej krásnej torty odvaliť. 🙂

hoogy, ja som našu vodu na plávaní ešte nekoštovala. A Emka nechce prezradiť, akú má chuť 🙂

iinuska
29. nov 2009

haloooooooooo, to tu nikto nie je??????

ludmilabb
29. nov 2009

ale je 😀

jamaat
29. nov 2009

Však tu na vás čakám a zase všetky len čítajú alebo Superstar pozerajú. To ja stíham všetko. 🙂

ludmilabb
29. nov 2009

no neviem zatial Superstar bez star

iinuska
29. nov 2009

ludka, ale urcite lepsie ako minuly tyzden s Kajom 😀

jamaat
29. nov 2009

Miro Šmajda sa mi páčil! chlapec sa nejako rozospieval! Aj Gotta dobre zaspieval. Hoci Habera funiguje.

iinuska
29. nov 2009

baby, vy prebalujete aj v noci.Lebo ja ee.Nechcem prebret maleho.Ale rano je plienka pekne tazka 😅 A to sa zvykne este rano aj vykakat.

jamaat
29. nov 2009

iinuska, v noci neprebaľujem a ráno tiež mávame naložené. Teda Emka, ja nie. 🙂

mimi21
29. nov 2009

iinus, ani ja neprebalujem, a tiez ma potom rano plienka sto kilo

...vytiahla som vianocnu vyzdobu...ale zatial len vytiahla 😀

mne sa dnes smajda nepacil,ale minule to bolo dost dobre, a kajo je ako taky stary uchyl

hawk, dohovorila som 😀 😀 😀

iinuska
29. nov 2009

my sme dnes aj prvu sviecku na adventnom venci zapalili.Len tak symbolicky na chvilku.A na vchodove dvere som zavesila veniec. 😵

ludmilabb
29. nov 2009

ja ani neviem kde mam adventny veniec, hadam este v Detve musim mm povedat nech na buduci vikend ked pojde na zabijacku doniesol vyzdobu

ja tiez neprebalujem, mala som pokusy ale Sofia mala takeee nervy ze som jej ju len horko tazko zalozila, cela sa hadzala ako blazniva tak na to kaslem a rano je plienka maximalne vyuzita a tiez to ma peknu vahu

zuzkaprofant
29. nov 2009

cafte co nove ja som si dnes pocvicila asi hodku vsetko mozne od jogy po fitnes a sa mi teraz az nohy klepu to bdue zajtra svalofka ale musim schudnut uz iba 7,5 kg ta sa tesim
ja uz mam vianocnu vyzdobu danu v obyvacke aj v kuchyni som si vsera konecne porobila poriadky v krabiciach kde mam rozne vyzdoby a porozdelovala nech mam vtom poriadok lebo ani som nevedela co mam

chcem sa spytat ako davate do mraznicky jedlo pre babatko bo rozmyslm ze nakupim bio zeleninku ale maly mi to nezjde naraz a enchcem vyhodit bo to je troska drahe tak ako to urobit aby mal aj na neskor neviem ci len obvarit a tak zamrazilt alebo normalen uvarit a zmrazit jedlo

jamat ty jaka mica cica si a aj neviem aky mi nick spolu ste boli na face s babtkami to nevyzerate ze ste rodili pred pol rokom nie ako ja tukova bomba 😀 😀

ja neprebalujem maleho jedine ked mi velmi smrdi v pamperskea uz je hore inac ho nechavam tak len niekedy sa budim na smradik lebo spime spolu v deckej na posteli lebo som si vsimla ze tak je spokojny a aj ja aj ked ma boli uz chrbat lebo v jednej pozicii musim spat a maly si na mne nohy vyklada 😝

iinuska
29. nov 2009

My mame sice uz 4 rok ten isty adventny veniec, ale akosi sa s nim neviem rozlucit.Strasne sa mi paci.Robila mi ho jedna aranzerka .Co som pozerala v obchodoch tak ma nic neoslovilo, tak som len nove sviecky kupila a je to.

zuzkad
29. nov 2009

cafte mamicky,

ja som na FB dnes a hrajkam sa s rybkami...novu hru som zacala hrat a zabavam sa 🙂 🙂

Zuzka ja som mala mrchu po porode 2 x v poho a tretia nic...nedostala som ju uz dlhsie...ale tehu nie som urcite...ja si myslim, ze to nejak este rapluje...a ja beriem aj tu antikoncepciu pri kojeni a ta sa berie v kuse bez prestavky, tak si myslim, ze to ma nieco s tym 😒 😒
Zuzka aj drzis nejaku dietu, alebo len cvicis ?? Ja som teraz asi 5 dni nedietovala...inak sa snazim drzat tu 90dnovku...a cvicit chodim tiez, ale kg idu pomaly dole 😢 😢

inak Jamaat aj jja som si ta vsimla na foto, co ste mali mecheche s kockami...ze aka si ty dracica 😎 😎 😎 kockaaa 😉 😉 to je inak nefeer, ze byvate tak daleko vsetkly....aj ja by som vas rada videla na zivo ale ked skoro ziadna nie ste z BA ☹ ☹ ako sa ja k vam dopracujem ☹ ☹

ludmilabb
29. nov 2009

zuzka to je len Janka stihla ja moje faldy zakryvam 😝

zuzkaprofant
29. nov 2009

zuzkad kolko si uz schudla ja nedrzim dietu ale popravde jem malicko ale ranajdkujem stale potom okolo obeda jogurtik okolo 15si dam obedik a potom uz nic jedine ked ovocie alebo troska cokoladky alebo slane ticky a to len tak ze za hlt inac by som ani deko neschudla ja musim velmi malo jest

zuzkad ty kojis osm myslela ze uz nie

ludmilabb
29. nov 2009

zuzkad bude v lete stretko, nie?

iinuska
29. nov 2009

zuzkad, ja som davnnejsie uzivala antikoncepciu a pribrala som 5 kil.Ale mne bolo pritom aj zle, tak som ju potom vysadila