Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
4. dec 2009

no haloooo kde ste??? ja som konecne tu a tu nikoho niet???

ludmilabb
4. dec 2009

Ahojte, my mame hadam najhorsiu noc co sa narocnosti tyka, od desiatej do polnoci som ju nanasala na rukach , uspavala a vzdy ked som ju ulozila tak sa prebrala a zacala revat aj mi do placu bolo...jedine co nam zostalo ako sa vymotat z toho kolotocu bolo vyrevat a tak som prvykrat v zivote nechala Sofiu revat az kym sa uplne neunavila, preslo ju to po polhodine, zaspala o pol jednej, o pol tretej vstala po nakojeni zaspala a o siestej zascala znova vymyslat aj sa trosku pomrachtala a zaspala uz len na hodinu esteze prisla moja mama rano po sluzbe (robi na tranzfuznom oddeleni v nemocnici) a ju zobrala von tak si trosku pospala...uz je to neusnosne takze bude musiet byt system revat inak to nevidim lebo sa zblaznime ☹

hoogy
4. dec 2009

ahojte my sme tov noci nemali az take zle len asi tri krat som k nemu vstala a pretocila som ho na brusku lebo on ked sa pretoci na chrbat tak je hned hore. vstal tradicne o pol 5 a sme si ho s manzelom zobrali do postele tak sa vytesoval ale pusa sa mu nezavrela v kuse mlel,ale ked som mu zacala spievat tak sa len ulozil na mna a zaspal pampusik.ale teraz som ho uspavala hadam aj na 4 krat a nevedel zaspat uz som mala nervy tak ho nakoniec musel manzel dorazit 🙂

juska3
4. dec 2009

caute kocky 🙂
ked vas tak citam, tak o spani v noci nejdem asi pisat, naco zbytocne provokovat lebo sme spali celuuuuu noc 😅
az do siestej a potom sme zaspali znova o siedmej a spali do deviatej 😉 😎

sssimi, ano, byvam v Topolcanoch...ved aj preto som ti pisala o tom plavani 😉

jamaat, aj Alex vcera zvracal a predtym jedol spenat a tiez neviem ci prave preto zvracal alebo len toho viac pojedol

iinuska
4. dec 2009

no, Adamko konecne zaspinkal,

ludka, joj, tak to ja sa mozem oproti tebe schovat....Adamko sice je hore vela x, ale vzdy mu dam prso a spi dalej.Ani ocka neotvori.No lkop, klop....

zuzkaprofant
4. dec 2009

tak vidim ze dako babatka strajkuju v noci moj dako mi cez den zase spal pol hodku na nervy to som stihla akurat dat pprat pustit mycku a zehlit par plienok a uz bol hore pokakany taky smradok ho asi zobudil a terza sa mu cikuta
idem ja balit karampadii aby sme nic nezabudli

iinuska
4. dec 2009

juska, ja som rozmyslala tiez nad menom Alex, ale potom som vybrala Adam.Kedy budete oslavovat meniny? Na Alexandra?

ja uz mam pozehlene, len prach by sa zisiel poutierat, vysavat bude Petko zajtra.

nikanika28
4. dec 2009

no jani...mas teda radost...inac ja uz mam tiez asi tretiu flasticku vigantolu...hiiiiii a ked tak nad tym rozmyslam, tak tento tyzden som jej ani raz nedala...ja som tela... 😕 😅 😅 😀
No a zabudla som dnes ist s malou na sono obliciek...normalne uz osprostievam...

juska3
4. dec 2009

iinuska, nie na Alexandra, ale na Alexeja,to je v januari a v ten den ma narodeniny svokor, tak aj preto 😅

nikanika, ani ja som predtym to moc s vigantolom neprehanala, ale ked sme boli v poradni a doktorka mi dala prst na Alexovu hlavicku, ze ake ma kosti,tak som sa zlakla lebo to bolo ako pingpongova lopticka, 😅 tak teraz poctivo dostava kazdy vecer, teda skoro kazdy lebo sa uz stalo,ze sme zabudli, ale snazime sa

iinuska
4. dec 2009

tak co sa tyka liekov, ja som velky podstivec, mam ich na ociach, tak aby som nezabudla 😵

jamaat
4. dec 2009

juska, nerozumiem tej pingpongovej loptičke.

nikanika28
4. dec 2009

inuska, ja sa mozem aj o to potknut, aj tak zabudnem.. 😅 😅

nikanika28
4. dec 2009

Jani, no asi ze fontanela vo velkosti lopticky...CI???? 😅 😀 😀

juska3
4. dec 2009

ked mi doktorka pritlacila prst na kosticku,ze ake ich ma makke, tak mi normalne vratilo prst ako ked stlacis tu lopticku,ze preto je potrebny ten vigantol,aj nam zvysila na tri kvapky z 2

juska3
4. dec 2009

neviem, ci som to dobre vysvetlila 😒

jamaat
4. dec 2009

Už hópem.

hoogy
4. dec 2009

no tak este,ze toto ma na starosti manzel lebo ked sme sami tak tiez vacsinou zabudneme na vigantol 😅 aj nam sa uz vylial.ja som malemu nedavala len ked bolo leto a viac sme bolina slniecku nech nam velmi nezhnedne itak bol cely hneducky a t sme zvacsa behali len po tieni.

zuzkaprofant
4. dec 2009

co je to vigantol a preco natierate hlavicku babatkam

juska3
4. dec 2009

zuzka,vigantol su kvapky, vitamin D

zuzkaprofant
4. dec 2009

a naco sa dava juska ja malemu nic nedavam a ani som nikdy nedavala to treba?

juska3
4. dec 2009

tu sa vsetkym detickam predpisuje vitamin D na kosti

ludmilabb
4. dec 2009

ja davam Vigantol pravidelna a raz za mesiac Kanavit

zuzkaprofant
4. dec 2009

ludmilab a kanavit je naco
ja nedavam malemu nic

iinuska
4. dec 2009

ludka, nam uz doktorka Kanavit vysadila, ze len do pol roka sa dava

zuzka, Kanavit je vit. k.Dava sa kojenym detom

iinuska
4. dec 2009

zuzi a este nieco o vigantole 🙂 http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

ludmilabb
4. dec 2009

vsak ked pojdem najblizsie do poradne tak sa doki opytam ci jej ho mam este davat alebo nie ona mi zatial nic nevravela a mozno zabudla

ludmilabb
4. dec 2009

zuzkap tam u vas maju asi ine zvyky

iinuska
4. dec 2009

ludka, ale citala som ,ze niekto nechva az do roka. Asi to zalezi od doktorky....

Ale ked bol Petko maly, tiez som ziaden vigantol ani nic podobne nedavala

ludmilabb
4. dec 2009

vsak tolko rokmi sa vsetko meni nase mamy robili kolkokrat uplne ine veci ako my teraz, hej vychova a starostlivost o dieta je veda 😖