• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
inak mame 7400g a 69 cm
30. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, jamat aj my musime na malu daavt pozor lebo v sekunde je niekde inde a najviac pod radiatorom alebo u repraka kuse kablik takze asi zachvilu budeme bez muziky lebo ma zubale dost ostre :grinning: :grinning:

dm- nasa uz sa naucila pri prevracani púokladat hlavu opatrne aby sa nebuchla :sweat_smile: ale niekedy jej to este nevide

zuzkaprofant- tvoj uz lozi po 4 ? no super
30. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla tak sa pochvalime - Barborka papa okolo 130g zeleninkoveho prikrmu uz a blaboceme babababa, papapa a najskor asi povie tata ako mama tak to vyzera
30. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba este tka uplne nie ale pokusy su uz ale este tak nelozi ze nestiham mu to este si pockam taky mesaic :grinning:
30. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, aj Emka si vie dať pozor, aby sa nebuchla. A tiež si na to nie vždy spomenie :slight_smile: Ale zakaždým si to pripomenie, keď jej šiška zaduní.
30. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko este od rana nespal, neviem co sa deje :confounded:
30. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinus, Emka síce zaspala pekne, ale ani nie po polhodine je hore. Práve sa zobudila a s plačom. Tak to nem dobre.
30. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta moj este spinka a toci sa v postielke a ja ani sustat nemozem len aby spinkal :grinning:
30. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat s tym zadunenim asi tak nejako :grinning: , a asi nam pojde hore zub uz akosi presvita a ma to navrete chuda male

a stratila som fantaziu co jej varit sa mi zda ze ma stale to iste asi jej pridam masko aby mala zmenu aspon nejaku, doki vravel ze uz mozem pomali a aj ovocie ale kase mam pockat a ani keksya piskoty newmam davat do 8 mesiaca
30. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve som si umyla vlasy a Emke sa nepáčim, keď si spravím turban z osušky. Normálne plače. Už asi tretí krát to spravila. A už som si to aj dole dala, aj tak sa nevie utíšiť. :unamused:
30. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

ak máte niekto záujem:

http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=447040&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

A tiež pre tie, ktoré dávame Hami 2, mám jedno 200g balenie :wink:

My sme dnes spali do 9:30, tak máme trochu posunutý režim :sweat_smile: A Aj Adamka dnes bolia zúbky, hoci stále nič. Navreté do má už skoro 2 mesiace :unamused:
30. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nepacim Sofii ked mam rozpustene vlasy ale s turbanom nebeham po byte, si len rychlo vysusim lebo sa mi aj tak na hlave rozpadne :grinning:

a zacala si cmulat palec ked na hracku nedociahne tak si najde alternativu co si do ust da ale predtym si davala celu ruku a teraz len palcek
30. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, ja ked mam turban na hlave, maly tiez na mna zazera.Tak si ho vzdy dam radsej rychlo dole.Potom mi vlasy zavadzaju, dam do gumicky a susia sa aj pol dna.Ako aj teraz. :grinning:
30. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko konecne zaspinkal.Od rana uz bol pekne unaveny, len ocka si zmolil.No tak zeleninka bude neskor :sweat_smile:
30. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne som vas docitala. cez vikend vzdy nieco riesime, tak neni cas na internet.
jamaat - hlasim, ze aj nasa ma teraz v oblube moje papuce:slight_smile:))
jamaat a ludmilabb - pekne fotecky na FB! male su zlatucke! a aj vy!
30. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujemeee! :slight_smile:
30. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme aj my
30. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky tak skúšku mám za Ceeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... Pomaly sa môžem začať drviť na ďalšiu :confounded:
30. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi a kolko ich este mam, gratulujem ku skuske vsak aj Cecko je OK :sunglasses:
30. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava- este mas malo byt
30. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No došla som z mesta, Emka spí (Monika ju opatrovala) a práve dusím tortu z oslavy. :slight_smile: .........Zase som kúpila Emuške Leuške háby. Tepláky a body s dlhým rukávom.
30. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeze si bola nakupovat?
30. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaale, v číňáku oproti robotníckemu domu. Tie tepláčky sú bohové. Už máme jedny z číňaku a sú oveľa lepšie ako slovenská výroba. Operiem, oblečiem, odfotím, dám foto na FB :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludka ešte mám za sebou len 2 skúšky a tento semester budú ešte 3 či 4... :frowning2: No ale šak to už dáko dotiahnem do konca...
30. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne...mm doniesol modem...
ale jeden den bez netu a ja tento byt nespoznavam :grinning: a to som aj s malou bola von, aj som si s nou pospala, puding uvarila a upiekla lasagne, kde sa to len v mne berie???
30. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
internet je zrut casu ale co uz narobime :grinning:
30. nov 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofia ma strasne rada zipsy, hlavne pri kojeni a ked ju uspavam na rukach....do kelu zase tu susedia vrtaju uz aj mm povedal, ze to je zivot v panelaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
aj u nas vrtaloi susedia prave ked sme maleho davali spat, al epotom nejako prestali
30. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak maly okupkany, nakojeny a uz spinka.Chvilku plackal, ale uz je dobre.

dnes bolo u nas perfektne prijemne 12 stupnov, sme boli vonku s kamoskou kocikovat, maly pospinkal pekne vyse hodinky.

simi, gratulko k skuske
30. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby, som tu uz vecnost nebola, asi 3-4dni...mame za sebou maminu 50-tku, oslava prebehla docela fajn, deticky boli zlate...Lukasko dostal v noci pred oslavou horucky :frowning2: ..tak som mu cely den znizovala liekmi. Este v nedelu rano asi 40-tka horucka, ale od vtedy nic KLOP-KLOP....tak asi prvykrat v historii, co nebudeme mat antibiotika...DUUUUUFAM :dizzy_face: . Zajtra si ho este necham doma a pak se uvidi...
Klarka mi spapa uz s prehladom 120g kase, strasne jej chuti a ked nahodou hned nedam do pusy lyzicku hned, ako jej ju vyberiem, tak ma gezuje :grinning: ..nestiham bagrovat normalne :grinning: . Uz papala aj bananik, ten jej chuti...jabko furt ee-ee. Inac, na oslvae jej segranka dala do ruky ten kukuricovy sulok...no nechapala som, ona ho automaticky dala do pusy a papala ho...akoby to bola kazodenna rutina pre nu :grinning:
Klara sa strasne rada hra s mojimi vlasmi...tak jemnucko...a ked sa jasi, tak ma za ne kvaka :grinning:
30. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok