• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Simi, poziciam vam Lukaska na vikend? mangela tvojho to po vikende potom urcite prejde, ked bude pocuvat od Lukasa...ahaaaaaa...pozeraaaaaj....aha ahaa ahaaaaaa :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika takze chripka dorazila aj do BB :frowning2: a co s kablikom? :grinning: :grinning: :grinning:

Sofia zaspala v satke a som sa ju snazila veelmo opatrne prelozit tak uvidim kedy zsiti ze v nej nie je

musenko ja este pouzivam vanicku, mala v nej pekne zaspi ale ked je hore a nechce spat zlosti sa lebo nie je polohovacia a nist v nej nevidi, iba mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:
maly konecne zaspal, normalne to zacina byt boj so spanim, uz dve hodky sa mu chce spat, vyzivuje, sucha si ocka,ale ani za svet spat, tak radsej vykrikuje :sweat_smile: a nosime sa na rukach a potom ako keby vypol vypinac, cvak a spi :slight_smile:
1. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juska obcas to zaspavanie nejde "bezbolestne"...aj u nas ked chce spat ale bojuje tak aj nohy hadze a kope ma ale u nas ziadne cvak nehrozi, zdlhave zaspavanie a trikrat este kontroluje, oci otvori, hmmmka si pri tom
1. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, v poslednom case si vzdy na teba spomeniem, ked je umrcany a nosim ho na rukach, ze ty to mas kazdy den. Pevne nervy :wink:

Alex sa predtym vysavaca bal, teraz ho bavi, minule pri nom zaspal :slight_smile:
1. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vysavac dostali teraz par dni dozadu od svokra ale este som ho netestovala, urcite ani pes ani Sofia nebudu nedsene ale ani mm nema rad ten hukot tak ani neviem kedy budem vysavat :sweat_smile:
1. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vzdy musela dat Alexa do postielky, zapnut kolotoc a zatvorit dvere na spalni, aby nepocul vysavac a potom rychlo vysavat :wink: lebo ked som pustila vysavac pri nom, tak spustil taky jakooot

my mame sportovy kocik tusim uz od augusta, uz mu vanicka bola mala

to muselo byt strasne na tom Titanicu,a mas pravdu dost sa to cele podoba na ten spielbergov Titanic,este aj ta romanca
1. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofia este stale spi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale som chcela varit a nemozem teraz hrkotat s hrncami.... ale nevadiiiii
1. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex je uz hore, bude o chvilu jest,ja tiez radsej,ked spi, nejdem do kuchyne,aby som nicim nebuchotala :slight_smile:
1. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude pocasim ine vysvetleni pre ten jej dlhocizny spanok nemam
1. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prišli sme z plávania, furt riadne leje.
Tak postupne odpovedám:

nika, Kaskády sú hotel tu neďaleko. Taký hrdý, patrí Konárikovi.

ludka, prilepila sáčok na chytanie moču.

musenko, aký máš kočík?

sssimi, kde si ho zohnala tak lacno? myslím sveter
1. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee
ja davam este stale maleho do hlbokeho.Je tam sice dobre narvany, ale neprotestuje :grinning:
1. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, tak šatka je úspešná. To mi niekedy predvedieš, ako si ju tam zaväzuješ. Nejak si to neviem predstaviť. ........A na to je dobrá hudba, keď Emke púšťam, že ja môžem potom aj buchotať a nevadí jej to.

Emka je umravčaná, lebo spala ani nie 10 minút po plávaní v aute. Šupla som ju do postieľky, uvidíme. A idem tiež variť.

Jaaaaj, a ešte sa chcem pochváliť - dnes mi prišli tenisky, čo som vyhrala aukciu a sú super a aj mi sedia perfektne a už asi 2 roky som niečo podobné hľadala. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1567445
1. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na kontole, malemu brali krvicku, zajtra budu vysledky, dufam, ze bude vsetko OK.Cestou z BA pekne pospinkal v aute, aj sme stihli este pokupit hracky v Draciku uz na Vianoce, aj pre krstniatko

toto pre Adamka k Vianociamhttp://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=038419L&kategoria=67

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=037483C&kategoria=67

penove puzzle nemali
1. dec 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokus neúspešný, BebeTV to istí. A môžem variť, o chvíľu príde Monika hladná.
1. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Sofia spala prosim pekne dve hodiny a este sa mi aj krasne do lavorika vykakala.... pamatne to hodiny :grinning:

Janka dakujem za vysvetlenie, sacky som zatial u doki nefasovala
ja mam problem s obuvou , mna hned hocico tlaci takze kupa cez net nehrozi

iinuska tak nech su vysledky v poriadku! :wink:
1. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, dik.Verim, ze ano. :wink:
1. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludmila ako sa vykakala do lavorika ako do nocnicka ci ako to jak je mozne :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkap podrzim ju v klbku nad lavorikom a ona sa vykaka
1. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne a to jak dlhro praktizujes ja nikdy neivem kedy bude kakat lebo moj aj 4 krat za den ako kedy
1. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka dnes mas stastny den :grinning:

my reveme ako sme sa vratili od doktorky, nie som z nej nadsena, malu len tak zrychlika kukla, spytala sa, co papa a bolo po poradni, mame 7900g :confused:
chcela som aby zaspala v postielke .... ani bohovi ... hysak ...az ju natriasalo dala som ju na prsnik zaspali sme spolu na polhodku na posteli tak je po poobednom spanku len teraz rozmyslam ci ju este dam spat alebo vydrzime do vecera len pri jej nalade to bude des :angry:

a nemozem sa od nej pohnut ani na krok ...
na kaskady nejdeme lebo nam slzi a hnisa ocko :frowning2:
fakt dobry den :cry:
1. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako málo niekomu stačí ku šťastiu, však Ludka? :grinning: ......Ja mám tiež nohy na otlačenie háklivé, ale toto som riskla. A vyšlo to.

Emode, chytila prievan do očka, či čo? Emka má stále tie lišaje či čo to je, možno tiež zbehneme k doktorke, lebo jej to nejako nemizne.

Emka len pred chvíľou zaspala, obed ešte nie je hotový a mám tu neskutočný bordel. :confused: Emke som dala ožužlávať rožok, tak ten bordel ešte vylepšila omrvinami. A Deny sedel pri nej a rozmýšľal, či mu z toho rožka dá, alebo si má sám zobrať. :slight_smile: ....tak som aj kameru a foťák vytiahla. No kedy mám riadiť, keď mám takéto dôležité veci na robote? :slight_smile:
1. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emode,a co si varila? ja musim zbuchat nieco na veceru a ziadny napad :confounded: ...uz som to tu pisala,ze sme mali aj my problem so suchymi flakmi, skus zmenit emkinu kozmetiku, mozno to pomoze aj vam :wink:

vidim, ze nie len u nas je umrncana nalada, ale dala som Alexovi sacok, tak na chvilku ma zabavku a je ticho
1. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, sáčok je super zábavka. Emka úraduje so šušťavým euroobalom :slight_smile:

juska, ja práveže kozmetiku ani veľmi nepoužívam. Kúpem ju väčšinou v čistej vode, len občas jej dám penu. A telovým mliekom ju natriem tiež tak raz za dva týždne. Nemenila som prášok na pranie, ani aviváž. Tak neviem.
1. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, aj Adamko ma cerveny fliacik na licku a cerveny krk, doktorka mi povedala, ze to je ekzem, musime ist ku koznemu.Ani sa necudujem, obidvaja chlapci to zdedili po manzelovi, on je alergik.
Tiez si davam pozor na to co zjem, minule som si dala mandarinku, a sa mi zdalo, ze sa mu to este zhorsilo... :unamused:
1. dec 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska, Emka to má v záhyboch vzadu na kolenách, vzadu na pleci a jeden mimo záhybu na boku. Nejaký týždeň ešte počkám, ak nezmizne, pôjdeme k lekárke.
1. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny, co tu nove? ja som cely vikend pisala clanky o tych listkoch z manchestru. najskor som napisala clanok do manchesterskeho vecernika a potom som poslala mail priamo na futbalovy klub. tak mi dnes prisiel dakovny mail, ze som ich upozornila a ze nech im este poslem detaily, cisla clenskych kariet a cisla sedadiel, ze budu patrat po tych mafianoch. tak som chlapcom trosku zavarila :grinning: :grinning:

inak stanka sa posledne noci budi okolo jednej. zacne plakat a musim ju vybrat z postielky, zobrat ju na ruky a vtedy v momente stichne. tak 5minut ju hladkam po chrbatiku a potom ju mozem dat znova do postielky, aj ked nezavrie oci hned, vacsinou uz je tisko a za par minut zaspi.
1. dec 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, to moze byt, zvykne sa to robit v zahyboch, tam kde je jemna koza, Adamko ma taky maly fliacik aj na zapesti z vnutornej strany.Petkovi sa to teraz zhorsilo v laktovych zhyboch.
:confounded:

lady, ty si akcna zienka :wink:
1. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nasa ma tiez taku hrosiu kozu po celej brade a v kutikoch ust, ale to je z toho, ze stale slinta. ma to nonstop mokre, aj jej to natieram, ale dlho jej ten nater nevydrzi. pre istotu jej to len lanolinovou mastou, co som mala na bradavky, to moze aj zlizat a nic jej nebude a je to dost mastne.
1. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, teraz ma napadlo, aj to Emke niecim natieras? Skus modru indulonu.Mne raz, ked bol este Petko maly lekarka hovorila, ze je dobra na vsetko.Sice Petkovi nepomohla, ale za pokus to stoji... :sweat_smile:
1. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok