Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
30. nov 2009

dm, tak gratulujem. V podstate má stále niekto výmesačník 🙂

dm1
30. nov 2009

jamaat tiez som si minule povedala ze tu stale niekto oslavuje. keby sme si zakazdym dali pohar vinka na pripitok tak su z nas alkoholicky zachvilu 😀 . a emka uz pekne papa zeleninu?

dm1
30. nov 2009

inak som sa zabudla pochvalit. sme boli na rehabke a maleho pochvalila sestricka velmi ze robi vsetko krasne ako ma na svoj vek. zrusila nam cviky co sme robili ze to uz je pre neho nuda a dala nam len jeden. je sice hrozny ale to ma uz podporovat lozenie na styroch aby si precvicil svaly. sak som jej hovorila ze len co sa cvik naucim tak mi ho za 2 tyzdne vzdy zrusi ze uz netreba. tak som rada

jamaat
30. nov 2009

dm, tak super s tou rehabkou.
Víno mám v chladničke otvorené, tak veru by sme aj mali oslavovať, nech sa nepokazí 🙂
Emka sa už celkom fajn rozbehla, už sa aj napapá, nie je to len o koštovaní. Ale trošku som jej prisládzala, nech ju nenadrapuje a negrcká. Znižujem to a dnes už papala v podstate bez prisladenia.

dm1
30. nov 2009

jamaat a ja prave popijam cervene vinko 😀 tiez sme mali otvorene no a hadam nenecham pokazit...

to je super hlavne ze papa ja som si tiez hovorila ze keby nechcel aj cukor dam len aby papal

ludmilabb
1. dec 2009

ahojte, my od stvrt na sedem hore...v noci som jej cumel davala tak som ju az tak nekojila a rano mi z obidvoch prsnikov mlieko tieklo a vsetko mokre som mala, paraaada
si si ho idem odstriekat a bude do kase....mne doki hovorila ze mam malej davat ovocne stavy kvoli vitaminom ale vsade pisu ze jablko, hrusku podusit a tak davat, cerstve ovocie vy niektora davate?
a este jedna otazocka kase davate z flasky alebo na lyzicke?

dm gratulujeme k sedmicke 😉

jamaat
1. dec 2009

dm, veď ty si musela, oslavovala si! 🙂

Dobré ráno. U nás už nebola taká fajná noc ako minule. Ale aj tak OK. ....A ešte mi začiatok dňa vylepšili aj siiimine šteniatkové fotky 🙂

ludka, skús pár krát podusiť a potom už surové. Aj ja už idem skúsiť ovocie. Kašu mala Emka iba raz a to dával chlop asi lyžičkou.

emode
1. dec 2009

ahoj, vidim, ze bb jednoznacne vedie ... 😀
tak po troch dobrych dnoch sme tam kde sme boli ... uz od siestej hore 😒 a skrieka ... uz ste chytali moc do tych sackov? uz som dva pokazila ... jeden mi okakala 😝

ludka davm cerstve jablcko a nevadi jej hrusku cerstvu nemozu tu len z vyzivy inak davam vyzivy ...

dm my zaciname cvicit deviateho drzte palce 😕 a tiez super ze ti to ide no ja neviem ako zvladnem moju hyperaktivny osemkilovu slecnu 😉

jamaat
1. dec 2009

emode, chytala som a na prvý krát sa podarilo. Ale to mala nekakacie obdobie, teraz už by to asi horšie dopadlo, keďže ráno skoro vždy kaká 🙂

emode
1. dec 2009

jamaat to si len tak drzala a chytala alebo ako ??

jamaat
1. dec 2009

Nieee! Veď to sa dá prilepiť. Aspoň ten náš sa dal. Prilepila som jej to na cikulku ráno, normálne dala plienku a ona do toho cikla. A bolo.

ludmilabb
1. dec 2009

Erika ja chytam kazde rano ale len niekedy sa jej zadari aj vycikat 😝

jamaat
1. dec 2009

Ja som spokojná: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1557952 🙂 ......síce stál 20 euri, ale mňa vyšiel oveľa menej. Neviem, či som aj nezarobila :D

ludmilabb
1. dec 2009

Janka tak fajn, potesi 😉

davaju nejaky stary Titanic na Jojke ani som netusila ze existuje nieco pred tym slavnym Titanicom bude sa tak velmi nan podobat a teda Cameron sa nechal tymto filmom veeelmo inspirovat 😝

jamaat
1. dec 2009

Ja tu mám ticho, Emka spí a ja sa chystám na plávanie. Človek sa aspoň musí trochen zušľachtiť, inak by som si nohy možno raz za mesiac odchlpila 😀

musenko
1. dec 2009

Ahojte, mozeme sa pridat k vam s mojim chlapcekom Adamkom 6m +3tt. neviem ci mate aj vy taky problem, v poslednej dobe sa musim fakt narobit aby som ho zabavila. Predtym sa mi vcelku prehral aj sam, ale posledne dni je to o dusu ☹ niekedy som ho v poho prebalila, teraz sa mi zaprie rucickami a nie a nie lahnut, a ten krik aky spusti 😒 este nelezie, nema ani zubky zatial...inak je strasne zlaty 😀

emode
1. dec 2009

jamaat vidim ze mas rovnaku motivaciu ako ja 😀
no prilepila som a vsetko islo do plienky 😝 my chceme ist zajtra zas na Kaskady len malej akosi slzi ocko tak neviem a dnes ideme do poradne 😕

emode
1. dec 2009

musenko velmi dobre pozname 😀 tiez u nas len naznaky pohybu vpred vacsinou sa zaprie o ruky a potom sa zlosti ...

ludmilabb
1. dec 2009

Erika ty kde chodievas k pediatrovi?

musenko ahoj 😉 no ja mam problem od mojho dietata odbehnut do inej izby furt len okolo nej inak jaci o dusu spasenu

jamaat
1. dec 2009

emode, tak si asi prilepila vedľa. 🙂 Na Kaskády sa pridáme, keď dokončíme kurz. Ešte asi 2 týždne.

musenko, vitaj. S prebaľovaním aj u nás problém, ale inak sa prebaví aj sama a dúfam, že si to nerozmyslí.

No klasika, keď máme niekam ísť, tak Emka just spí dlhšie.

ludmilabb
1. dec 2009

Janka a co to prilepila, nem chapem?

ludmilabb
1. dec 2009

fuu ale leje ako z krhly 🙄

musenko
1. dec 2009

no ste ma potesili ze nie sme sami 😅 aj sa nosime, ako sa da, len chlapec akosi stale pribera, uz ma viac ako 9kg 😝 a to mu moc prikrmy nechutia. Po kazdom jedle je to tu ako po bombardovani ... ozaj vozite sa uz v sportakoch alebo v hlbokej vanicke? doteraz bol Ok vo vanicke, mam ju polohovaciu, ale pred par dnami akoby utalo, proste v nej place a place, zapiera sa tymi malinkymi laktikmi a sediet a sediet. Rada by som ho mala este vo vanicke, ale som z neho niekedy zufala...

nikanika28
1. dec 2009

Cafte...no dnes je teda skvely den 🙄 ... Klara chyta furt nervy, Lukas ten tu lieta jak sarkan s mecom a akoze bojuje 😕 😀 😀 a stale len...maminkaaaa, pozeraj saa co dokaazem... 😀 . Horucky su uz fuc, len stale sopli...tak som zvedava, dokedy 😖
Ludka, a co ti niekto na kabliku stoji ? 😀 😀 😀
Boze, my zase cez vikend oslava, Lukas bude mat 7.decembra 5rokov, koksooo, to ale letiiiiii 😨 Tak zase torta bude 😵 😵 ...a potom ze chudni 😝
Baby, co su to tie kaskady, uz som sa raz pytala, len mi nikto neodpovedal 😝 😀
MUSENKO VITAJ 😉

sssimi
1. dec 2009

Ahojtééé!

Musenko vitaj.

Jamat ja som práve ten svetrík objednala švagrine na Vianoce. Nový za 16 € + 2 € poštovné. Chcela fialový...

Nika už ti prišli tie údaje odo mňa? Ten tvoj Lukáško je ako mm 😀 Aj ten furt len kukaj, kukaj..... 😕 Sakra včera mi kvoli tomu skoro smaženka na koláč zhorela 😠

musenko
1. dec 2009

ahojte, ja poznam len kaskady co su v Seredi, ale to by mali baby z BB asi dost daleko 😉 a v tomto pocasi tam urcite nikto nie je...ju dievcata co robievate s mimi ked je takto hrozne? 🙄

zuzkaprofant
1. dec 2009

ahoj musenko ja nosim na ruckach chodime od okna ku oknu a ked nezabera vyberem vysavac a idem vysavac a dam ho do postielky a on pozera a je tisko to zabera aj na spanok ked neviem zaspat 😀 😀

som chceal ist vonku ale u nas lejhe tak nejdem nikam mam zase svalovku poradnu tentokrat na chrbat a ruky 😀

nikanika28
1. dec 2009

http://www.topky.sk/cl/10/619876/V-B--Bystrici-... ☹ ☹ ☹

Simi 😀 😀 😀, inac mi to uz prislo 😉

dupinka
1. dec 2009

Ahojte!

Zuzka, aj tu leje ako z krhly, a to dnes idem k gynekológovi. Musím sa ťahať aj s malým, MM má službu, tak bral aj auto. Na porážku 😠

musenko
1. dec 2009

zuzka, to robievame aj my, a pritom mi stihne kvetiny "zaranzovat" a tiez ma rad snurku zo zaluzii. Proste je profik v stahovani zaluzii 😎 tiez ma vcelku rad vysavac, a tiez pracku ked pere, hrozne sa mu vidi ten otacajuci sa bubon 🙂 ideme z achvilu plavat, to sa tak hodi k tomuto pocasiu 😒