Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
3. dec 2009

lady, dnes mas volno? uz si si zvykla byt znova v praci?

ladywitch26
3. dec 2009

juska, nie, volno mam len v stredu a vikendy, ale pred dvoma tyzdnami dala vypoved manazerka na oddeleni polotovarov, tak som zdedila jej flek. a super pracovnu dobu od osmej rano do druhej. 🙂

juska3
3. dec 2009

tak to mas super, a mas daleko do prace?

ladywitch26
3. dec 2009

asi sto metrov 😀 cize aj na 15minutovu prestavku odbieham domov. ale predtym som byvala v dome oproti obchodu, tak som to mala do prace len 5 metrov 😀

jamaat
3. dec 2009

Nová krv to tu nejako riadne dnes rozbehla 😀

Ja som bola po dcéru v meste, lebo bola na koncerte. A idem asi do postele ešte čítať.

ladywitch26
3. dec 2009

jamaat a co dobreho citas?

juska3
3. dec 2009

jaaaj nie je nad pracu z domu cez cestu, co by som ja za to dala, ja som cestovala hodinu do prace rano o siestej, ja len dufam, ze kym budem na materskej, tak sa situacia ako tak ukludni a bude viac prace, aby som si nasla robotu tu v TO. A ako dlho ste v Irsku?

dm1
3. dec 2009

jamaat tiez citam ze my "tradicne" to tu v poslednej dobe flakame tak nam to musel prist niekdo rozprudit 😀

baby mne je priserne zle od zaludka ale nic take som nezjedla tak neviem....

ladywitch26
3. dec 2009

juska, ja som tu tri a pol roka a muz dva a tristvrte.

dm, nooo, aby si este ozaj nezakladala tu novu temu 😀
ale my sme s muzom tiez vcera behali v noci na wc, nejako nam omacka nezapasovala na veceru

jamaat
3. dec 2009

lady, čítam Jazdcov. Čítala som to, aj keď bola Monika maličká, aj teraz pri Emke.

dm, veru, veru, vy len vyrábate obrážťoke a koňa neobriadite! 🙂 .... Tak len aby si bacila nechytila.

ladywitch26
3. dec 2009

ja mam tiez zopar takych knih, co dookola niekolkokrat citam. ale ja vacsinou horory od kinga. aj ked strasne sa mi pacila aj allendeova, dom duchov.

dm1
3. dec 2009

lady ja nastastie nebeham ale maly je kazdu polhodinu hore tak sa este k tomu nevyspim 😒 potom skacem s nim na fitke aby zaspal no cakam kedy ho ogrcam tusim...
a dufam ze nemas pravdu s tym zalozenim temy 😀

dm1
3. dec 2009

jamaat je pravda ze ja teraz pri fotkach dohanam zameskane ked uz mam neobmedzeny net. inak hladala som v gimpe tu foto kreslenu a nenasla som to tam nikde. viem ze inde to byva vacsinou ako carton ale tu som nist nenasla mozno len neviem kde hladat

zuzkaprofant
4. dec 2009

dobre rancko asi spinkate ze u nas prsi mi sme do teraz skoro spali s malym no on spal ja som ho skrabkala a on si to vychutnaval na mne nohy vylozene a sa smial a aj spal 😀
dnes ideme ku svagrinej tak mam co robit musim prichystat veci pozehlit pobalit a ked pride vecer mm s robotky cestujeme snad sa malemu bude pacit

sssimi
4. dec 2009

Ahojte.
Juska ty si z Topolčian???? Ani si sa mi nepriznala!!!!

Sarah mala divokú noc... Večer vreskoty striedavo až do polnoci a o 8 svieža ako rybička... Na dudel bola hore asi 10x... A keď prirátam tu otrasnú včerajšiu noc.... No mám dosť!

iinuska
4. dec 2009

dobre ranko, u nas noc jedna z tych lepsejsich, Adamko bol hore asiiiiiiiii 5x.Neviem, ale vcera vecer som mu natrela dasienka gelom,. tak zeby to boli fakt zubky?A furt nakukam a stale nic.Dolne jednotky uz ma vyse 2 mesiacov a dalej nist. 🤐

kristiniatko
4. dec 2009

dobre ranko, zelame vsetko najlepsie LADY k narodkam! Teda dufam, ze ich naozaj ma, podla fb. 🙂
idem pocitat, co ste este vcera popisali.

zuzkaprofant
4. dec 2009

tak mi sme zase sa povrackali mal sa vykecava pri jedle a nakoniec sa mi povracal 😠 asi mu zle zasla kasa tak mam dost neivem ci mu mam dat teraz mliecko alebo radsej nie

kristiniatko
4. dec 2009

no u nas noc z tych horsich. papala kazde 3 hodiny. nevieim co jej to v poslednej dobe jej. zeby z tych zubov? ale mozem byt rada, ze neplace v noci, lebo sused nam nami ma o 6 mes. starsieho a tomu ked sli pred 3 mes. zuby tak riadne plackal v noci. ☹

kristiniatko
4. dec 2009

zuzi, no veru ti neporadim, ci mu teraz mozes dat mliecko ☹

zuzkaprofant
4. dec 2009

som mu nedala hraje sa tak mu dam najskor o pol hodku a hotovo uz sa mi tak 3 krat povrackal pri jedeni lebo ho naplo bo vykecava a asi aj lyzicku osom mu tym padom zle dala do pusinky

sa mi dnes nic nechce u nas tak leje akurat dobre na spanie

kristiniatko
4. dec 2009

asi bude lepsie pockat. ani mne sa nic nechce. mala by som sa sprchnut, prezliect, zehlit, kupelku umyt. 😒

kristiniatko
4. dec 2009

u nas je tiez skaredo. sice neleje, ale pod mrakom. dufam, ze sa vycasi! vcera sme neboli na prechadzke, lebo poobede dlho spala, tak dnes musime! chodime stale za akehokolvek pocasia. aj ja aj mala sa potrebujeme vyvetrat.

nikanika28
4. dec 2009

Ahojte
Dani, ak chces kreslenu foto, to sa robi vo Filtre-umelecke...tusim tam to je..ak chces, mozem ti to pozret..daj vediet 🙂
No mam ohromnu radost..som sa prave dozvedela, ze mame do skolky doniest medovnicky a budeme ich tam spolu v utorok zdobit.... 🙄 🙄 A to som chcela piect az tak o tyzden...neviem, ci mi do vianoc vydrzia..aj ked vlastne by aj mohli... 😅 JOj, len sa mi neceeee...v sobotu mame oslavu - Lukaskove narodky a v nedelu ideme do Rakuska bez deti 😵 . Tak bud dnes 😕 😕 😕 😕 alebo v pondelok piect...
A ma doniest do skoly valasku ... 😅 😅 neviem akoze, odkial ju mam zobrat...vymyslaju somariny stale 😀

nikanika28
4. dec 2009

Kristiniatko...no ja radsej ani nejdem menovat, co vsetko by som mala ist robit.....by som menovala na tri strany... 😅 😅 🙄 🙄

kristiniatko
4. dec 2009

nika- uz ti niekto poslal fotky do tabulky? mam uz nachystane, mozem?

kristiniatko
4. dec 2009

a mail mas ten co je na fb?

mimi21
4. dec 2009

no cawesteeeeeeeeeee
este stale som bez pc, teraz som u svokrovcov
povim vam, paradne sa nudim po veceroch ked je aj mm prec, na tenise, fuciku alebo hokeji 😅
a vy co tu nove???
my zuby este stale nemame ale uz su dasienka naliate, takze uz to asi bude kazdu chvilu 😉

mimi21
4. dec 2009

inac mi prechladli krize a vcera ako som vyberla malu z vane tak ma aj fajne seklo, tak ledv zijem
a mala mi v noci vyrazila z ruky otvoreny vigantol, tak mam celu postel mastnu 😠

jamaat
4. dec 2009

Ahojte. My máme nezvyklú noc za sebou. Emča začala buntošiť už o jednej. Na cumel sa zobudila každú hodinu, od tretej do štvrtej kvákala v postieľke, potom som jej dala papať a už konečne zaspala. Zobudila som sa až o deviatej, Emka zase v postieľke kvákala.

Neviem, či jej budem dávať v blízkej dobe špenát, lebo ho vôbec nestrávila. Celé kusy vykakala a aj keď si včera ešte večer grcla, tak v tom boli kúsky špenátu.