Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

musenko
10. dec 2009

inak som sa vam zabudla pochvalit, som prehodila malemu sportak (mam Cortinu) a maly uplne stastny. Konecne vidi... najprv som ho otocila k sebe, ale normlane som mu zavadzala vo vyhlade! tak som mu to otocila von, nech mu neclonim, a maly spokojny. Kamoska mi vravela, ze ked ona dala malej sportak smerom k svetu, tak mala plakala... no moj proste max spokojny, konecne ze to jeho mame zaplo 😎

iinuska
10. dec 2009

nika, aj Adamko je este vo vanicke, je tam pekne narvany. Ale zatial neprotestuje 😀

musenko, ani sa nenazdas a budes ho nahanat 😉

nikanika28
10. dec 2009

musenko, aj my mame cortinu....ty si ho nedavala vo vanicke na sedato? Ja malu davam teraz len tak...ale uz sa chystam aj ja na ten sportak.
Inusik, este nemam tvoje udaje, supnes mi ich do IP-cka, nech to mozem pomaly dorobit? Vlastne ani musenko.... takze dlzka a vaha novorodenca, 3mes. a 6mes.

hoogy
10. dec 2009

my uz tiez mame sportak,ale ja som si kupila novy a minule sme cakali v lekarni a tak som sa k nemu nahla ye nech ma vidi a on ma normalne odstrcil,ze uhni mama nevidim 😀 presne ako pise musenko

musenko
10. dec 2009

juj dufam, to vam potom budem vypisovat aka som unavena, ze musim stale za nim lietat a tak, no proste vzdy bude asi nieco 😅 ja som maleho chcela mat tiez dlho vo vanicke, ale na poslednej prechadzke co v nej bol, tak vrieskal, ze ma skoro udali na socialku...no a potom som to zmenila, len je srandovny v sportaku, taky utopeny trosku, a to je pritom velky ( cca 73cm) vo vajicku mu uz nohy trcia, rozmyslam o kupe autosedacky 1-4. Mate nejake tipy? Zvazujem Kiddy Infinity Pro...

hoogy
10. dec 2009

musenko my mame tu dalsiu concord. este stale ju maju v akcii v predeti a je to kvalitna sedacka. a je aj polohovatelna.vsetci ospevuju romer,ale no mne sa az tak nepacila

musenko
10. dec 2009

nikanika jasne ze som davala, ale to mu bolo malo! proste mladenec chcel sediet, nie byt nakloneny, sa mi tam jedoval, on proste musi mat vyhlad, a vanicka mu v tom ocividne branila. Inak chcem povedat pre vas co mate cortinu, co ma dost jeduje, ze ta sportova cast je dost nizko a ked je otocena k vam, tak sa do toho kosika podtym nedostanete. To je fakt naprd, ale ked si otocite sportak von, tak je to lepsie.Ma skoro porailo, ked nakupujem, tak vsetko davam dolu do kosika a ked je plny, tak idem platit. No a vtedy som si tam nedala nic...

hoogy, a da sa ta concord polohovat aj na spanok? tiez som pocula o romer, ale dobre hodnotenie je aj na to kiddy infitnity...tu autosedacku si kupila v Mlynoch? tam je predeti...

ludmilabb
10. dec 2009

my sme este vo vanicke ale si neviem predstavit ako by som jej tam davala fusak a zatial ho este ani kupeny nemame hadam pod stromcom bude ak nejaky dobry objavim, viem ze tu uz boli debaty o Emitexe no nemam ani sajn v com jej bude dobrom ale hadam v hocicom len nech je to teple, teraz jej staci deka a pekne v tepluckom je, nestazuje si

a u nas bolo skaredo, slnko ku nam nedorazilo

a bezala som k malej toto mi robi stale, zaspi a o dve hodiny zamrnci a bud jej dam cumel alebo ked pridem mrnci ale cumel ma v ustach tak ju chytim za rucku a ona sa ukludni alebo ak ani to nezaberie tak sa musime kojit, teraz zabralo pritulenie sa, uvidim co bude o dve hodiny 😝

hoogy
10. dec 2009

musenko ano v predeti tam,ale ja som ju kupila uz davnejsie lebo som nevedela ako dlho ich budu mat. no ma jednu taku lezatejsiu polohu,ale nie uplne lezato.
ludmilka ja som kupila len taky obycajny fusak je to viac menej jedno ved ked je to teple tak to staci. 🙂

iinuska
10. dec 2009

my sa chystame na novu autosedacku niekedy v januari, este nebiem aku, ale viem, ze musi byt aj nalezato, lebo vela cestujeme

ja som objednala novy fusak, a svokra potom, ze ona ho zaplati Adamkovi k Vianociam, tak som sa aj potesila 🙂

musenko
10. dec 2009

ja mam Emitex a som spokojna, pouzivam to namiesto deky. Aj v sportaku je to fajn, je tam taky zababuseny.Je to cesky vyrobok myslim, aspon daco co nie je z ciny...
aj moj mrncieva, len si myslim ci to nebude aj zubkami, niekedy je fajn, niekedy je to horsie...dnes sa zobudil na zvonenie, tak sme boli od 4pm mrzuty az do pol deviatej, ked ho nieco zobudi, tak je to des...

hoogy
10. dec 2009

musenko toto je link na tu sedacku http://www.predeti.sk/?idmenu=217.ako ja som pozerala aj crash testy a vysli dobre. neviem ako sa daju tie ostatne polohovat,ale tato sa da dat z tej vzpriamenej polohy do takej troska sikmejsej

musenko
10. dec 2009

hoogy, mi nic nenacitalo... skus poslat nejaky iny link... neviem ci mi blbne net, alebo co...uz ju aj pouzivas?

hoogy
10. dec 2009

ano lebo to vajicko co sme mali malo strasne kratke pasy a vobec som uz maleho nevedela priputat tak som dala velku. dala som ju do tej menej vzpriamenej polohe a je v pohode. pockaj najdem iny link

hoogy
10. dec 2009

len v pre deti maju 2008 rocnik za 132. ako neni v tom ziadny rozdiel 😉

musenko
10. dec 2009

dik, vyzera vcelku dobre, ma isofix? to som nenasla v popise...

jamaat
10. dec 2009

nika, dnes som prvý krát skúsila športiak. Vo vaničke sa kĺzala, keď som to aj zodvihla a hnevalo ju to. V športiaku bola spokojná. A dobre je aj to, že športiak zložím aj s podvozkom do kufra auta, nemám zapratané zadné sedadlá vaničkou.
A je fakt, že do košíka sa dá ťažko dostať, ale zboku je to lepšie.

sirinka
10. dec 2009

caute...hoogy ta sedacka sa mi dizajnovo hrozne paci... 🙂 ja som jeden cas rozmyslala pre klarku od nich lift evo...

hoogy
10. dec 2009

tato nema.pasom sa priputava,ale zo zadu.

nikanika28
10. dec 2009

siiriiiiii....nemam tvoje udaje do tabulky a ani foto...uz finisujem a ty mi tam chybas... 😉
Jani, ved prave preto chcem uz aj ja asi dam sportak, v kocari je vacsinou vzdy, ked sa doma vyspi, cize vonku kukuckuje... Tebe nerobi porblem ta brzda? Mne to tam obcas rapka a niekedy sa to neda ani napravit...snad nepojdem reklamovat 🙄 😕

hoogy
10. dec 2009

sirinka aj mne sa velmi pacila.
a kamarati ju maju uz vyse roka a su velmi spokojni len nadavali lebo oni ju kupili za 230... 😝

musenko
10. dec 2009

jamaat a skusala si dat aj fusak? mne to v poho ide, len ten kosik ma hneva, som akurat kupovala hracky v draciku, a sa mi to tam ani zboku nezmestilo... ale inak sa to da zlozit ako pises, som v mojom malom yarise mala vanickou zapratanu celu zadnu cast auta, no teraz je to lepsie...

hoogy sa budem musiet rozhybat, len si myslim ze po vianocaich budu akcie,aj ked ta cena 132 je super...musim sa dohodnut s mm

kosska3003
10. dec 2009

ahojte tak rozoberate sedacky ja dam tiez v january malej novu lebo z vajicka uz jej riadne trcia nohy a sportak kocik mame uz od leta mne sa da dat az do lahu tak v nom lezkala a mala vela miesta tam si tam vegetila teraz ju davam aj do takeho poloseda aj seda niekedy

chcem sa spytat kolko ste platili za to plavanie traz kukam jednu stranky by som isla od januara aj ja aspon budem mat darcok pod stromcek ja aj Marika

ludmilabb
10. dec 2009

ej a ja som uz musela znova k malej utekat 😝 a dnes sme same, mm je v Detve na antibiotikach ☹

nikanika28
10. dec 2009

inac co sa sedacky tyka, tak u nas pripada do uvahy len polohovatelna...dost cestujeme a Lukaskovi vzdy padala hlava, ked zaspal a nemal polohovatelnu .... teraz sme uz mudrejsi 😅 . A tiez sme pozerali aj na tuto sedacku

ludmilabb
10. dec 2009

co sa tyka autosedacky tak pri tom nasom vajci pisu ze je do dvoch rokov no ja neviem ci je to daka haluz 😅

ludmilabb
10. dec 2009

ako citam tak ta autosedacka je polohovatelna

hoogy
10. dec 2009

musenko ta akcia je inak uz dost dlho my sme to kupovali v auguste

hoogy
10. dec 2009

nika a tebe sa zda fajn aj na dlhsie cesty, ja sa v tom nevyznam a myslela ze to je fajn.ale ked mas skusenosti 🙂