Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
16. dec 2009

caffffteee...tak aj u nas dobra noc, po dlhej dobe sa to akosi utriaslo a je to lepsie 😵 .
Ja krepana som vcera piekla medovniky a posledny plech mi akosi...ehmmmm...viac sa mi zafarbilii, ako som potrebovala 😀 😀 a teraz su tvrde ako beton...asi spravim este jednu varku takych podarenejsich 😀 😀 😀

iinuska
16. dec 2009

nika, Klarka moze mat namiesto hryzatka 😀

jamaat
16. dec 2009

nika, to sú čokoládové medovníky. 🙂 .........Skús ich dať do sáčku s kúskom jablka, možno zmäknú a budú dobré aj čokoládové.

nikanika28
16. dec 2009

Inus D 😀...si vylame aj tie zuby, co este nema 😀 😀
Jani, no skoro ako cokoladove 😀 , to s tym jablkom mas odskusane?

jamaat
16. dec 2009

nika, ano, mám to odskúšané. Daj aj viac kúskov jablka na rôzne miesta.

ludmilabb
16. dec 2009

aj ja mam jablko odskusane, tym sa udrzuju medovnicky makke po dlhsiu dobu
iinuska aj my sme tak nejak casto hore ale to tu ani nemusim spominat vsak to je skoro kazda noc u nas taka
spala mi teraz 40 minut a zaspala v babysatke, kym som snou chodila po miestnostiach a kde tu aj nieco porobila ako mi to jej poloha dovoluje. Ale po vstani ked som ju prebalovala zase taky hysak dostala, ze mi bubienky praskali a kym som ju obliekla tak ma aj hlava rozbolela 😖

jamaat
16. dec 2009

ludka, máme ešte z Pohody štople do uší, čo tam rozdávali. Donesiem ti? 🙂

ludmilabb
16. dec 2009

dake by sa aj u nas nasli 😀

kristiniatko
16. dec 2009

ahojteee, ja len naskok. U nas SNEZIIIIII 😀 😀 😀

ludmilabb
16. dec 2009

my sme tiez vonku pobehali po snieziku 😀
boli sme v poradni Sofia ma 7500g a nemerala nas lebo az medzi 7 a 9 mesiacom je poradna dost rozdiel nejake odveci a naposledy som tam bola v piatom mesiaci, tak ani neviem presne aka je dlha len uz jej nohy z kocara trcia

rybca
16. dec 2009

Ahojte, tak po dlhej dobe som tu opat, citat spat vas asi ani nejdem, bo by som to asi ani nezvladla, tak ak sa vam chce, mozete mi napisat v skratke co mate nove..🙂

ladywitch26
16. dec 2009

caute baby, tak ja som az nedavno vyliezla z postele. riadne som sa vypotila, ale pomohlo. hrdlo ma uz ovela menej boli. este mam upchaty nos trochu,ale do zajtra to bude hadam v pohode.

u nas svieti krasne slniecko, o snehu ani nechyrovat. aj ked rano tie mraky vyzerali, ze by hadam aj zasnezilo, teraz je uplne modra obloha a ani oblacika.tak sa muz siel prejst s malou, ja radsej este zostanem v teple, lebo zajtra v robote zasa budem v chlade.

ludmilabb
16. dec 2009

tak lady hadam ti uz len lepsie bude

ahoj rybca 😉 co nove?, my stale zuby v nedohladne, doki povedala ze do mesiaca budu a to sa mi zda dlhooo ja reku uz zachvilku...

emode
16. dec 2009

ludka mozno si tie zuby vobec neuzijes, jedno rano tam budu a hotovo 😀

nam sa tlaci druha horna jednotka, uz to ma priesvitne biele tak 2 noci budu krute 😝

rybca
16. dec 2009

my uz mameobaspodne, ale prsty stale v puse, tak sa hadam tlacia aj horne

emode
16. dec 2009

rybca my tie spodne uz tiez mame ... uz asi dva mesiace 😀

ludka blazika sa musela riadne vyvalat v tom snehu 😅

rybca
16. dec 2009

emode - tak my len 2 dni...🙂

a je tu uz niekto kto je na styroch?..🙂 nas este stale nejak nevie spojit vystrete ruky aj kolienka pod sebou, samostatne mu to ide super..🙂

iinuska
16. dec 2009

ahojteeee, u nas krasne sneziiiiiiiiiiii. boli sme na prechadzke, maly spi este stale v kociku od pol 3

emode, my sme na tom podobne, druha horna jednotka je uz skoro vonku

jamaat
16. dec 2009

Aj ja som bola na prechádzke na námestí, Emka spala hodinu. Aj by dobre bolo, lenže celý čas mi črevá krútilo, no katastrofa, ledva som domov dobehla. 😅

monkap
autor
16. dec 2009

u nas po snehu ani chyru ani slychu 😖

ludmilabb
16. dec 2009

fii u nas este stale padaaa sneh a ked som bola so psom von tak som mu lopticku do potoka hodila, to uz nechapem ako sa mi podarilo, ale kedze ma nachystanu novu lopticku pod stromcek tak aby bol o jeden dovod naviac, tak som jej hadzala suchy papek 😝

ludmilabb
16. dec 2009

do kelu pes sa nam zacal ukladat na hraciu deku uz som ho dvakrat pratala z nej a predtym to nerobil

dm1
16. dec 2009

u nas tiez uz nasnezilo 😵 😵 😵

ja som bola doobeda vonku a stretla som baby z MK z dubnicaniek tak sme spolu kocikovali. 5 kocarov pokope bola to sranda. snezit zacalo az poobede. mm bol vonku z malym a ked sa vratili tak mi povedalli ze snezi. ja som upratovala a ani som si nevsimla. maly sa vytesoval ako pada sniezik. len aby vydrzal aj na vianoce....

jamaat
16. dec 2009

ludka, včera som Emku kúpala aj krémovala tou kozmetikou od teba, tak som fetovala, lebo to vonia ako ozajský harmanček a ja tú vôňu zbožňujem od malička.

Dobre šmykľavo bolo, keď som šla do mesta. Brzdím, brzdím, a nič, auto ide ďalej. Našťastie som šla pomaličky. Potom sa pohnúť chcem a zase nič, len do strany ma bralo. Potom už šlo. Pritom mám zimné gumy. .......No a v meste som videla blikať veľké policajné auto a vedľa nich auto Údržby ciest. Pozriem lepšie a tam dve autá z rozbitým predkom, jedno s rozbitým zadkom a možno aj viac bolo, ale som neobkukávala. Tak mi trklo, že sa tam muselo riadne šmýkať a je tam pár metrov taký strmý zjazd z uličky, takže tie autá pekne ako na šúchačke zleteli dole a tam ešte ďalšie parkovali. No parádička, asi by ma porazilo.

iinuska
16. dec 2009

jamaat, na lad ani zimne gumy nepomozu. No nieje to sranda v takom pocasi jazdit. Pre toto nemam rada zimu

ludmilabb
16. dec 2009

Janka a ja reku uz idem citat ako sa ti klzalo s kocikom a ty o aute pises 😀 lebo ja som sa dnes pekne smykla s kociarom ale nejako som to ustala...to bude len radost pri tej premavke v BB soferovat v zime, aj my uz mame zimne gumy

jamaat
16. dec 2009

iinus, len nechápem, na čom sa vlastne tak šmýkalo. Nevyzeralo to na ľad a sneh hneď odfukovalo, čistý asfalt bol. Tak ale asi len vyzeral čisto. 🙂

mystery7
16. dec 2009

Ahojky kocky,
my sme boli doobedu v meste vyplatit moj narodeninovy darcek-listok na Erosa Ramazzotiho. Bude to az vo februari,ale uz teraz sa tesim.
Aj u nas bola brutalna kosa a ja som sa fajne smykla na prechode.
Dnes som vygruntovala cely bytik,tak som hotova.

iinuska
16. dec 2009

mys, ved dnes mas oslavovat 🙂

mystery7
16. dec 2009

Trochu som aj oslavovala,dosli svokrovci. S mojou rodinou budem oslavovat na silvestra.
Uz sa tesim na sampanske 😀