• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Tak moja to buď chápe, alebo je jej to jedno, že odídem :grinning:
15. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sa Sofii velmi paci ked moze buchat po puzzle to ma taky fajny zvuk a plieska aj 5 minut vkuse a skriabe po vsetkom

Emka je vycvicena :grinning:
15. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, u nas noc v pohode, maly bol 3x hore

slniecko svieti a je minus 4.do akych minusov sa da ist von?
15. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska, podľa mňa aj do -20. Riadne naobliekať a pokiaľ neprejdeš z 20 na -20 zo dňa na deň, tak je to OK.
15. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dosť často premýšľam o výhodách plastových okien, keď každé ráno utieram do sucha okno v spálni. Že ani zďaleka toľko plesne v byte nebolo, kým sme mali staré drevené okná, to je známa vec. Ale napadlo ma, že veď už pomaly ani nemáme kde obdivovať mrazové kvety a ornamenty na skle! A pritom je to také krásne!
15. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky no my sme mali dobru noc,maly sa zobudil standartne o 5 a o 6 zase spal. takze pohoda. aj mne maly mrnći ked odidem z miestnosti a celkovo mrnci kd hocikto od nas odchadza vobec nemozeme ist odprevadzat ludi k dveram lebo on hned zacne mrncat. niekedy je cudny :grinning:
15. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caffte....Jani, popadla ta nostalgia ? :grinning: My mame tiez plastaky v spalni a v deckej...a teraz, ked som umyvala okna, som to brala ako oooobrovske PLUS...ziadne srobovanie...sup-sup a okno umyte.. :dizzy_face: :grinning:
Jani a veci mas uz nafotene? Ja som sa k tomu este vobec nedopracovala.. :sweat_smile: a dnes mam este Lukaska doma, pojdem na 5-rocnu prehliadku + ockovanie....ufff...to bude asi kriku, aj ked mi povedal, ze uz ma silu a uz nebude plackat :grinning: :grinning: :grinning:
No prave prisiel Lukas k mojim ranajkam..."co to mas, ukaz?" ...a mam po ranajkach... :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, ja som si myslela, ze tak do -7 max. No zatial co sme boli vonku, vcera bolo najchladnejsie...

ano, tie ornamenty na oknach sa mi vzdy pacili. My mame drevene eurookna a nevlhnu
15. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, to musim robit aj ja, navyse nam vlhne aj stena, resp.preklad hlavne ked je von vlhko :angry: a to tu ani nemame utesnene lebo nam fuci aj cez plastaky, no proste super okna a uz sa s tym asi nic neda robit, co sa tyka reklamacie lebo firma sklachovala,a vlastne aj ked fungovala, tak sa majitel zatajoval :angry: ... ale co sa tyka umyvania, tak lepsie ako drevene, tam mi vadi najviac to srobovanie, to dost zdrzuje a otravuje

ludka, alex obhryza tie puzzle, to je jeho teraz najvacsia zabavka, ked na nich lezi :slight_smile:

inac, zub sa este nepredral von, vcera to uz vyzeralo nadejne, ale este si asi pockame :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme z mesta naspak, uf kosaaa a ja som rukavicu stratila tak mi ruky odmrzli
hlavne ze Sofii bolo teplucko :wink:
15. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystame von tak okolo pol 3 na pobednajsi spanok. Pojdeme kupit aj stromcek :slight_smile:
15. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!
jamaat - to o oknach mas pravdu, aj mne sa vzdy hrozne pacili mrazove ornamenty na oknach!
vonku je hrozna KOSA!!!prisli sme z poradne! hlasim, ze mame 8960 g a 71 cm :slight_smile:
15. dec 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi je tu ticho :unamused:
nasa mala spustila hrozny rev u doktorky. len sme ju zacali vyzliekat uz fnukala a ked ju zacala sestricka merat, tak spustila. :frowning2: robia to aj vase deticky? predtym taka nebola? asi si pamata ockovanie. aj u neurologicky to minule urobila. :unamused: neviem ci to uz bude teraz stale tak, alebo co. no ale sa jej necudujem, ze spustila, lebo neviem ci bola sestricka chora, ale mala na ustach rusku. :confused:
15. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sme hore. :angry: az 30 min. tak idem, papa
15. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojte, len naskok,
boli sme u očnej na kontrole, očká aj kanáliky už máme v poriadku ... ale ma skoro porazilo, dve hodiny nas tam nechala cakat a pritom ze deti do troch rokov uprednostnuju :angry: haha

nasa najnovsia hracka: kovova metlicka na slahanie :grinning:
vcera sa jej zazrakom podarilo posadit a veselo skusa dalej :grinning:

jamaat ale hadam tak -10 cez den staci ...
15. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, veru trochu aj nostalgia, ale hlavne namrzenosť na ustavičné vlhnutie stien. Jedinú výhodu vidím v tom, že sa z plasťákov neolupuje farba. Však drevené netreba furt rozšraubovať a tak umývať. Zdnuka, zvonka šup šup, rám a je umyté. Veď dovnútra sa špina len tak neprepchá. Boli časy, keď som aj ja poctivo rozšraubovávavavavala, ale tie časy minuli a teraz už ani nemám čo. :slight_smile:

Pri detvákoch treba chodiť zásadne s ruksakom a rukavice uviazať na šnúrky :slight_smile:
15. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si tiez myslim, ze tak do -10bohato staci pre deti....a pre mna tiez :slight_smile:...keby bolo -20, tak ani von nepachnem :grinning:
My sme okna menit museli, pretoze boli v hroznom stave, som cakala, kedy sa nam rozpadnu pri silnom vetre...a navyse tieklo cez ne
Inac 5-rocna prehliadka dopadla docela fajn, Lukas vazi 19kg a meria 107cm..stupel maly :grinning: ..a pri ockovani sa statocne drzall, nekrical, len take..au au auuuuu :grinning:
15. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malu som ulozila ale nenormalne urevana je a za vsetko, pri obliekani, pri krmeni, pri noseni :sweat_smile: kojenie len tak aby sa nepovedalo, zemiak ani bohovi hracky zahadzuje, isla som jej utriet zakydanu ruku no co som si to ja dovolila urobit-jacala ani ma nevnimala tak som musela zatlieskat aby nabehla do reality, no uuuzas ma vycicila z energie fajne
15. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame aj plastove aj stare drevene a vlhnu nam aj jedny aj druhe :angry:
15. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som možno aj preto s oknami rozčarovaná, lebo starým v podstate nič nebolo. Žiadne zatekanie, prefukovanie a podobné veci.

ludka, aj Emka je umrachtaná a ani nespí poriadne. No a ako som sa tešila, keď som kočík na balkón dotrepala, lebo tam dobre spávala, tak teraz ani bohovi. Len vo svojej posteli.
15. dec 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte... my noc celkom v pohode len rano o 5 som skakala na fitke aby este zaspal lebo uz bol akysi prebraty. a podarilo sa este do 7 spal. U nas je tiez kosa a ja nemozem kupit poriadnu ciapku!!!!

Nika ja uz som dokonca aj nieco predala s tych veci od lady :dizzy_face:
15. dec 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame plastove len v spalni a v obyvacke ale vobec sa nerosia a ani nemame plesen
15. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani a kde si predavala? cez net, ci z ocu do ocu? :slight_smile:
15. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj z ocu do ocu :grinning: a aj na nete mam nahodene ale len par. tam mi ale potvrdili len 1 aukciu zatial. nahodte aj vy nech vidim co mate :grinning: . ja mam vacsinou babske nemate nieco pre chalanov na 9-12m?
15. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtéééé!

Dm aj ja už som niečo poredala. Pekné vecičky sú to.

Kristiniatko moja reve na každej poradni od začiatku :grinning: Proste nech vedia, že je ona na rade :grinning:

Inak Sarah má 7100g a 70cm. Mám je masírovať päty, lebo sa jej dáko rozchádzajú, tak aby nemala neskôr problémy s vyčaptanými nôžkami. Neviem či to nie je tým, že stále stojí.

My sme dali minulý rok všade plasťáky a chytá sa mi aj pleseň a o rosení ani nehovorím. V spálni máme do rána pol okna zaroseného. Ale veľmi sa to odzrkadlilo na teple. Pred tým sme mali drevené, ale to ťahalo cez ne jak šlak...
15. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, malyv kociku hned zaspinkal, este som poriadne ani na ulici nebola. A pekne, 2 hodinky.No ku koncu mi uz pekna kosa bola...

spapal jablcko s hruskou a som to odmerala, tak plny poharik od vyzivy. :slight_smile:

dm, aj mne by sa zisla. Chcela by som rovnaku ciapku aj sal.
15. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi fíha masírovať paty...to u nas by sa Sofia rehlila ako blazniva a z akeho statia by to mohla Sarah mat?
15. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, nevidela si sssiminu fotku na FB, ako Sarah stojí? Skoro mi oči vypadli!

dm, nika, to kto všetko vlastne predáva od lady? Aj sssimi? :grinning: ......Ja to už mám nafotené a väčšina fotiek je na FB na konte Jana Stumart, tak kuknite. Jednu aukciu som aj ja skúsila, zatiaľ to 5-ti sledujú.

dm, mám pocit, že to lepšie ľudí nakopne, keď niekto už potvrdí vyvolávaciu. Inak len sledujú a potom na to zabudnú.
15. dec 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny, tak mne je dnes riadne nahovno. chyta ma nejaka viroza.ale volame to v robote christmas party virus, lebo vsetci akosi pochoreli. ja som celu noc knucala,co ma tak hrdlo bolelo, tak som si rano svacla uz bioparox. nejako som v robote uz prekrkala, zajtra volno,tak sa poliecim. ale v piatok mam zasa tahat nadcas a buduci tyzden kazdy den 9hodin v robote. no ma porazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no obchodnicky, tak ste sa uz aj rozbehli? :grinning:
15. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, tak skore uzdravenie
15. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok